Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:20:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Virtual Tuning  (Pročitano 13968 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ja nisam ni rekao da sam 100% siguran da je on radio, i da nije radio.Lepo sam rekao mogu se naci na netu slike, ubacis tvoj potpis i kao ja sam uradio...
Ako je on uradio odlicno, svaka cast, ali kako mi sad njemu da verujemo da je on uradio, mogu ja sura da postavim slike i kazem ja sam uradio i svi treba da veruju da sam ja to uradio...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple k750i
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Sve je to tacno, mozda dodje i kao svezenje za ovaj deo foruma iako za tako sto ovde nije mesto. Ne kazem da nije negde digo, ok, ali sada o tome nema dokaza. Jednostavno prihvatam kao njegov rad, i pohvaljujem. Ako je ipak digo ajde sto vara nas, nego nije valjda toliko glup da vara i sebe. Tudje perje ne izrasta ono se mora zalepiti. A pitanje je koliko ce dugo taj lepak drzati. Za nekim dokazom necu sigurno juriti po netu, ali ukoliko slucajno natrcim na dokaz da to nije njegovo, imacete link, pa makar temu izvlacio iz naftalina, a ujedno cu ga posteno ispljuvati. Sve do tada onaj moj predhodni post vazi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Pa slusaj, ajde da je okacio jednu sliku i rekao ovo je moja prva slika,radio sam toliko i toliko,sta vi mislite... Pa ajde i da poverujem da je mozda on radio,ali nekako mi sve nema smisla.Znaci sve tri slike sam pregledao nekoliko puta,ova prva znaci to je na nivou nekog ko prvi put radi,dok ove dve ko da je uradio neki profesionalac koji to radi 3 godine.Ni meni ne pada,napamet da sad veslam google-om i da trazim te slike u oridjinalu,ako slucajno naletim i ja cu staviti Wink
Za ovo treba imati dooosta vremena,zivaca a i poznavati dobro ovaj "posao", ako zeli da mu stvarno verujemo da je on radio,evo nek okaci na neki host .psd fajl koji je radio i kraj  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Slazem se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple k750i
Mislim da su slike dobre,decko se trudio,bas da vidim sta ce te naci Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Ja mislim da si promašio forum....


IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Zanimljivo- nisam ni znao da se i ovakve stvari rade. Ja bi budala poceo da ilustrujem sve iz nule al ovako bolje i brze- uzmes sliku, doteras sta treba i to je to. Samo nije to za samostalne radove. Treba da se povezes sa nekim studijom za tuning opremu i da ove stvari radis za njihove potrebe. Ovako stas dobijes- neko vidi sliku i po njemu uradi spojler. Samo da uradi onaj poklopac motora od ugljenicnih vlakana i to mu dodje najmanje 1500 Eura. I ti mu nista ne mozes. Vezbaj jos malo i dobro pojuri gde mozes da unovcis svoje znanje.

A sad dal si uradio il nisi- mene bas briga. Ti znas najbolje  Smile Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
prve dve slike su vec postavljane na imageshack,jer sam ih kacio i na drugi forum.Honda nije nigde kacena.Sad je prvi put.
@milan 2 i 3 sliku sam radio nekih 2 meseca.Kad zavrsim rad .psd uvek brisem.Koji sledeci rad uradim saljem .psd Smile
@pilot jbg jos sam maloletan.Mozda kad napunim 18,pocnem da radim za money Smiley 
« Poslednja izmena: 20. Maj 2007, 10:39:19 od Sc0rp10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Nista te ne sprecava da i sada radis za money. Kome treba taj te nece pitati za godiste, vec koliko kosta. A kako si se sinoc iskljucio vec je poceo da se javlja crv sumnje. Teraj samo napred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:20:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.