Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ Nova Tema!  (Pročitano 808548 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Misice iz 75 zemalja uživaju na meksičkim plažama
Najveće šanse ima lepotica iz Venecuele, bar sudeći prema kladionicama...
Sledećeg ponedeljka najlepše žene sveta okupiće se u Meksiko Sitiju, gde će Zulejka Rivera, prošlogodišnja mis univerzuma, predati krunu novoj misici. Najveće šanse da je nasledi na prestolu naj-cice univerzuma ima lepotica iz Venecuele, bar sudeći prema kladionicama, a sreću i lepotu u Meksiku okušaće i naša predstavnica Teodora Marčić.

LEPOTA - Misice iz više od 75 zemalja iz celog sveta su već pristigle u Južnu Ameriku, gde se opuštaju i zabavljaju pred veliko finale koje je zakazano za 28. maj. One će na izboru za „Mis univerzuma" imati tri prilike da pokažu sve svoje adute - na defileu u kupaćim kostimima, u večernjim haljinama i na intervjuu tokom kog treba da se predstave u najlepšem svetlu.
Našu zemlju će predstavljati Novosađanka Teodora Marčić, koja je posle nekoliko titula pratilje uspela da se ove godine izbori za mesto na nadmetanju za „Mis univerzuma". Teodora, koja još uvek ide u srednju školu, bi volela da bude portparol neke velike kompanije, ali i glumica. Cilj joj je „da postane nezavisna i uspešna žena i nada se da će titula Mis Srbije da joj u tome pomogne"
Glavna kanditakinja za titulu najlepše je Li Džonaitis, Venecuelanka litvanskog porekla. Li koja povremeno radi kao model za modnu kuću „Kristijan Dior", ima 21 godinu, 180 centimetara je visoka i planira da postane dizajnerka. Njene glavne protivnice su Natalija Žimaraes, crnka iz Brazila i mis Nikaragve Ksiomara Blandido.

Kvote u engleskim kladionicama
Mis Venecuele, Li Džonaitis 8 - 1
Mis Brazila, Natalia Gumaraeš 10 - 1
Mis Nikaragve, Ksiomara Blandino 12 - 1
Mis Grčke, Dukisa Nomiku 12 - 1
Mis Slovenije, Tjasa Kokalj 20 - 1
Mis Srbije, Teodora Marčić 25 - 1
Mis Hrvatska, Jelena Maroš 50 - 1
Mis Crne Gore, Snežana Busković 200 - 1

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Kratke vesti


Problematičan život Džordža Majkla
PROBLEMATIČAN Britanski pevač Džordž Majkl izjavio je da razmišlja o tome da se odseli iz Britanije kako bi izbegao pritisak medija na njegov problematičan privatni život. Majkl je priznao da pati od zavisnosti od lekova i izneo ocenu da marihuana nanosi manje štete od alkohola. U gostovanju u emisiji na televiziji Aj-Ti-Vi pevač je voditelju Majklu Parkinsonu poverio da je od smrti majke pre 10 godina „veoma autodestruktivan".

Paris Hilton prepolovljena kazna
ZATVOR Pošto su njeni advokati uložili žalbu na presudu kojom joj je određeno 45 dana zatvora, Paris Hilton se sakrila u mišju rupu. U strahu od zatvorskih dana, Paris je angažovala trenera za samoodbranu, pa joj je sud prepolovio kaznu na 23 dana. Za nju je rezervisan poseban apartman namenjen VIP kategoriji zatvorenika, koji će deliti s još jednom „sustanarkom".

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Neli Furtado: Za ćerkicu samo najbolje

IGRAČKE Neli Furtado je svojoj ćerki jedinici prošlog vikenda kupila igračke u vrednosti od 53.000 dolara. Mala Nevis, koja ima četiri godine, navodno je od svoje poznate mame dobila paket igračaka u kojima je bio pozlaćeni bicikl i četiri porcelanske lutke.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
PRAVO NA ŽIVOT!
Sedmogodišnjem Milanu Kenjalu, kome je zbog teške bolesti neophodna operacija, u pomoć pritekli pevači

Da estradni poslenici znaju da postanu jedna duša kada je reč o humanitarnim akcijama, videlo se i na koncertu koji je održan u diskoteci "Lovac" u Inđiji, a sve povodom prikupljanja finansijskih sredstava za pomoć sedmogodišnjem Milanu Kenjalu iz Inđije koji boluje od cerebralne paralize i kome je operacija preko potrebna.

