Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Jun 2026, 09:52:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?
Zorana Pavic - pevacica
4.6%  (17)
Marijan Risticevic - politicar,bivsi predsednicki kandidat
7.1%  (26)
Snezana Jovanovic "Sikica" - pevacica
0.8%  (3)
Nikola Kostic "Limen" - pevac
5.2%  (19)
Jelena Stozinic - manekenka
1.1%  (4)
Renato Henc - pevac
0.5%  (2)
Sanja Radinovic - manekenka,bivsa miss Vojvodine
0.3%  (1)
Bratislav Bata Zdravkovic - pevac
4.1%  (15)
Zlata Petrovic - pevacica
0.8%  (3)
Milan Paroski - politicar,bivsi predsednicki kandidat
2.2%  (8)
Jovana Pajic - pevacica
5.2%  (19)
Andrija "Baki B3" Djogani - pevac,jedan od brace Djogani
1.9%  (7)
Sanja Stojanovic Kovacevic - pevacica
1.4%  (5)
Branislav Jankovic - bivsi fudbaler
1.9%  (7)
Jasmina Ana - televizijska voditeljka,diplomirani pravnik,knjizevnica
1.1%  (4)
Zoran Pejic Peja - televizijski voditelj
2.5%  (9)
Eva Ras - glumica
5.5%  (20)
Aleksandar Aca Ilic - pevac
2.5%  (9)
Natalija Trik FX - pevacica
2.2%  (8)
Hasan Dudic - pevac
0.8%  (3)
POBEDNIK - Katarina Zivkovic - pevacica
1.1%  (4)
Slobodan Batjarevic Cobe - pevac
0.8%  (3)
Tina Ivanovic - pevacica
4.9%  (18)
Ekrem Jevric - pevac
34.4%  (126)
Ceda Cvorak - pevac
0%  (0)
Vesna Vukelic Vendi - pevacica
3%  (11)
Irena Šućur - manekenka
1.4%  (5)
Borko Vujičić - reper
0%  (0)
Stefan Gligorijević - reper
2.2%  (8)
Boki 13 - Tranvestit
0.5%  (2)
Ukupno glasova: 366
Idi dole
Stranice:
1 ... 229 230 232 233 ... 624
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VIP Farma 3  (Pročitano 882197 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
uff možemo samo da pretpostavimo!!!
kaže-svrha svakog od nas je da se reprodukujemo i mi smo blagosloveni kad to možemo!! a mi smo blagosloveni kad nešto zakoči ili nastanu smetnje,a ona drži slovo Smiley 1 bez obzira,kravica Vendi je svakako interesantna-kao Ekrem je šala prirode...aha. datum njenog rodjenja ili bar njenog prvog javnog nastupa je datum kad smo krenuli u 3 lijepe.. Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
HTC One
Ne bih ja Ekrema omalovazavao poredjenjem sa jahacicom apokamiondzijakalipse.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Okt 2010, 20:02:04 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Tattoo
Sin Tine Ivanović očajan zbog Vendinog napada na njegovu majku

Pevačica Vesna Vukelić Vendi osudila je  Tinu Ivanović  što ne živi sa svojim sinom i rekla da joj je draži ku*ac njenog dečka nego sopstveno dete. Naime, dok je Tina mirnim tonom pokušavala da objasni Vukelićevoj da je pogrešno razumela jedan od njenih komentara, pevačica je počela da vrišti i unosi se Ivanovićevoj u lice.
- Ne može meni neki ku*ac da bude preči od mog deteta, što tebi očigledno jeste – vikala je Vukelićeva, dok se Tina bespomoćno branila. -Šta god da mi se dešavalo u životu i šta me je šibalo, moje dete je uvek bilo uz mene i onaj sa kim imam dete je sa mnom. Ne možemo ti i ja da pričamo jer je porodica kod mene kompaktna. Kod tebe nije! Kod tebe je neko ko nije tvoje dete, kao ni otac tvog deteta. Za mene je prava majka čije je dete 24 sata uz nju, a kod tebe to nije slučaj, tako da ti ne možeš da mi soliš pamet – objašnjavala je Vendi Tini, koja je u nekoliko navrata pokušala da prekine tu priču, što ste imali prilike da vidite juče na našem portalu.
Na ove Vendine bahanalije reagovali su Tinini fanovi, ali i njen verenik Zvezdan Anđić koji jeubeđen da Vnedi ljubomorna na njegovu dragu.
- Moju Tinu je najviše povredilo što joj je Vendi pominjala dete. Jako je boli nepravda. Za Vendi je opšte poznato da voli da napada i pljuje sve redom, što na farmi i radi, a na Tinu je ljubomorna zbog izgleda, hitova, svega. Ma, udavi narod. Tinin sin me je zvao u tri noću, kada se dešavala ta svađa. Jako se potresao zbog svega. Moja Tina se ne plaši nje, a nema ni razlog. Smešno mi je bilo kada sam čuo da mi živimo u robovlasničkom sistemu, što je totalna neistina – rekao je Zvezdan.

Izvor: Alo


A nije bio očajan kad mu je keva vatala onu za sise,to je bilo simpatično.

