Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:46:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veza na daljinu  (Pročitano 11854 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
Kao i svi nevini previše daješ na značaju seksu, mistifikuješ ga i imaš strah od toga kako ćeš se pokazati. Ako možeš da se poseksaš sa njom just do it  Smile, samo nađite neko mjesto gdje vas neće ometati (ja bih izbjegavao auta i parkinge), prepusti se i uživaj. Ako joj se sviđaš ne možeš previše zabrljati, ljudi se uspješno reprodukuju već 200 hiljada godina pa sam siguran da ćeš se snaći  Smile. Samo hrabro i opušteno, i jebeš sms iznošenje emocija, mnogo je bolji face to face pristup, skupi muda i kaži šta osjećaš i šta želiš, odmah ćeš imati njenu povratnu reakciju i znaćeš na čemu si. Ili ćeš popiti korpu (ali barem nisi ispao šmokljan a i bićeš bogatiji za jedno značajno iskustvo) ili ćeš je smuvati, znači win win situacija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02

E sad ne znam dal da joj kazem da sam nevin, da olaksam sebi posao mozda Smile
Pa da, svaka devojka bas voli kada joj se momak pohvali da ce mu ona biti prva. Not.  Smile

Kola i radi posao ako ona hoce. Obori sedista ili vozi u neku odaljeniju livadu dalje od ljudskih pogleda, ponesi lepo neku prostirku ili cebe i cepaj.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14

E sad ne znam dal da joj kazem da sam nevin, da olaksam sebi posao mozda Smile
Pa da, svaka devojka bas voli kada joj se momak pohvali da ce mu ona biti prva. Not.  Smile

Kola i radi posao ako ona hoce. Obori sedista ili vozi u neku odaljeniju livadu dalje od ljudskih pogleda, ponesi lepo neku prostirku ili cebe i cepaj.  Smile

a mozda je i operirala svoj devicnjak, kaj bi rekli hrchki ne?

pa ti prodaje rog za svecu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
HTC 
Pa ne pridajem prevelik znacaj seksu, meni nije ni potreban, cak mi nije potrebna ni devojka Smiley dovoljno mi je igranje igrica na netu i izlazak po kafanama Smiley
Pitao sam je "Oces da nastavimo dalje" tako nesto, a ona je odg kao "a gde" u tom momentu ja sam se samo pomerio i krenuo da gledam tv nekoliko minuta Smiley e posle u toku noci ona je htela da idemo dalje, ali mene je prosla volja.
E sad, ona opcija da krenem da je hvatam dok se ljubimo, pa da nastavim dalje, meni ne ide, ne znam nemam dovoljno skilla (muda) za to, a ona nije tip devojke koja ce makar da motivise (nesto uradi) da krene prva...

A sto se tice emocija, nikad u zivotu nisam nekom pokazao emocije (mada retko ih i imam), tako da taj face to face pristup mi ne bi isao, treba mi previse vremena da smislim sta da kazem, i to mi bude smesno sto kazem Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
Pa ne pridajem prevelik znacaj seksu, meni nije ni potreban, cak mi nije potrebna ni devojka
Ne znam šta da kažem na ovo, nisam psiholog ili stručno lice ali mislim da lažeš sam sebe ako to zaista misliš, jer da te to ne muči ne bi se cimao i pisao na forumu džabe.
A to za seks pa nećeš da jebeš tako što ćeš sa njom da debatuješ, da glasate anonimno na papirićima za ili protiv seksa Smile.  Kažeš nemaš vještinu, pa niko se nije naučen rodio, tebe samo jebe samopouzdanje i preterano razmišljanje i analiziranje. Preuzmi inicijativu tokom maženja, čitaj govor njenog tijela, prepusti se i radi šta vam prija. Kažeš nemaš muda, pa jebiga ako ih ne pustiš nećeš nikada ni jebati. Nemoj očekivati da će djevojka sve sama prva da uradi, ako ti to treba onda idi nekoj profesionalki što možda i nije loš savjet.
I da kako te može proći volja za seksom  Smile i kako uspjevaš da nemaš emocije? Reci molim te, rasteretio me nerviranja a i moja Desanka bi izgubila tonus  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
HTC 
Pocni da igras igrice po ceo dan Smiley to ti smanji emocije dosta Smiley
Video sam kako jedna devojka (beogradjanka) uzima stvar u svoje ruke, i to bukvalno Smile to mi se svidelo, to oces neces znas sta treba da radis Smile
« Poslednja izmena: 04. Okt 2012, 00:24:01 od anadrol43 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14

A sto se tice emocija, nikad u zivotu nisam nekom pokazao emocije (mada retko ih i imam)

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Procitao sam par tema ovde o vezi na daljinu, ali bih ja da ispricam moju pricu Smile

Bio sam na godisnjem odmoru u jednom manjem mestu, tamo sam upoznao devojku sa kojom sam se smuvao. Sve je bilo lepo, i za tih par dana izlazenja nisam joj nasao ni jednu vecu manu, sem jedne ako je to mana, ne voli da prica o svojim osecanjima,a takav sam i ja pa mi je nekako neobicno, poceli smo vezu a nismo podelili ni jedan kompliment jedno drugome Smiley sem posle preko SMS,mada po meni je to bezveze...Koliko sam primetio ja sam joj se svideo, samo sto ona to nece da kaze, ali pokazuje na neki drugaciji nacin... E sad ja mislim da se nisam toliko nalozio na nju koliko ona na mene, ili samo zavaravam samog sebe Smile

E sad ja inace nisam ljubomoran, ali po nekad volim da paranoisem, tipa ja sam joj sigurno dosadan/postacu dosadan/sta ce ona sa mnom, dal je moguce da joj se ja svidjam Smile , i tako neki fazon...naravno ona to ne zna Smile

E sad posto ona zivi bas daleko od mene ne mogu da je vidjam tako cesto, tipa mogao bih da odem do nje na 3-7 dana jednom u mesec dana max. E zbog toga paranoisem, posto ne mogu da se vidjam sa njom cesto, a dopisujemo se preko poruka svaki dan, po 2-10 poruka dnevno, ali ja nemam sta da joj pisem/pitam, a da je zovem tek tad nemam sta da kazem.

Sad moje pitanja su:
Kako da se ponasam sa devojkom koja ceka da ja uvek napravim prvi potez, naravno jedva ceka da ja napravim potez?
Da li moze da se odrzi takva veza na daljinu, ja imam ozbiljne namere ako vidim da nema prevelike mane?

Ja bih zamolio trolove i mentalno obolele ljude da se ne javljaju u temi tipa da ostave cisto smajli, ili da nekog nazivaju budalom, ili neki glupi komentar, cisto da bi nabili postove na forumu kao da dobijaju novac za to

Окачи слику да видимо каква је па да проценимо ситуејшн.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko nevinih... ah... ja se uvek zapanjim..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.17
mob
Tel.Me Your.Number
Stres i nervoza smanjuju želju za seksom iliti libido. Ko pizdi dok igra tom je vagina poslednja na listi želja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:46:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.