Koncertu je prisustvovao i Milan, a kada su ga naše javne ličnosti videle i upoznale, odlučile su da je ovaj koncert samo početak njihove kampanje.

A pošto je svaka para vredna, upućen je apel svim ljudima dobre volje da svojim, makar i najskromnijim prilozima pokažu svoju humanost tako što će novac uplatiti na tekući račun Komercijalne banke broj 205-100-15-29455889-88. A kada nam se maleni Milan Kenjalo vrati sa operacije, pevači su najavili koncert koji će se pamtiti. Bravo!

(N. P.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
OPELJEŠENA!
Voditeljki televizije Pink Biljani Obradović tokom boravka u Kanu ukraden novčanik s parama, dokumentima i karticama

Voditeljki Biljani Obradović odlazak na ovogodišnji filmski festival u Kanu ostaće dugo u neprijatnom sećanju jer je već tokom prvog dana boravka pokradena! - Krađa se dogodila kada je Biljana bila u šetnji gradom. Nepoznati džeparoš uspeo je da joj iz tašne koju je nosila ukrade novčanik u kome su joj se nalazile pare, dokumenta i kartice.

- Da joj je sve ovo nestalo, Bilja je primetila tek kada je stigla u hotel. Naravno, odmah je pozvala policiju, koja je preduzela sve mere da pronađe lopova, ali potraga još uvek nije urodila plodom - priča naš izvor koji se zatekao na licu mesta i dodaje:

- Situaciju je spasla Sandra Perović, koja je, budući da je kasnije stigla u Kan, koleginici donela novac iz Beograda - zaključuje naš sagovornik.

Nakon povratka u Srbiju, Bilju čekaju brojne obaveze zbog ponovnog izdavanja dokumenata i pribavljanja novih kartica iz banke. Ali, ako joj je za utehu, makar ju je kolegijalno ponašanje spaslo toga da dane u Francuskoj provede bez dinara.

(R. S.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
ŠIZ FRIZ!
Rada Radenović ošišala se na "dvojku" i promenila boju kose!

Kažu da su žene sklone da nezadovoljstvo u emotivnom životu iskaljuju na kosi. Da li su priče o raskidu voditeljke "ružičaste" televizije Rade Radenović i fudbalera Nikole Lazetića proverene ili čaršija nema pametnija posla - teško je proceniti. Ali, fakat je da je lepa Rada naprasno odlučila da promeni svoj look. U tome je iz korena uspela, i to jednim odlaskom kod frizera.

- Naša Hale Beri ne žali se na sušu u ljubavi, a ipak je promenila frizuru ošišavši se skroz na kratko - tvrdi izvor Kurira blizak ovoj voditeljki.

- Kosu je sa strane skratila na "dvojku", a na temenu je ostavila nešto više vlasi. I pored toga, valjda naviknuti na njen stari izgled, Rada izgleda kao da se šišnula na "keca". To joj nije bilo dosta, pa je posle temeljnog šišanja palo farbanje. Sada fura boju trule višnje.

- Kad se pojavila na poslu, i pored toga što je svima javila da je poradila na frizuri, uspela je da šokira kolege i prijatelje. I dok neki kažu da je totalno kul, drugi tvrde da je "čokoladna" Rada bila lepša pre prepuštanja u ruke frizera. Ipak, najvažnije je da ona sija od sreće, jer je uspela da ostvari ono što je poodavno sama osmislila - zaključuje naš sagovornik.

