2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ко осваја ове године?
Роџер Федерер
35.7%  (5)
Новак Ђоковић
42.9%  (6)
Стен Вавринка
0%  (0)
Енди Мари
0%  (0)
Рафаел Надал
7.1%  (1)
Неко други
14.3%  (2)
Ukupno glasova: 14
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Вимблдон 2017  (Pročitano 20940 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Најгоре финале вимблдона које сам гледао. Чилић очигледно повријеђен. Oсвоји Федерер вимблдон без меча са крштеним топ10 противником.

 Smile 

« Poslednja izmena: 16. Jul 2017, 17:39:03 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1683
Zastava
najveci svih vremena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1966
Tako to radi doktor tenisa.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
polufinale

Sem Kveri (SAD) - Marin Čilić (Hrvatska) (7) 1:3 (7:6 (6), 4:6, 6:7 (3), 5:7)

Rožer Federer (Švajcarska) (3) - Tomaš Berdih (Češka) 3:0 (7:6 (4), 7:6 (4), 6:4)

polufinale

Garbinje Muguruza (Španija) - Magdalena Ribarikova (Slovačka) 2:0 (6:1, 6:1)

Venus Vilijams (SAD) (10) - Johana Konta (Velika Britanija) (6) 2:0 (6:4, 6:2)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Vimbldon ima novu šampionku – Mugurusa "počistila" Venus



Španska teniserka Garbinje Mugurusa osvojila je titulu na Vimbldonu pošto je u finalu savladala Amerikanku Venus Vilijams rezultatom 2-0, po setovima 7:5 i 6:0.

Njoj je to druga grend slem titula, posle trijumfa prošle godine na Rolan Garosu, a ukupno četvrti WTA trofej u karijeri.

Dvadesetrogodišnja teniserka je savladala trinaest godina stariju Amerikanku posle sat i 18 minuta igre.

Venus je dobro otvorila meč, ali je već na startu bilo jasno da joj neće biti lako protiv španske teniserke.

Ipak, klučni momeman dogodio se tokom prvog seta, kada je Mugurusa pri rezultatu 5:4 za Venus spasila dve set lope, a potom vezala devet gemova za pobedu i osvajanje prve titule na Vimbldonu.

Već na startu drugog seta, Špankinja je uzela servis Amerikanki, a u nastavku Vlijamsova nije mogla ništa protiv sjajne igre nove šampionke Vimbldona.

Mugurusa je na najprestižnijem turniru igrala u finalu 2015. godine, kada je poražena od Serene Vilijams, dok starija sestra Venus nije uspela da sruši rekord svoje sestre da postan najstarija pobednica nekog grend slem turnira.

b92 Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Suvereni gospodar Vimbldona – Rodžer Federer!



Rodžer Federer osvojio je Vimbldon 2017. i ušao u istoriju kao najtrofejniji igrač najprestižnijeg teniskog turnira.

Švajcarac je do rekordne osme krune stigao ubedljivom pobedom nad Marinom Čilićem sa 6:3, 6:1, 6:4.

Federeru je posao umnogome olakšao problem koji je Hrvat imao sa stopalom, povreda ga je dovela do suza sredinom drugog seta, odbio je da se preda, pa je herojski odigrao meč do kraja.

"Tokom cele karijere nikad se nisam predavao, razmišljao sam samo da dam sve od sebe, to je bilo sve što sam mogao da uradim. Imao sam divan put ovde, igrao najbolji tenis u životu. Hvala mom timu, dali su mi mnogo snage, i mojim navijačima u Hrvatskoj kojima je bilo mnogo teško danas. Dao sam sve od sebe, nadam se da ću se vratiti ovde i osvojiti trofej", rekao je Čilić posle finala.

Uprkos tome, Federer je u svom 11. finalu na Vimbldonu stigao do jedne od najubedljivijih pobeda i prestigao Pita Samprasa i Vilijema Renšoa s kojima je delio rekord sa po sedam titula.

"Surovo je nekada, ali borio se i on je heroj. Čestitam na izvanrednom turniru Marine. Trebalo bi da bude ponosan. Sjajna je prilika igrati finale ovde. Odigrao si odličan turnir, ponekad ne možeš da se osećaš u finalu, ali budi ponosan. Siguran sam da ćeš opet igrati ovde", pohvalio je Federer rivala.

Federer je osvojio prvi Vimbldon posle pet godina, a 19. Grend slem u karijeri, te napredovao do treće pozicije na ATP listi, iza Endija Marija i Rafaela Nadala, a ispred Novaka Đokovića i Stanislasa Vavrinke. Čilić je ostao na šestom mestu.

"Možda opet uzmem šest meseci pauze. Sjajan je osećaj svaki put kad se vratim. Volim ovaj turnir, vratio sam se i opet držim ovaj trofej. Ovo je magično. Previše. Verovanje da mogu da dostignem ovakve visine su bile ključne. Bilo je teško prethodnih godina, posle prošlog sam razmišljao da li ću uopšte opet da se vratim ovde, gubio sam od Novaka 2014. i 2015, ali sam verovao da mogu da se vratim i to se dogodilo. Nastaviću da verujem i opet ću da se vratim", rekao je Švajcarac u suzama.

Švajcarac je osvojio peti turnir u 2017, posle Australijen opena, Indijan Velsa, Majamija i Halea. Neuspešan je bio samo u Dubaiju i Štutgartu od turnira na kojima je nastupio, nije igrao tokom sezone na šljaci.

b92 Sport
« Poslednja izmena: 16. Jul 2017, 22:32:05 od inzaghi9 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
e bogami kad se Federer vratio ima i Nole da se vrati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Ne mogu da se otmem utisku da jeste Federer naosvajao se svega i svacega, al' jednostavno je pusio previse od Djokovica i Nadala.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1966
Zato je Djokovic teniser koji je uz Mareja najvise puta pusio u finalima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Али зато има 12 гренд слемова.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.