Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:39:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vista vs Bluetooth problem  (Pročitano 993 puta)
25. Jan 2009, 21:54:07
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia the best
Pozdrav!
Ne znam da li vec postoji ova tema, jer sam je bezuspesno trazila. Desio mi se problem tokom i nakon istalacije bluetooth-a.
Pre izvesnog vremena instalirala Windows Vistu. Nakon instalacije nisam mogla instalirati BlueSolie disk koji imam jer nije bilo kompitabilno sa Vistom, ali na netu nasla instaler IVT Corporation BlueSoleil Mobile v6.0 i instalirala. Ispravka, jedva instalirala i pokrenula patch, ali na kraju je uspelo a da ne pokaze gresku. Samo, od tad mi prilikom pokretanja sistema izlazi ovo:




I nikako da pokrenem Bluetooth tj ikonica nikako da ’’poplavi’’. Da li mi neko moze pomoci ko je mozda imao slican problem? Kako da predjem na turn on  Smile  Evo par slika, ako mogu biti od pomoci...

Takodje, kad malo trazila po netu bila mi je ponudjena opcija da skeniram sistem programom DriveCure, ali on je pronasao mnogo toga sto treba apdejtovati, pa ne znam sta da radim.
Hvala unapred!

Dodatak:

Ovo prvo je bio naki virus, dakle nebitno za aplikaciju, ovo je glavni problem tokom instalacije:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ScreenHunter_02 Jan. 25 21.30.gif
(14.25 KB, 403x339)
ScreenHunter_03 Jan. 25 21.30.gif
(15.41 KB, 401x342)
« Poslednja izmena: 26. Jan 2009, 00:26:52 od glviki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia the best
Samo da javim da sam uspela resiti problem instalacijom starije verzije BlueSoleil 3.2. Mozda nekom zatreba, nije valjada da samo meni treba   Smile
Jedina je razlika u tome sto sam prilikom instalacije pokrenula setup.exe a ne bluesoleil.exe i sto je starija verzija. Odmah je proradilo. Pozdrav!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ScreenHunter_01 Jan. 26 10.27.gif
(184.96 KB, 783x633)
« Poslednja izmena: 26. Jan 2009, 10:34:56 od glviki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:39:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.15 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.