Naši pokušaji da stupimo u kontakt sa atraktivnom voditeljkom i saznamo koju više nisu urodili plodom jer je Rada, osim što je promenila broj telefona, odlučila da se na nekoliko meseci povuče sa javne scene.

(N. P.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Bolele su me Martine suze
Autor: M. Radojković | 21.05.2007 - 20:41



Glumicu Martu Keler je nakon izbacivanja iz „Velikog brata“ ispred kuće na Košutnjaku poljupcima i zagrljajima dočekao dečko, pevač Zijo Valentino koji ju je odmah te večeri izveo provod kako bi se opustila od stresa i napetosti iz kuće. Zijo za „Blic“ priča kako mu je drago što je njegova lepša polovina izašla i kaže da mu je bilo mnogo teško kada je Marta plakala.

- Ja sam veliki džentlmen i ne dozvoljavam da dama kisne. Zato sam je i čekao ispred kuće na Košutnjaku. Kada smo se videli prvo smo se poljubili, kako i dolikuje posle petnaest dana neviđanja - otkriva Zijo koji je Martu odmah nakon izbacivanja odveo u provod kako bi proslavili njen izlazak.
- Kada je izašla kao da je došla iz džungle. Nije mogla da veruje da napokon vidi prijatelje, da smo svi zajedno. Bila je puna utisaka, pričala je o dešavanjima iz kuće. Prolazili smo ulicom, nije mogla da veruje da vidi prolaznike, semafore i automobile. Kada smo stigli kući, odmah je upalila televizor, videla je ukućane kako spavaju i nije mogla da veruje da je u realnom svetu - objašnjava Valentino.
Marta je, prema Zijovim rečima, učestvovala u emisiji da bi, kao umetnik zadovoljila svoju radoznalost i istražila jedan deo ličnosti, a boravak u kući je shvatila kao zezanje i jedan veliki izazov.
- Ja volim što je Marta sada izašla. Mislim da će svaki dan u kući biti sve teži jer se njihovo takmičenje pretvara u jednu arenu. Prijateljstva će biti sve manje, a samo oni koji u kuću uđu potpuno proračunati, kao mašine, mogu da prežive.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Zanosna Hale Beri
Autor: A. N. | 19.05.2007 - 10:41

Glumica Hale Beri za američki magazin „Esquire“ slikala se u za nju neuobičajenom izdanju - izazovnom crnom intimnom rublju, a provokativnim fotografijama, koje će sigurno oduševiti njene obožavaoce, obeležila je, kako tvrdi, svoj poslednji intervju koji će ikada dati za štampane medije!

Veći deo intervjua, koji podseća na dnevnik, napisala je Hale koja navodi da je umorna od pitanja u vezi sa njenim propalim brakovima, održavanju linije, golišavim scenama, rođenju dece...
„Šta misliš da ljudi vide u meni?“, upitala je popularna glumica novinara časopisa „Esquire“ koji je odgovorio: „Mislim da nosiš tugu u sebi.“
- Reditelji mi to uvek kažu i dodaju: „Želim da prikažem tvoju tugu na filmu.“ Slušam to celog života, od fanova, kritičara... Međutim, to nije istina. Uvek sam živela normalan život i nikada nisam bila bez para. A greške koje sam pravila... pa, sra..., svako mora da uči iz svoje prošlosti. Znam ko sam i nisam tužna. Ako baš želite da znate istinu, neverovatno sam srećna - ispričala je Hale u svom poslednjem intervjuu koji će ikada dati za štampane medije. Videćemo da li će ispuniti obećanje.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Ovacije za Magdolnu
Autor: B. Vučković | 19.05.2007 - 10:40


