Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:52:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veza na daljinu  (Pročitano 11892 puta)
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Naravno...ljudi kada odrastu u istom dvoristu svi znaju o svakom sve.Muskarcu to godi,dok zeni manje vise.Muskarac bi da ima nekoga pored sebe ko ima sto manje "postanskih markica",a zena bi da sakrije iste.To bi dvoriste.
Veza na daljinu pocinje od nule.Ja se rodio u N.Sadu,neko u Nisu a zivot zivimo u Berlinu.Za one u Sadu ja macho prevrnuo smrznutog mrava,za one u Nisu ona "radodajka ko nije pitao nije dobio",za one u Berlinu normalni ljudi koji zive svoj zivot.
Zar niko od nas nije pokusao pobjeci iz dvorista u kojem zivi?

@boba svi smo mi realni ali zar nisam napisao nesto realno Smile Smile 

izvini brate, al ovo sto si napisao je bajka bez prisustva realnog zivota Smile sta reci nego , eto ko ne veruje da je veza na daljinu nemoguca i da takav odnos puca kad--tad nek lepo isproba na svojoj kozi i to je to
Ne bih rekao da je bajka, veze koje su bile ovako da malu udaljenost uglavnom smore,zabavno je donekle,al vremenom je sve to ponavljanje,uvek isto,a svadje se desavaju cesti i uglavnom bez razloga.

Dok mi je ova veza na daljinu otprilike kao sto je lapsus rekao. Vidjamo se 1x ili 2x mesecno,sve je extra,svaki trenutak kad se vidimo maximalno iskoristimo i uvek bude drugacije i uvek extra.

Istina...ako 1x i 2x mjesecno bude to sto treba biti ,ljudi pozele to staviti kao 30x mjesecno i tada daljina izgubi svoje kilometre...valjda Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung 111111
Uvijek se trazi djevojka koja ne razmislja kao ostale djevojke...tako da veza na daljinu ima mnogo prednosti.Recimo vide se jednom mjesecno te kreveti pucaju do zore,za razliku od onih koji to "rade" svakodnevno pa njima dosadi.Jedno uz drugo su svaki dan te malo-malo se posvadjaju.U krevetu spavaju kao brat i sestra ,a tek jutarnjim"zornjakom" postanu on i ona na par minuta.Dok ljudi na daljinu kada se sretnu niti imaju vremena kada se svadjati,niti imaju vremena jedno drugom dosaditi,niti cekaju zoru.

U ovom dijelu svakako valja se osvrnuti na udate zene.Mislim da prisan odnos sa muzem (neka izvinu svi koji citaju prisan odnos znaci -biti zadovoljna) imaju onoliko puta koliko ima praznika u godini.Tako da veze na daljinu i u tom pogledu su bolje.

Veze na daljinu pocinju obrnuto od ostalih veza,i uvijek su bolje i vise traju od onih koje zapocnemo u svom dvoristu

Ja ne razumem sta ti ocekujes ili kako ti shvatas tu "Zenu" sa kojom bi bio  Smile

Da se ceo zivot volite i ljubite i budete zaljubljeni kao prvih 2/3 meseca ?!
Pa naravno da sve dosadi,i da se sve svede na kolotecinu zivota.
Sve dosadi,pa i jedan drugom dosadimo svi.
Ja nmg ni da zamislim da svaki dan sve pijem kafu sa istim covekom i pricamo iste stvari ?!?
Pa monotono je , zar ne ?
Isto i sa zenama..Dosadimo jedno drugom..posle godinu a ne posle 10 godina.

Samo stvaranje porodice..ne podrazumeva da ste vi zaljubljeni jedno u drugo 24h dnevno.Prosto ljudi se nadju,zaljube...neko vreme to traje kao idila..To prodje,nastave da se vole,dobiju dete..To ti doje kao jos veca povezanost izmedju njih  Smile Mislim kud ces vecu povezanost sa nekim od toga..da imate zajedno dete ?
I ljudi stvore porodicu i zive..kako zive.Nije zaljubljenost valjda sto tebe ispunjava jedino u zivotu.
Evo ja nikad nisam jebo Inter iz milana..Ali i dalje se volimo nekako  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14

Cekamo tvoj komentar kada ta veza bude pukla(dao Bog da ne pukne).

i sta ako pukne boki? raspad sistema jel'?  Smile

veze pucaju ne zbog daljine no zbog proseravanja jednog od partnera... ponekad daljina moze da ucini nesto od veze sto ni najveca blizina ne moze... ako ljudi razlicitih verskih ubedjenja i razlicite boje koze mogu da se prepoznaju u drugome i nadju srecu, ovo sa daljinom je piece of cake... jer kontrapunkt daljine je blizina,  ao d previse blizine cesto odemo jedno od drugog prilicno daleko
« Poslednja izmena: 24. Sep 2012, 02:21:46 od malkovitch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i

Cekamo tvoj komentar kada ta veza bude pukla(dao Bog da ne pukne).

