Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 02:57:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Virtuelne veze  (Pročitano 37932 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
пази ... оно што уживо доведе до потезања флаше довешће и овде до пичкарања на сва уста. Више сам мислио на оне реакције кад људима кажеш нешто у очи и видиш реакцију, било да се насмеју ил устукну ... буде ти јасно шта мисле, без обзира шта после тога кажу и колико то лепо увију ...

Овде видиш само лепо увијен одговор  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2011, 09:28:19 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Da, da... to i ja rekoh. To oko reakcije i grimase na faci... ovde može da ti stavi Smile a da zapravo misli Smile

Mada... to može i u stvarnom životu, jebeš ga Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2011, 09:48:24 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 533.21.1
Ne znam, moguce, mozda i jeste tako.. ali ipak mislim da je isto sto se tice utisaka koji odajemo o sebi, i u vl i u rl.

Mislim i da je tok upoznavanje kad su musko-zenski odnosi u pitanju glatkiji, tacnije opusteniji u nekom smilu, mada ljudi mahom vole da licno upoznaju ljude i da sa njima prodju kroz neka iskustva pre nego sto se odluce na intimnosti u svakom smislu.

Za mene svaki oblik ima svojih prednosti, ono sto je jedino vazno jeste da se dvoje jedno drugome svide. Kako su se upoznali to je u celoj prici najmanje vazno.

Pa ljudi se upoznaju na sahranama, u bolnicama dok cekaju operacije svoje dece... u najbizarnijim mogucim okolnostima, samo je stvar licnog ukusa posmatraca ili slusaoca da li je to zapravo dobro ili lose. Njima to nije uopste vazno, ako su se nasli.

jes vala...upoznaju se i na sahranama i u bolnicama i u kafeima ali dok dodju do onog nivoa da ulaze jedno u dugo  psiholoski ko ovde treba mnogo duze... najveci nedostatak vl upoznavanja je taj da stvoris u glavi sliku o osobi pre no sto si je vido u realu i posle sledi ili razocarenje ili odusevljenje... u realu veze uspostavljas i angazujes na bazi aj da kazem obostrane simpatije ili prvog utiska ili sposobnosti da oboje zracite na isti nacin.... ovde je prevara tj. pre bi reko losa procena, jer ti podsvest perceptivno gradi ono sto zelis da gradi o toj osobi ako te na neki nacin privlaci svojom semiotikom ili cim vec, sto pri upoznavanju u realu moze da bude kamen oko vrata a moze bogme i da bude karmicka veza ako se namirisete kako treba... ako bih mogao da biram posle ovoliko iskustva uvek cu biti za tadicionalni nacin pristupa sa blagim naklonom u kafeu i pitanju is this seat taken ili sl.....
« Poslednja izmena: 14. Jul 2011, 13:33:15 od malkovitch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 533.21.1
Srecna sam sto ne koristim skracenice "vl", "rl" ili "4rum".... ima nade za mene Smiley

I cemu sad sve ovo paranoisanje - jao, neko ce zeznuti?

Greske su tu da se prave. A i nije sve u zivotu greska.

Inace, sto se tice majcinske ljubavi.... ona je tu samo da majka ne bi ubila svoje nesnosno mladunce.... a i vremenom.. kao i svi ljudski odnosi... bledi...
Ako ne bledi, postaje opterecenje.



vidi se da si admin i da ne znas kako da me isprovociras pa se kosristis ovim kako bih rekao pih...  Smile klinackim stosovima na koje sam pado samo 2005 god. kad sam poco da pisem  Smile

a ovo za majku..jbg ima majki a ima i "majki"... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Provociranje?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 533.21.1
pa vl, rlm 4um.. mrzi me da trosim baterije od blutut kiborda pa skaracujem sta se skratit moze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 
Citat
I cemu sad sve ovo paranoisanje - jao, neko ce zeznuti?

A jebiga... takav sam. Rekoh negde već... koliko ne volim kad nekome kažem nešto što, zapravo, nije trebalo... bilo to ovde na forumu ili uživo... doduše, uživo sam daleko prisebniji i oprezniji.

Citat
увек можеш стати и размислити, нема оне прве рефлексне реакције ... која много говори о људима

To, to...
A refleksna reakcija može biti i flaša u glavu... ovako samo malo popljuješ monitor i pokrcaš po koje dugme na tastaturi Smile


O, da Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Postoji distinktivna razlika.

U pravom zivotu cete videti ko je kakav, nose se maske ali mozete lagano videti nke stvari. Na internetu je drugacije. Na internetu mozete imati 1000 lica, biti trol, off-er, neko ko se predstavlja za nesto sto nije. I dalje se primeti ko je kakav ako se upustis u dublju konverzaciju sa nekim, ali mnogo teze nego sto bi primetio da si sa nekim lice u lice. Zato i vise volim RL kada su u pitanju ljudski odnosi, na internetu je sve nekako laznije.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako pravis glupost od svog zivota.. medij uopste nije vazan... uzivo ili virtuelno... budala je budala... normalna osoba je normalna osoba...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 
Koje ste vi kese...virtuelne veze...ja virtuelno ostajem trudna...pitajte u Birtiji  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 02:57:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.