Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:25:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: video problem  (Pročitano 4062 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
eh da dodam samo nesto jednom sam povezala komp i tv i postavila na clone i tada takodje nije blokirao komp,ali sta vredi kad ne mogu da drzim tv u sobi gde mi je komp
IP sačuvana
social share
Kosovo je Srbija

bice bolje samo ako budemo slozni...
Imacemo sve i necemo da izgubimo nista.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
jel moze noko da postavi win.ini da vidim kako izgleda nesto mi je sumnjivo kod mene
IP sačuvana
social share
Kosovo je Srbija

bice bolje samo ako budemo slozni...
Imacemo sve i necemo da izgubimo nista.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung R210
Probaj i KM Player
on ima svoje kodeke
IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
e bas vam hvala vi zapeli kodeci pa kodeci ,pa taj problem mi se javlja odmah posle formatiranja hard diska,komjuter se samo smrzne,a napominjem da sve ama bas sve igrice rade lepo.
IP sačuvana
social share
Kosovo je Srbija

bice bolje samo ako budemo slozni...
Imacemo sve i necemo da izgubimo nista.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
offtopic recycled
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
bas ti hvala Belgrade
IP sačuvana
social share
Kosovo je Srbija

bice bolje samo ako budemo slozni...
Imacemo sve i necemo da izgubimo nista.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia najbolji
Cesto sam i ja imao te probleme!!! Ton ide,slike nema!!!
Ako ti rade igrice normalno onda nije do DirectX-a.
Nemoj da se ljutis,ali ipak verovatno je do kodeka. Naime isto sam pokusavao sve moguce playere,kodeke,neki se nisu podrzavali! Pogledaj da nemas slucajno instalirana dva codeckpack-a. Moze biti i to! Da sam na tvom mestu ja bih izbrisao sve kodeke i player-e i instalirao xpcodecpack(ja koristim verziju 2.05 verovatno je vec stara) i MV2player ili GOM player. Svi filmovi i svi formati se pustaju biz ikakvih problema!
IP sačuvana
social share
Ako ti se dese dva sranja docice i trece sigurno!!!
Pametniji popusta...  Zato budale vladaju svetom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
nocas sam formatirala hard,i instalirala sam samo drivere za maticnu graficku, mv2 player i Elecard MPEG2 Decoder Package 2.0. U mv2 playeru mogu da pustam filmove samo ako isljucim overlay mixser i namstim da bude video overlay,ali pre toga moram pomocu GraphEdit da u video overlay odcekiram YUV fliping i RGB fliping,eto to su ti moje muke.
p.s kako da ubacim screen capture ovde na forum,trazim trzim ali ne vidi nigde?

merged by Belgrade

instalirala sam xpcodecpack i sad nema ni tona ni slike.A mislim i da sm pokupila neki virus  nesto mi windows tesko radi
odoh da skeniram.



Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
« Poslednja izmena: 15. Feb 2007, 18:08:35 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Kosovo je Srbija

bice bolje samo ako budemo slozni...
Imacemo sve i necemo da izgubimo nista.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Siemens cx70
Slican problem ima moja drugarica.Sve radi kako treba, jedino ne pusta nikakav video materijal.Razlika je sto ne pusta ni ton, vec na samom startu zamrzne i potpuno zablokira.Nista ne pomaze...kodeci uopste nisu problem ovde, niti je problem odredjeni player.Sve to postoji, instalirani su razni vise puta.Ja sam mislio da je problem u virusu, ali posle format-a i dalje ne radi.Neverovatno je sto apsolutno sve drugo na racunaru radi, mnoge programe pokrece izuzetno brzo i bez problema.I sam Windows radi jako dobro.Problem su dakle, samo video fajlovi, bilo da su divx ili dvd.Verovatno je problem u grafickoj karti, jer ne postoji nista drugo sto bi se na ovakav nacin prezentovalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
iz mog licnog iskustva kada ubacujes codeke  izaberi samo jedan paket npr.k litle 2.71 i samo njih da imas  ni jedan drigi  na sistemu i bsp player  ja nikad nisam imao problema pusta sve zivo cak i ovaj format sa mobilnih puca  sve radi.e sad  za mene nesto mi nije jasno jeli ti se to desava da ledi kad ubacis cd dvd npr muziku kad ubacis da li svira sa cd ili dvd  normalno,ako  se to desava samo prilikom pustanja bilo cega sa cd ili dvd  da ti zaledi  moze biti od resenja svasta tako npr  proveris  koliko ti se greje cpu,koja je temp. maticne , ako je sve to u redu najverovatnije ti je napojna  jer sam ja imao taj problem pa samo  sam predlozio  srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:25:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.