i sta ako pukne boki? raspad sistema jel'?  Smile

Pa ne.Ali je ulozeni trud,cimanje,i nerviranje koje uzrokuje daljine skroz nepotrebno.
Fazon je u tome da ovakve veze imaju mnogo manje sanse i mnogo su teze od normalnih veza,i mogu da razumem nekoga bez iskustva da ulazi u to,ali ne verujem da bi neko posle takve veze opet ulazio u isto.
Citat
ko ljudi razlicitih verskih ubedjenja i razlicite boje koze mogu da se prepoznaju u drugome i nadju srecu
Lepa prica,ali poprilicno nerealna.Preko interneta naravno da mozes da se skapiras sa gomilom ljudi i da ih zgotivis,ili se zaljubis iz razloga sto svako gleda da sebe predstavi u najboljem svetlu,jer internet to dozvoljava.
Pucanje se cesto desi kada dodjes u situaciju da si sa tom osobom cesce-i tada upoznas neku totalno petu osobu u koju se nisi zaljubio.  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Citam i nesto razmisljam.....ja se zalazem za to da sve teme vezane za ljubav i te fazone budu zakljucane....jer na kraju svih krajeva, sve se svodi na to - ljudi su razliciti, nema pravila, sve moze i sve ne moze, sve moze da uspe i sve moze da propadne.

To mi je nekako difolt odgovor za apsolutno sve teme na psihologiji.

Sto dalje implicira da je i psihologija jedna uzaludna nauka, ali da ne idemo u off  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Jbg,ti udari na ceo podforum  Smile
Sve to stoji sto kazes,ali ovakve teme imaju smisla zato sto se pruzaju saveti ljudima koji izloze svoj problem i situaciju...U globalu vazi da nema pravila,ali za neke konkretne situacije nije bas tako.To sto svako od nas da svoje vidjenje,koje je u sustini generalizacija na osnovu licnog iskustva je vec neka druga stvar...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 21.0.1180.89
@boki...izvini sto ne citiram,bolje ovako.Negdje sam vec pricao kako je prijatelj pronasao djevojku iz Francuske,ozenio i otisao iz IT.Na pocetku je dosta toga lagala,kasnije ebiga eto ode do braka i vrlo su srecni,a sve krenulo od interneta.Poznanik takodje preko interneta svica i brak.E sada jedina razlika izmedju ova dva para je nekakav izgled.Prijatelj i ova njegova supruga stvarno su zgodni i mogli su pokupiti dosta toga a ne traziti nekoga preko interneta.Dok ovaj poznanik ebiga stvarno je ruzan pa valjda takvu i nasao sebi...vjerujem nije bilo druge solucije osim preko interneta pronaci sebi zenu.
Svakodnevno vidjamo ljude koji vise na internetu...bukvalno 24 sata ili mozda manje,sta da kazemo za iste,da li imaju ikakav zivot osim monitora? Mnogi jos uvijek veze nemaju sta je internet,da li je njihov zivot bogatiji?
Sve ima svoje prednosti i mane.Ne bih se slozio da mnogo ljudi na internetu laze.Lazu oni koji i bez interneta lazu,a neko ko nema razloga da laze zasto bi se skrivao i petljao,izmisljao?

Uvijek se trazi djevojka koja ne razmislja kao ostale djevojke...tako da veza na daljinu ima mnogo prednosti.Recimo vide se jednom mjesecno te kreveti pucaju do zore,za razliku od onih koji to "rade" svakodnevno pa njima dosadi.Jedno uz drugo su svaki dan te malo-malo se posvadjaju.U krevetu spavaju kao brat i sestra ,a tek jutarnjim"zornjakom" postanu on i ona na par minuta.Dok ljudi na daljinu kada se sretnu niti imaju vremena kada se svadjati,niti imaju vremena jedno drugom dosaditi,niti cekaju zoru.

U ovom dijelu svakako valja se osvrnuti na udate zene.Mislim da prisan odnos sa muzem (neka izvinu svi koji citaju prisan odnos znaci -biti zadovoljna) imaju onoliko puta koliko ima praznika u godini.Tako da veze na daljinu i u tom pogledu su bolje.

Veze na daljinu pocinju obrnuto od ostalih veza,i uvijek su bolje i vise traju od onih koje zapocnemo u svom dvoristu

Ja ne razumem sta ti ocekujes ili kako ti shvatas tu "Zenu" sa kojom bi bio  Smile

Da se ceo zivot volite i ljubite i budete zaljubljeni kao prvih 2/3 meseca ?!
Pa naravno da sve dosadi,i da se sve svede na kolotecinu zivota.
Sve dosadi,pa i jedan drugom dosadimo svi.
Ja nmg ni da zamislim da svaki dan sve pijem kafu sa istim covekom i pricamo iste stvari ?!?
Pa monotono je , zar ne ?
Isto i sa zenama..Dosadimo jedno drugom..posle godinu a ne posle 10 godina.

