Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:31:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veza u krizi...  (Pročitano 9268 puta)
20. Feb 2015, 14:25:13
Zodijak
Pol
Poruke 4
Browser
Mozilla Firefox 35.0
   Pozdrav svima, mozda cu malo da smorim svojim problemom ali verujem da cu dobiti neki pravi savet hladne glave i zdravorazumski.   Naime, imam problem koji vecguram izpod tepiha duze vreme.   Ja i moja devojka smo u vezi dugi niz godina.   Upoznali smo se za vreme studija i tada poceli da se zabavljamo.   Medjutim sticajem okolnosti ja sam morao da pocnem da se bavim nekim poslom da bi izdrzao jer su moji roditelji zrtve privatizacije i ostali bez posla.   Posto sam apsolvirao poceo sam da radim jedan unosan posao koji mi je odnosio i energiju i vreme ali svi oko mene su bili vise nego zadovoljni sta sam im pruzao ukljucujuci na prvom mestu devojku koja je nastavila da studira i privela kraju u roku studije a ja ostao apsolvent.   I sve je bilo ok dok sam imao posla i novca za bezbrizan zivot.   Problem je nastao pre tri godine kada tog posla vise nije bilo, moja devojka je zapocela svoj biznis a ja ostao veciti student.   Vratio sam se na fakultet i polozio 10 ispita.   U ovom trenutku mi je ostalo tri ispita i diplomiracu.   I sada je ona nezadovoljna sa mnom, kaze da sam je ispustio i vise nisam siguran u nju kao moju devojku.   Ne mislim da me vara nego nisam siguran u smislu prijatelja i pouzdane osobe.   Ima tu jos mnogo mnogo detalja i stinica ali ovo je samo u kratkim crtama, pa sada ja imam samo jedno pitanje, sta ciniti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Sesti i porazgovarati da saznas sta je tisti.
Iz tvoje price ispada da nisi neka osoba koja voli da bude nekom drugome na kicmi i odgovoran si po pitanju ispunjavanja svojih obaveza.
Duge veze, a posebno one sa fakulteta, imaju tu zanimljivu crtu da se raspadnu pred prvim izazovom koji nije predvidjen planom i programom uzornog zivota.

A verovatno je najvise tisti to sto je jos uvek devojka, jer su njene drugarice pocele da se udaju,imaju decu, neko vodi racuna o njima.
Jos ako ne zivite zajedno... ih... pa  verovatno uzdise sto nema svog princa koji ce je nositi kroz zivot.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat: Anea link=topic=634160. msg11791801#msg11791801 date=1424439041
Sesti i porazgovarati da saznas sta je tisti.  
Iz tvoje price ispada da nisi neka osoba koja voli da bude nekom drugome na kicmi i odgovoran si po pitanju ispunjavanja svojih obaveza.  
Duge veze, a posebno one sa fakulteta, imaju tu zanimljivu crtu da se raspadnu pred prvim izazovom koji nije predvidjen planom i programom uzornog zivota.  

A verovatno je najvise tisti to sto je jos uvek devojka, jer su njene drugarice pocele da se udaju,imaju decu, neko vodi racuna o njima.  
Jos ako ne zivite zajedno. . .  ih. . .  pa  verovatno uzdise sto nema svog princa koji ce je nositi kroz zivot.  
[
Citat: Anea link=topic=634160. msg11791801#msg11791801 date=1424439041
Sesti i porazgovarati da saznas sta je tisti.  
Iz tvoje price ispada da nisi neka osoba koja voli da bude nekom drugome na kicmi i odgovoran si po pitanju ispunjavanja svojih obaveza.  
Duge veze, a posebno one sa fakulteta, imaju tu zanimljivu crtu da se raspadnu pred prvim izazovom koji nije predvidjen planom i programom uzornog zivota.  

