Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veterani nekadašnje Treće armije najavili masovan dolazak u Beograd  (Pročitano 20057 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
ako uzmmeo u obzir da su mogli da se ne vrate, hm.. sve je malo elem problematika je u tome (znam cale moj je bio) kad se daju terenske dnevnice one se daju za 24 sata, a oni su dobijali za samo 8 sati ako da su radeli u firmi iako su bili 24sata non stop dole i to je bila neka sica tada, znam moj cale je dobio dok je bio dole neku paru nesto smesno je bilo i kasnije kad su poceli protesti on mi je pokazivao dokument gde se vojska obavezala da ce nakon sukoba da mu da resto, ovako je deljeno linearno da ima za sve neka crkavica, posle rata su isli da naplate to i nailazili su samo na zatvorena vrata i prazne kancelarije pa digli ruke od svega.
Konflikt je nastao kada su neki rezervni oficiri, sudije i uticajniji ljudi podigli privatne tuzbe i naplatili od vojske ostali deo para, onda su se podigli rezervisti iz Kursumlije jer zaboga zasto bi oni bili gradjani drugog reda kao i bilo ko drugi? eto u tome je problematika!

A) Da li su na Kosovo isli da brane zemlju ili da rade?
B) Koliku su platu imali profi vojnici?
C) Sta je sa onima koji su bili pod radnom obavezom, a nisu bili u vojsci?
D) Ja znam osobu koja je bila u rovu od 1991. do 1999. i koja je iz Istoka otisla par minuta pre nego sto je nato gadjao poljsku bolnicu u kojoj je radio... Sta on treba da trazi?  A nije jedini...
E) Bombardovanje nije bilo rat, pa da se polozaj vojnika razlikovao od polozaja civila, posto su vise gadjani civilni nego vojni ciljevi. Jel' to znaci da 10 miliona gradjana Srbije treba da trazi dnevnice od drzave?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Ako daju,daju...ako ne...nista... Smile
Ja sam papire predao komandi u Nisu...pa kako bude svima nek bude i meni, a i dobrodoslo bi malko parica... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
ako uzmmeo u obzir da su mogli da se ne vrate, hm.. sve je malo elem problematika je u tome (znam cale moj je bio) kad se daju terenske dnevnice one se daju za 24 sata, a oni su dobijali za samo 8 sati ako da su radeli u firmi iako su bili 24sata non stop dole i to je bila neka sica tada, znam moj cale je dobio dok je bio dole neku paru nesto smesno je bilo i kasnije kad su poceli protesti on mi je pokazivao dokument gde se vojska obavezala da ce nakon sukoba da mu da resto, ovako je deljeno linearno da ima za sve neka crkavica, posle rata su isli da naplate to i nailazili su samo na zatvorena vrata i prazne kancelarije pa digli ruke od svega.
Konflikt je nastao kada su neki rezervni oficiri, sudije i uticajniji ljudi podigli privatne tuzbe i naplatili od vojske ostali deo para, onda su se podigli rezervisti iz Kursumlije jer zaboga zasto bi oni bili gradjani drugog reda kao i bilo ko drugi? eto u tome je problematika!

A) Da li su na Kosovo isli da brane zemlju ili da rade?
B) Koliku su platu imali profi vojnici?
C) Sta je sa onima koji su bili pod radnom obavezom, a nisu bili u vojsci?
D) Ja znam osobu koja je bila u rovu od 1991. do 1999. i koja je iz Istoka otisla par minuta pre nego sto je nato gadjao poljsku bolnicu u kojoj je radio... Sta on treba da trazi?  A nije jedini...
E) Bombardovanje nije bilo rat, pa da se polozaj vojnika razlikovao od polozaja civila, posto su vise gadjani civilni nego vojni ciljevi. Jel' to znaci da 10 miliona gradjana Srbije treba da trazi dnevnice od drzave?

Ej Anea mani bre tu poganu demagogiju da ti ja sad raspredam i odgovaram na ova besmislena pitanja... cuo sam i komentare i partizani nisu imali platu sta sad ovi hoce Smile moras da shvatis meni je tad keva bila operisana nije mogla da radi ja i brat takodje nismo mogli da radimo brat jer je bio mali ja jer nisam imao gde da radim i sta d aradim za vreme rata seti se da nista nije radilo, a cale iz firme odvucen u rov i ni dinara ne prima iz firme i ni dinara mu ne daju dole a kad odem za hleb i jogurt sve su mi regularno naplacivali zato te molim da preispitas tvoja pitanja opet!
Sve sto ljudi traze je u potpunosti sa zakonom drzave Srbije nista nije mimo propisa samo sto su zakon na nekom primenili a na nekom ne!
Bolje skini ta pitanja da ne uvredis nekog jer stvarno nisu na mestu pogotovo ovo zadnje bilo je uvedeno ratno stanje i to je to, nazvala ga samo bombardovanjem ili ne rat je bio!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Zanimljivo... ni moji nisu primali nista, iako su radili dan-noc...  posebno mama koju su svakog trenutka mogli da sibnu na Kosovo da skuplja izbeglice... a ona je takodje imala ozbiljnih zdravstvenih problema...
Ako se neko uvredi ovim sto sam napisala, onda bi trebalo da preispita svoj dozivljaj patriotizma...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
nadam se da ne mislis na mene da sam se uvredio Smile ja sam jednom rekao i opet cu ti ljudi samo traze da se zakon sprovodi jednako za sve ne mozes nekome da das dnevnice a drugima po istom tom osnovu da ne das i jos da se pravis lud, budimo posteni pa priznajmo ili ce svi dobiti ili ni jedan nema selekcije medju njima kad su dobil pozive nisu rekli ja hocu i ja necu svi su posli!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


^^

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17395
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Galaxy Note 4
Bio sam na Kosovu kao rezervista.

Nije patriotizam da se odvede skoro 100 000 ljudi na Kosovo da čeka smrt sa neba, a pri tom nema čime da se suprotstavi neprijatelju. Nije patriotizam ni da se uđe i rat iz kog ne možeš da izađeš kao pobednik. Nije patriotizam ni to što su neki platili da ne odu u rat.

Neko ko je imao veze je uzeo pare koje nama ne daju.

Biću četrnaestog u Beogradu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E

Neko ko je imao veze je uzeo pare koje nama ne daju.

Biću četrnaestog u Beogradu.
Eto tu je problematika Smile opet naglasavam te pare koje ti ljudi traze su potpuno zakonom OPRAVDANE!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


^^

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17395
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Galaxy Note 4
U pravnoj državi, a valjda se trudimo da budemo takva, zakon je prema svima isti. Ako je neko dobio pare onda moraju svi da ih dobiju. To nije pitanje patriotizma, niko nije na Kosovo ni išao zbog para, to je pitanje zakona  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Nije patriotizam ni da se uđe i rat iz kog ne možeš da izađeš kao pobednik.

 Smile Smile Smile Ко уопште зна како ће било који рат да се заврши?!

По овој дефиницији Карађорђе, Милош, и Петар нису били патриоте...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
A, jel moze meni neko da objasni zasto se daju dnevnice ljudima koji brane svoju zemlju?
Jel' to znaci da i patriotizam ima cenu?
« Poslednja izmena: 06. Avg 2008, 12:10:18 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.