Samo stvaranje porodice..ne podrazumeva da ste vi zaljubljeni jedno u drugo 24h dnevno.Prosto ljudi se nadju,zaljube...neko vreme to traje kao idila..To prodje,nastave da se vole,dobiju dete..To ti doje kao jos veca povezanost izmedju njih  Smile Mislim kud ces vecu povezanost sa nekim od toga..da imate zajedno dete ?
I ljudi stvore porodicu i zive..kako zive.Nije zaljubljenost valjda sto tebe ispunjava jedino u zivotu.
Evo ja nikad nisam jebo Inter iz milana..Ali i dalje se volimo nekako  Smile


To sto sam naveo ne mora znaciti  da mislim tako.Govorio sam o realnim stvarima sa kojima se svi susrecemo.Znaci jos jednom Jasi Ne MoRa ZnAcIti ono sto napisem da to i trazim ili zelim ili da sam to Ja. Izvini brate ovo kao da nisam niti napisao Smile Smile...idemo sada na odgovor.

(Mogao sam vrdati odgovor,ali vec poznato ne krijem nista...jer nema potrebe za tim.Kada se licno pita,licno odgovorim...istinom)

Od zene sa kojom bi  bio ocekujem ljubav i upravo to da jedno drugom ne dosadimo nakon par mjeseci.Vjerujem da je to ljubav.
Takodje vjerujem kako ima dosta bracnih parova koji i nakon desetine godina provedenih zajedno nisu jedno drugom dosadili.
Sada jedno pitanje ,naravno mogu se svi ukljuciti...da li je tesko zavesti i imati zenu?
red ....prazan za odgovor......

Svi zavodimo jedni druge i sta trazimo jedni u drugima?Neko ljubav pa je trazi bilo gdje,neko seks pa ga trazi u vec poznatoj ulici,neko lovu pa je trazi u obliznjem pub gdje zalazi elita,neko seljaka koji vazda radi,hrapavim rukama miluje itd.
Svako trazi svoj par...

Potpuno si u pravu da zaljubljenost prodje i ljudi nastave da se vole,dobiju dijete itd. Rekoh samo da ljudi zaljubljenost i ljubav traze svugdje i nije iskljuceno da je pronadju na internetu ili negdje 200 km od sebe pjesice,ili tek komsinicu sa 3 sprata.

« Poslednja izmena: 25. Sep 2012, 22:12:34 od lapsus00 »
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Citam i nesto razmisljam.....ja se zalazem za to da sve teme vezane za ljubav i te fazone budu zakljucane....jer na kraju svih krajeva, sve se svodi na to - ljudi su razliciti, nema pravila, sve moze i sve ne moze, sve moze da uspe i sve moze da propadne.

To mi je nekako difolt odgovor za apsolutno sve teme na psihologiji.

Sto dalje implicira da je i psihologija jedna uzaludna nauka, ali da ne idemo u off  Smile
Pa nije bas. Jedno je kada je tema o konkretnom problemu, sasvim drugo su npr. one teme na kutku gde stvarno zavisi od osobe do osobe. Ovde mozes dati konkretan savet na postavljeno pitanje(da li moze da odrzi vezu i kako da se ponasa u istoj) a sasvim drugo kada je tema "Zene vole..." ili "Muskarci vole..." pa da stvarno zavisi od slucaja do slucaja i skoro uvek se svodi na generalizacije...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
@lapsus
Ne kazem da nema izuzetaka,ali su jako retki,i treba da se bukvalno pogodi da su obe osobe spremne na takvu zrtvu.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Pa nije bas. Jedno je kada je tema o konkretnom problemu, sasvim drugo su npr. one teme na kutku gde stvarno zavisi od osobe do osobe. Ovde mozes dati konkretan savet na postavljeno pitanje(da li moze da odrzi vezu i kako da se ponasa u istoj) a sasvim drugo kada je tema "Zene vole..." ili "Muskarci vole..." pa da stvarno zavisi od slucaja do slucaja i skoro uvek se svodi na generalizacije...

A koji je konkretan savet u ovom slucaju?

"Znas kako brate, ova veza na daljinu moze da ti uspe, a i ne mora da ti uspe...ima sanse da iz toga ispadne nesto kvalitetno, ali i da se raspadne posle par dana/nedelja/meseci.....vidi kako se razvija, pa ako ide fino nastavi, ako ne batali....ima primera gde su se rspali posle par dana, ima primera gde su se uzeli i izrodili 5oro dece.....budite cesto u kontaktu, a i ne morate cesto da bi udarali ceznju jedno drugom....vidjajte se cesto, ali i ne tako cesto da bi izbegli probleme koje konstantno vidjanje moze da  donese.....u principu samo ti znas sta zelis i od vas zavisi da li cete uspeti"

Jebacki saveti, nema sta, verujem da su mu sutinski pomogli da donese pravu odluku i da su mu otvorili oci  Smile

I nije to zato sto ste vi losi psiholozi  Smile nego zato sto na 90% tema na ovom podforumu i nema sta pametno da se kaze nego jedno uopsteno palamudjnje i svodjnje cele stvari na neizbezno - moze da bude, ali ne mora da znaci.



« Poslednja izmena: 26. Sep 2012, 00:57:47 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:52:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.