A verovatno je najvise tisti to sto je jos uvek devojka, jer su njene drugarice pocele da se udaju,imaju decu, neko vodi racuna o njima.  
Jos ako ne zivite zajedno. . .  ih. . .  pa  verovatno uzdise sto nema svog princa koji ce je nositi kroz zivot.  
U potpunosti se slazem, ALI svaki put kada pocne razgovor zavrsi se takvom svadjom da je to nenormalno, da ne kazem histerijom.  Mnogo je veliki problem sto je ona devojka puna sebe, u smislu ne zeli nista prosecno i skromno nego zeli sve da bude na nekom "visem" nivou.  Da ne gresim dusu u poslednje tri cetiri godine ona je sve sama radila i stvarala i sama je sebi priustila sve te stvari ali do tada sam ja sve to zavrsavao.  Ona je sada na doktorskim studijama u inostranstvu i prima stipendiju od koje isto moze sasvim pristojno da se zivi.  Sad je novi argument u raspravi sa mnom to sto ja nisam nju doveo i sto je ja ne vucem kroz zivot.  I to je samo jedna od zamerki.  Ja ne mogu da ista potegnem ako nemam finansije i to je kljuc svega.  Sada smo razdvojeni na po 3 meseca jer toliko mogu da provedem u inostranstvu ali kada sam je sada video uopsten nemam osecaj da je to moja devojka, gledam je kao stranca i imam neki gard podignut u vezi sa njom :(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 40.0.2214.109
Veze koje traju dugi niz godina uglavnom se rasture. Ili dodje beba pa se uzimate ili se uzimate bez bebe pa posle sta bude. Zabavljanje 10 godina u 90% slucajeva vodi u besmislenu pricu bez zaokruzivanja.

Iz tvoje price mislim da je ona spremna da istupi iz te vase veze i da ne zna na koji nacin to da ucini pa prebacuje na tebe da si je ispustio.

Nigde nisi naveo kakav je vas odnos posle niza godina zabavljanja i kakva su tvoja osecanja. To je presudno za nastavak odnosa.

Edit:

Sad vidim da si u inostranstvu a ona ti prebacuje sto je nisi poveo sa sobom? Tu ima neki ozbiljan problem. Mislim da je ona taj ozbilnan problem.
« Poslednja izmena: 20. Feb 2015, 14:51:25 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Veze koje traju dugi niz godina uglavnom se rasture. Ili dodje beba pa se uzimate ili se uzimate bez bebe pa posle sta bude. Zabavljanje 10 godina u 90% slucajeva vodi u besmislenu pricu bez zaokruzivanja.

Iz tvoje price mislim da je ona spremna da istupi iz te vase veze i da ne zna na koji nacin to da ucini pa prebacuje na tebe da si je ispustio.

Nigde nisi naveo kakav je vas odnos posle niza godina zabavljanja i kakva su tvoja osecanja. To je presudno za nastavak odnosa.
Pa sad... nas odnos je da kazem ok, koliko moze da bude. Stvarno je ok prema meni i vrlo je korektna ali kad dodje do svadje saznam sve te stvari. Nakon toga svadja prodje, ali ja na te reci ne zaboravljam i to je to. Mnogo mi je to velika kocnica da se opustim kao nekada. A da, jos jedan detalj, prosle godine sam joj dao prsten i nosila ga je tri meseca do jedne svadje u kojoj sam ja bio upravu ali ona nije meni verovala nego njenoj bliskoj osobi sto je mene mnogo povredilo jer mi je to ukazivalo na to da ce sutra doci neko kome ce ona vise da veruje nego meni i nastace mi problem. Hteo sam to da isteram do kraja i bojkotovao sam je 10 dana, sa njom sam bio samo sluzbeno i ona je posle tih 10 dana vratila i rekla mi da nema nameru da bude sa nekim ko je tako zlostavlja. I do dana danasnjeg je ista situacija povodom toga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0

Sad vidim da si u inostranstvu a ona ti prebacuje sto je nisi poveo sa sobom? Tu ima neki ozbiljan problem. Mislim da je ona taj ozbilnan problem.
Citat
Nisam ja vec je ona otisla, a ja sam ostao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Mac OS X v: 10.7.5
Browser
Safari 537.78.2

Sad vidim da si u inostranstvu a ona ti prebacuje sto je nisi poveo sa sobom? Tu ima neki ozbiljan problem. Mislim da je ona taj ozbilnan problem.
Citat
Nisam ja vec je ona otisla, a ja sam ostao.

Prijatelju, preispitaj sebe i šta zapravo hoćeš i očekuješ od života. Čovek nije isti sa 18, 22 i 28 a žena još manje. Ne sazrevamo istom brzinom. Ljudi brkaju termine ljubav, zaljubljenost, naviku i strah od samoće.

Sama činjenica da je ona otišla i udaljila se govori da vaš odnos nema perspektivu. Ti si sebi uspeo u životu da dokažeš da možeš i da si borac. Ako ona nije u stanju da te prati i u momentu kada ti ne ide, onda nije za tebe. Zahvali joj se na saradnji i nastavi dalje.

 














IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:31:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Veza krizi

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.