2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:16:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 63
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Viktor Troicki  (Pročitano 168807 puta)
Poznata licnost


silov'o si zvezdu Mateja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3954
Zastava Banja Koviljaca
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 6300
Troicki u četvrtfinalu Tokija

Viktor Troicki plasirao se u četvrtfinale turnira u Tokiju, pošto mu je u trećem kolu predao meč Francuz Žo Vilfred Conga, pri rezultatu 5:7, 2:1. Troicki, koji na ATP listi zauzima 65. mesto, bio je slobodan u prvom kolu turnira, dok je u drugom pobedio Amerikanca Vejna Odesnika sa 6:2, 6:1.

Prvi nosilac David Ferer imao je dosta problema sa lokalnim herojem Takaom Suzukijem, pošto ga je pobedio tek posle tri seta 4:6, 6:3, 6:2. I drugi nosilac Endi Rodik ušao je među osam najboljih u Tokiju pošto je sjajnim servisima "oduvao" sa terena Austrijanca Jirgena Melcera sa 7:6, 6:2.

Jureći mesto na Masters Kupu u Šangaju, peti igrač sveta Ferer morao je da se namuči sa 591. igračem sveta.

"Takao me je iznenadio. On je servirao i igrao voleje sjajno, ali kada sam u drugom setu napravio brejk, imao sam više samopouzdanja. Treći set je bio mnogo lakši. U celini gledano izuzetno težak duel i bitno je da nisam gubio koncentraciju u teškim trenucima", rekao je Ferer.

Ferer će igrati protiv Huana Martina Del Potra koji je pobedio Finca Jarka Nieminena sa 6:1, 6:3. Četvrti nosilac Rišar Gaske pobedio je japanskog tinejdžera Keija Nišikorija sa 6:1, 6:2, pa će u narednoj rundi igrati protiv Rainera Šutlera koji je savladao Mihaila Južnog sa 6:3, 6:7, 6:4. Fernando Gonzales je uspeo da pobedi Amera Delića sa 6:4, 7:6, a njegov protivnik u četvrtfinalu je Tomaš Berdih koji je savladao Tomija Robreda sa 7:6, 6:2.

Rodžer Federer, Rafael Nadal, Novak Đoković i Endi Mari su već obezbedili plasman na Masters Kup u Šangaju.


izvor: B92

svaka cast majstore Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 6260 Slide
Troicki: "Želim u Top 10"

Srpski teniser Viktor Troicki izjavio je da je osnovni uzrok njegovog poraza u četvrtfinalu ATP turnira u Tokiju od Amerikanca Endija Rodika nedovoljna koncentracija, ali je nagovestio da bi u bližoj budućnosti mogao da popravi taj segment igre i da značajno napreduje na svetskoj rang listi.

"Rodik nije grešio, a ja nisam krenuo u meč dovoljno ofanzivno. Posle izgubljena prva dva gema bilo mi je teško da se vratim u igru, jer je Rodik izuzetan server, a podloga u Tokiju jedna od najbržih na ATP turu", obrazložio je Troicki razloge poraza i dodao da je uprkos lošoj koncentraciji u prva tri gema imao šansu da preokrene rezultat.

Treći reket Srbije naglasio je da je uveren u svoje mogućnosti u budućim duelima sa američkim teniserom.

"Pobedio sam Rodika u Vašingtonu i dobro mu parirao u Majamiju, tako da sam siguran da mogu da nadjem ključ za njegovu igru", istakao je Troicki.

Srpski teniser, trenutno 65. na ATP listi, nada se da će do kraja sezone uspeti da udje medju 50 najboljih igrača sveta.

"Polako idem ka tom cilju i mislim da je on ostvarljiv", poručio je Troicki i dodao da je njegov san da udje medju deset igrača sveta.

"San mi je da budem medju prvih deset igrača sveta. Nadam se da ću doći do tog krajnjeg cilja uz dobro zdravlje", rekao je Troicki.
Igru srpskog tenisera pohvalio je i Rodik.

"Viktor ima snažan udarac i dobru tenisku osnovu, što važi i za ostale srpske tenisere. Mislim da će Troicki biti sve bolji", ocenio je Rodik.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy S
Troicki: "Želim u Top 10"

Uf uf uf ... ima on jos da guli da bi stigao u top 10
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


silov'o si zvezdu Mateja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3954
Zastava Banja Koviljaca
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 6300
bice tesko ali ima potencijal...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Viktor bolji od Janka
09.10.08. 10:40

Posle zajedničkog uspeha u dublu, na Kupu Kremlja došao je red i na međusobni okršaj Viktora Troickog i Janka Tipsarevića.

Duel dva srpska tenisera ubedljivo je pripao Troickom, koji je posle sat i 20 minuta borbe trijumfovao sa 6:3, 6:4.

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Wave II
TROICKI PROTIV ZVEREVA U ČETVRTFINALU


Srpski teniser Viktor Troicki igraće u četvrtfinalu Kupa Kremlja u Moskvi protiv 98. igrača sveta Nemca Miše Zvereva, koji je danas u drugom kolu bio bolji od Rusa Teimuraza Gabašvilija sa 6:2, 2:6, 6:1.

Troicki je u drugom kolu savladao zemljaka Janka Tipsarevića sa 6:3, 6:4.

Izvor: Tanjug
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C3500
Popece se on uskoro u top 20. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Viktor Troicki je propustio veliku priliku da se plasira u polufinale "Kupa Kremlja" koji se u Moskvi igra za nagradni fond od 1.049.000 dolara.

Srpski teniser je nakon nešto manje od dva i po sata igre sa 2:1, po setovima 6:4, 3:6 i 7:5, izgubio od Nemca ruskog porekla Miše Zvereva iako je imao praktično dobijen meč

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k300i
Ipak, svaka mu cast  Smile Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Tuzno je samo kad izgube tako... to je psiholoski strasan udarac...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 63
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:16:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.