Mali retard,sin od keve retarda. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
HTC One
Izvini, gde si ti video ikakav problem u toj vatacini?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Tattoo
Izvini, gde si ti video ikakav problem u toj vatacini?  Smile Smile
Pa ja ne bi imao problem i da se ona ceo dan šeta gola na farmi i da je guzi ko god stigne,od Ekrema do onih životinja,ali njemu je ona keva. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Smart
Ово је била борба титана. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Semper Fidelis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2067
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
kaže Vendi: moje dete je uvek 24 sata bilo sa mnom!! qq čega se sve nagledala,jadna djevojčica!!!! Smile
i da,tu su Zorica,Vendi i kompanija,mozgovi današnjice od kojih mi budale ne možemo da dodjemo do riječi!!!!

...

A to njeno nesrećno dete garantovano živi u paklu, nezavisno od toga koliko vremena majka provodi sa njim. Znam da se radi o devojčici, i mada nemam pojma koliko je stara, dovoljno joj je što svi upiru prstom u nju i razvaljuju je od zezanja... Ne znam šta bi za dete moglo biti užasnije od činjenice da mu je majka psihotična kalaštura koju svako može da zajaše za 500 dinara. Deca su surova i za njih je ona samo "kurvina ćerka" po definiciji. Grozno.  Smile

Mala je devojčica, sada ide u 5. razred znači ima 10 ili 11 godina. Zbog te devojčice sam i rešio da ne pljujem po Vendi, dosta je što sigurno trpi pakao u školi, niko nije suroviji od klinaca u tim nekim godinama od 10 do 19.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

broj dva se raduje što je neparan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1270
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
Sin Tine Ivanović očajan zbog Vendinog napada na njegovu majku

Pevačica Vesna Vukelić Vendi osudila je  Tinu Ivanović  što ne živi sa svojim sinom i rekla da joj je draži ku*ac njenog dečka nego sopstveno dete. Naime, dok je Tina mirnim tonom pokušavala da objasni Vukelićevoj da je pogrešno razumela jedan od njenih komentara, pevačica je počela da vrišti i unosi se Ivanovićevoj u lice.
- Ne može meni neki ku*ac da bude preči od mog deteta, što tebi očigledno jeste – vikala je Vukelićeva, dok se Tina bespomoćno branila. -Šta god da mi se dešavalo u životu i šta me je šibalo, moje dete je uvek bilo uz mene i onaj sa kim imam dete je sa mnom. Ne možemo ti i ja da pričamo jer je porodica kod mene kompaktna. Kod tebe nije! Kod tebe je neko ko nije tvoje dete, kao ni otac tvog deteta. Za mene je prava majka čije je dete 24 sata uz nju, a kod tebe to nije slučaj, tako da ti ne možeš da mi soliš pamet – objašnjavala je Vendi Tini, koja je u nekoliko navrata pokušala da prekine tu priču, što ste imali prilike da vidite juče na našem portalu.
Na ove Vendine bahanalije reagovali su Tinini fanovi, ali i njen verenik Zvezdan Anđić koji jeubeđen da Vnedi ljubomorna na njegovu dragu.
- Moju Tinu je najviše povredilo što joj je Vendi pominjala dete. Jako je boli nepravda. Za Vendi je opšte poznato da voli da napada i pljuje sve redom, što na farmi i radi, a na Tinu je ljubomorna zbog izgleda, hitova, svega. Ma, udavi narod. Tinin sin me je zvao u tri noću, kada se dešavala ta svađa. Jako se potresao zbog svega. Moja Tina se ne plaši nje, a nema ni razlog. Smešno mi je bilo kada sam čuo da mi živimo u robovlasničkom sistemu, što je totalna neistina – rekao je Zvezdan.

Izvor: Alo


A nije bio očajan kad mu je keva vatala onu za sise,to je bilo simpatično.

Mali retard,sin od keve retarda. Smile
A tebi ne pada na pamet da dete nema veze sa tekstom u novinama koji neki bednik štancuje eda bi imao za leba, benzin i drogu?
IP sačuvana
social share
Ništa verbalno, samo rečima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Vendi je jedna bezobrazna kravetina koja je tu dosla sa namerom da sve redom podjebava kako bi iznela "istinu" o farmerima . ono sto ona zna.
nisam za presiju po stampi niti u skolskom okruzenju jer dete nicemu nije krivo , nije biralo ko ce ga roditi ali ta "majka" pre nego sto pocne da sere treba da misli sta ce iz svega nasranog izaci . znaci , ako njeno dete bude plakalo ona ce jedino biti kriva.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I have a dream

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 509
Zastava Na dvoru Pape
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
I-mate /de si be
 

Jadno njeno dete
« Poslednja izmena: 18. Okt 2010, 21:24:06 od Saurik »
IP sačuvana
social share
   "I am the happiest man alive.  I have that in me that can convert poverty to riches, adversity to prosperity, and I am more invulnerable than Archilles;  Fortune hath not one place to hit me." - Sir Thomas Browne
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 229 230 232 233 ... 624
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Jun 2026, 09:52:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.