Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:53:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veza na daljinu – mit ili stvarnost?  (Pročitano 16720 puta)
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N 73
Stvarnost.....i ja sam u takvoj vezi već gooodinama...nije od samog početka ali... sve se može i bez lažne skromnosti mogu samo da nam zavide neki...zato.... Smile Smile Smile

Jeeeeste da je nekad teško kada nema voljene osobe Smile  kada ti je potreban zagrljaj, ili samoo prisustvo te osobe, ali treba imati mnooogo razumevanja , tolerancije i ogromne ljubavi, naravno s obe strane da bi tako opstali!  Sve se može , pogotovo kad znaš da je ta veza prava i da se treba i žrtvovati za takvo nešto!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung D500
sve zavisi kakve su osobe koje imaju vezu na daljinu , npr znam par koji funkcionise vec 3 godine na relaziji Bec-Banja Luka , i ide im bas fino
ja cu jos malo da iskusim tu vezu na daljinu , medjutim znajuci sebe ne vjerujem da cemo  uspjeti
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Za takve ljude samo mogu reci svaka cast  Smile
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja sam ranije bila veliki protivnik veza na daljinu. Medjutim sad kada sam u vezi sa momkom koji je 200 km daleko od mene i jos zivi u drugoj drzavi misljenje mi se u potpunosti promenilo.  Veza je itekako uspesna i i traje prilicno dugo.  Mislim da je u sustini najbitnije da imate nenormalno puno poverenja u tu osobu i onda nece biti problema.  Odlicno je za osobe koje su slobodnog duha i ne trpe konstantno prisustvo partnera.  U vezi na daljinu naucite da cenite svaki trenutak proveden sa voljenom osobom koji je svakoga puta drigaciji i posebno prelep.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 
ja još nikad nisam imao takvu vezu...al teoretično je moguće da daljina ojačava vezu Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N 73
Jeste to je tačno...i kao što reče neko gore više ceniš svaki sekund proveden s voljenom osobom...

ali zato neke osobe  kada bi se posle izvesnog vremena spojile na duže ili za stalno  možda ne bi mogle više da funkcionišu, baš zbog toga što su navikle da budu razdvojene, pa bi se možda i prebrzo zasitile....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mit, verujte, iz licnog mi iskustva!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Znam za par primera...
Jedan drug, ziveo je ovde, a devojka mu je zivela u Svajcarskoj.
Veza im se svodila da 3 meseca ona bude u Bg, 3 meseca on kod nje. Tako da su 6 meseci godisnje ziveli zajedno, a 6 kilometrima udaljeni.Izdrzali su 9 godina... Na kraju su se drugarski rastali jer su u isto vreme pronasli sebi srodne duse koje su im u blizini. ( On je nasao devojku ovde, a ona decka tamo).
Drugi primer...
Drugarica je upoznala decka ovde. Bili su zajedno i nakon 6 meseci on se odselio u Nemacku... Zajedno su vec 4 godine i vezu odrzavaju mailom, telefonom i vidjaju se kad mogu.
Bez obzira sto se ne vide po nekad i 6-8 meseci, savrseno se slazu i vole.
I da ne navodim jos neke slicne primere...
Na osnovu iskustva ljudi koji su mi bliski, mislim da je moguce, samo zavisi koliko je ljubav jaka i koliko su oboje jaki za tako nesto.
Ja iskreno nikad ne bi ni mogla, ni zelela da pokusam.
Nisam taj tip!
« Poslednja izmena: 16. Jun 2008, 11:41:57 od Razmazzena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ljudska glupost je kosmičkih dimenzija

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia xxl
E, da prijavim da sam raskinula. Tachnije... na nekim testovima je on pokazao svoje pravo lice. To lice mi se nije svidelo, opustio se, mislio samo na pare,pare,pare...elem, obnovila sam ad hock vezu sa kolegom sa faxa sa kojim imam odlichnu komunikaciju, sinoc smo bili zajedno, tu je u komshiluku i totalno je drugachiji od mog bivsheg koji je posle svega rekao da nisam normalna. Tako  da mi je drago shto smo se razishli na vreme, shto ce reci da gubish dosta vremena na upoznavanje osobe sa kojom imash vezu na daljinu i nisi siguran/na da li je ona takva kakva je i mozesh da budesh u zabludi ischekivajuci trenutke kada cete razgovarati, jer i to malo sho ste zajedno provodite u ljubljenju itd. Veza je pucala i ranije, pa je on krpio to i tako je ishlo....a na pochetku je rekao da ista zavisi od mene. Nema logike, ali, shta. Da je to bila prava ljubav on bi biio srecan zbog toga sto sam srecna sa drugom osobom a sa njim vishe nisam. Medjutim, razbesneo se, naravno, jer me je uvek u sushtini shvatao kao posed. Ego/freek. Shta je, tu je...nije da nisam patila i plakala, ali nisam mogla sebe da lazem i  nastavim sa nekim ko me uvek rastuzi i ko nije vishe onaj koga sam poznavala.
Da se ljudi ne foliraju, sve bio bilo o.k. Kada padnu maske bude razocharanih i povredjenih. Toliko od mene. Dok sam bila sa njim, bila....ali puklo. Idemo dalje.
Smile
IP sačuvana
social share
olly
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Dobar potez. Srećno u novoj vezi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:53:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.