Subotica - Hala sportova preksinoć je bila pretesna za sve koji su želeli da vide maloiđošanku Magdolnu Ružu. Pravi spektakl oduševljeno je propratilo 3.000 posetilaca.
Vrhunac večeri bila je pesma „Đurđevda“, koju je Magdolna Ruža izvodila na srpskom jeziku i u Budimpešti, u samom finalnom takmičenju za titulu „Megastara“, a u Subotici je zapevala u znak zahvalnosti našoj publici koja je i za nju navijala na „Evroviziji“, na kojoj je Magdolna pevala za Mađarsku.
Magdolna je nastupila prošlog leta na Paliću, ali je preksinoćni koncert u Subotici bio potpuno drugačiji. Na njega su došli njeni najizagriženiji i najvatreniji fanovi. U publici se našla i njena majka, njeni školski drugovi, dosta njenih maloiđošana. Bilo je i suza pa je sveukupna „muzička emotivnost“ dala posebnu čar koncertu ovogodišnje predstavnice Mađarske na „Eurosongu“. Ona je nakon dvosatnog nastupa imala samo komplimente za našu predstavnicu Mariju Šerifović.
- „Molitva“ je predivna pesma, a Marija ju je lepo otpevala. Dopada mi se njen glas i ja sam se takođe molila i za sebe i svoj uspeh, ali Bog je odlučio kako je trebalo da bude. Ja sam, inače, prezadovoljna sa svojim muzičkim uspehom i uspehom na „Eurosongu“ i za mene je taj nastup jedno ogromno iskustvo za budući rad. Veoma sam zahvalna svima koji su glasali za mene, mnogo mi znači 12 bodova koje sam dobila od Srbije. Ovaj koncert je, u neku ruku, poklon svima onima koji su glasali za mene. Zadržaću sadašnji izbor, a to su džez i pop-rok muzika. Svoj imidž nikada neću menjati, bez obzira na to koliko bi mi bilo ponuđeno za drugačiji izgled - rekla je Magdolna Ruža nakon koncerta.
Zbog velikog interesovanja medija za ovaj muzički događaj, popularna Maloiđošanka održala je pres konferenciju na kojoj su postavljena brojna pitanja. Ipak, novinari su morali sačekati dok se Magdolna „izvuče“ iz mase svojih obožavatelja, koji su joj tražili autograme i želeli da bar rukom dotaknu svog idola.
Magdolna Ruža potvrdila je da priprema novi album na kome će se naći svi njeni hitovi, ali i nove pesme. Svoju karijeru, po svemu sudeći, ova Maloiđošanka nastaviće u Mađarskoj, gde je i postigla svoj najveći uspeh koji joj, kako sama ističe, u Vojvodini nije bio omogućen.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Cannes obožava U2 i zviždi Pameli Anderson

GRUPA U2 održala je mini koncert na crvenom tepihu filmskog festivala u Cannesu kako bi promovirali revolucionarnu 3D snimku njihovog koncerta u Južnoj Americi, a Pamelu Anderson gomila je izviždala zbog dvosatnog kašnjenja na promociju novog filma "Blonde and Blonder". Ogorčena prsata ljepotica zvijezde u Cannesu zato je nazvala "stokom".

Zbog dvosatnog kašnjenja i loših kritika za novi film "Blonde and Blonder", Pamela Anderson izviždana je na crvenom tepihu filmskog festivala u Cannesu. Svoje kašnjenje i prekratak ostanak na premijeri njezin je glasnogovornik opravdao "virozom", no bijesnim fotografima i posjetiteljima to nije puno značilo, pa su je neugodnim povicima i zvižducima doslovno otjerali sa crvenog tepiha.

Kako Pamela nikad nikome ne ostaje dužna, medijima se obratila tek jednom "pametnom" izjavom: "Ovo u cannesu je glupo. Gledam to na televiziji svakog jutra i gledam te glumce koji kao stoka paradiraju crvenim tepihom".

Mnogo uspješniji od Pamele bili su članovi grupe U2 koji su u francuskom gradiću održali mini koncert kako bi javnosti predstavili revolucionarnu snimku njihovog južnoameričkog koncerta s posljednje turneje "Vertigo Live". Naime, radi se o prvom trodimenzionalnom zapisu nekog glazbenog eventa, pa su okupljenim novinarima podijeljene 3D naočale kako bi u potpunosti mogli doživjeti njihov nedavno održani koncert.






Izvor: Index
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.