Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Više od 80 posto dvadesetogodišnjaka nema devojku  (Pročitano 13704 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ukusi su razliciti. Manga kao i anime nisu samo u crtezu i slici(koji kao i u stripu i filmu variraju pa su negde grozni a negde odlicni) vec i u prici i likovima u istoj koja je u dosta velikom broju mangi i animea odlicna. Ne razumem se toliko u likovne vrednosti kao ti ali po meni sa te neke strane price ima neku vrednost pa je zbog toga i gledam. Nisam neki hardkor fan ali pogledam po koju Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Alcatel One Touch
Fala čovek, ja sam našao sajt koji daje samo deo epizode. Zaista si dostojan Hentai Slayer nadimka (ne znam što se ne registrova pod time, ali ajde). Imajte na umu sledeće: Hentai je samo jedan anime/manga aspekt. I po serijama ima dosta ovih stvari (naravno u zavisnosti kome je namenjena (vidi anime/manga demografije na http://forum.burek.com/anime-t515071.html)) i cenzurisano je. Postoje i serije/filmovi koji su operisani od perverzija/boleština koje svaki hentai ima. Kao što rekosmo, Hentai postoji još od 1984 godine (prvi se zvao Lolita), a problem je izbio skoro, tako da se ne može "krivica" svaliti na Hentai već i na samu potrebu da se radi, zeza itd. Iako deluje smešno, najveći gameri su Japanci, tamo se svaka nova konzola čeka ko blesava, cele porodice čuče ispred prodavnica u redu. Imate slučaj gde je jedan 33 ili 34 godišnja Japanka obrisala mmorpg (massive multilayer online roll playing game) lika, jer je bio u braku sa njenim likom, pa kada je "dragi" virtualni raskinuo brak, koristila je podatke kako bi mu obrisala lika. Sada joj se sudi, jer je dokazano da je krivac. Pored toga imate posao, gde su ljudi prinuđeni da rade do te mere, da kada se penzionišu, njihove žene idu kod psihijatra, jer žive sa "neznancem" koji pola njihovog života nije bio tu. Uz sve to, pomenuti fetiši i kompleksi , i eto vam tempirane bombe koja je upravo eksplodirala. Dobra stvar je, u Japanu se makar to kontroliše, a ne ko kod nas, kada će se baviti time za 5 generacija, odnosno kada ostane "Bg i okolina".
Zato što nema mnogo ljudi ovde koji su upoznati sa terminom Hentai a nadimak Onaj koji ubija perverzne i ne zvuči baš zvučno pa sam odabrao Angeleer jer mi je to nadimak sa drugog foruma a Hentai Slayer je upravo to, Anđeo Osvete.
Elem nazad na temu. Ovde si ukratko objasnio kakav problem imaju Japanci te je hentai (i anime i njihova kultura generalno samo odraz toga (što neko reče leče kompekse).

P.S. U pravu si. Tolerancija ljudi! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Alcatel One Touch
Ukusi su razliciti. Manga kao i anime nisu samo u crtezu i slici(koji kao i u stripu i filmu variraju pa su negde grozni a negde odlicni) vec i u prici i likovima u istoj koja je u dosta velikom broju mangi i animea odlicna. Ne razumem se toliko u likovne vrednosti kao ti ali po meni sa te neke strane price ima neku vrednost pa je zbog toga i gledam. Nisam neki hardkor fan ali pogledam po koju Smile
Tu smo slični po ukusu. Prvo priča pa tek resto. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.