Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ Nova Tema!  (Pročitano 803382 puta)
19. Maj 2007, 00:12:01
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Otvaramo novu temu, stara je imala gomilu postova Smiley

« Poslednja izmena: 06. Apr 2009, 00:05:20 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Intervju Kristina Čanković, "Luna"
ČVORČICA

U vezi sam sa Čedom, ali u prijateljskoj i poslovnoj. On je fantastičan čovek, pravi profesionalac, odličan otac i prijatelj. Mali deo mojih prijatelja je srećan zbog mene
 

Jedna i jedina... Kristina Čanković veruje u sebe, Čeda zna i zašto


Uz ime frontmena grupe "Luna" Čedu Čvorka vezivani su mnogi epiteti i pridevi, a od pre mesec dana on je, kako kaže njegova nova pevačica Kristina Čanković - mađioničar.

Omaleni Čvorak je, kako ova bivša balerina Pozorišta na Terazijama iskreno priznaje, ostvario njen najveći san primivši je u grupu posle odlaska Maje Marković.

- Spremna sam da grizem i guram da bih sebi i svom sinu obezbedila udoban život - kaže nova "luna" i dodaje: - Kristijan me uvek održi, nije mi dao da pokleknem kad god mi u životu nije išlo kako treba. Srećna sam što me je publika izuzetno prihvatila, a to sam videla u Sloveniji, na koncertima u Mariboru i Celju.

Još kao klinka sanjala sam o ovakvom uspehu i pevačkoj karijeri, i zahvalna sam Čedi što mi je svojom magijom ostvario san. Očekivanja su mi velika i želim da "Luna" napreduje. U Sloveniji ni četiri sata nisam spavala, a osećala sam se fenomenalno kada sam videla koliko nas ljudi vole.

Vežbaš li pevanje i ples?

- Sada malo pauziram, a doskoro sam vežbala sa Ivanom Selakovom. I ona i ja smo zadovoljne. Za neko vreme nastaviću da vežbam pevanje, a svakodnevno isprobavam koreografije, jer sam veliki gurman i mnogo volim da jedem.

Ne pitajte me za bivšeg muža!

U kakvim si odnosima sa ocem tvog trogodišnjeg sina Kristijana?

- Moj privatni život je moja stvar. Kristijan nije dete iz vanbračne zajednice i rođen je kao plod ljubavi, dok sam bila udata.

Moj bivši suprug je obični anonimus i sasvim prosečan momak, ali nismo u kontaktu. Možete da pišete šta god hoćete, ma šta da ste čuli, da je narkoman, ovakav ili onakav, a ja vam ništa neću reći.


Gde si najtanja kad je pevanje u pitanju?

- Ivana me stalno tera da vežbam ispevavanje, tako da mi je to najveći problem.

Smatraš li da možeš da nadmašiš uspeh Maje Marković i u čemu vidiš svoju prednost?

- Čeda mi je dao savet da o kolegama ne govorim ništa loše, a inače ne bih da komentarišem Maju, jer nikada nismo sarađivale. "Luna" je mojim dolaskom dobila novu energiju.

Veći deo publike smatra da je balet kojim si se bavila uzvišenija umetnost od muzike koju propagira grupa "Luna". Nije li onda čudna tvoja odluka da napustiš pozorište i balet?

- Mislim da sam dosta vremena posvetila baletu, možda i previše, jer 13 godina sam bila balerina. Došlo je vreme za nešto novo, a nisam ni razmišljala da mi je to, i u kom smislu, pogrešna odluka. Mnogo veću prednost imam danas, jer u "Luni" mogu da iskažem kreativnost i neku slobodu.

Promena je uvek dobra, pa čak i ako je nagore. Manji deo mojih prijatelja je srećan zbog mene, dok je većina ljubomorna i drago mi je da sam već videla ko su mi pravi prijatelji.

Već su se pojavile priče da si u vezi sa Čedom?

- Jesmo u vezi, i tu nema razmišljanja, ali u prijateljskoj i poslovnoj. Čeda je fantastičan čovek, pravi profesionalac, odličan otac i prijatelj. Rigorozan je kad je posao u pitanju, mada sam ja u grupu došla na gotovo, kao princeza.
A. RADENOVIĆ

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
CICA SA 100 LICA
Tijana Dapčević snimila novi spot za pesmu "Neću"

Uprkos visokim temperaturama koje su poslednjih dana napravile pravi dar-mar u Srbiji, pop pevačica Tijana Dapčević kao da mnogo ne mari za to! Naime, Tijana je završila snimanje novog albuma, ali i spota za numeru "Neću".    

Kako se to i očekivalo od nje, Dapčevićeva je pokazala izuzetno glumačko umeće, a kako je spot zahtevao i više transformacija, Tijana je pokazala i veliku profesionalnost jer nijednom nije zakukala da joj je vruće ili da je mrzi da se šminka po nekoliko sati i menja svoj lični opis.   

Spot je režirao Keki, a rađen je u panonskoj prestonici, na četiri lokacije! Tijanine transformacije će najverovatnije sve ostaviti bez daha jer se pevačica menja u nekoliko navrata - od običnog radnika do fam fatal. Ekranizacija spota se očekuje krajem maja meseca,a Kurir vam donosi set fotografija napravljenih tokom snimanja spota.

(D. T.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Ilajdža Vud kao Igi Pop
Autor: Blic online | 18.05.2007 - 20:30

Američki glumac Ilajdža Vud, koji se proslavio kao hobit Frodo u trilogiji "Gospodar prstenova", tumačiće glavnu ulogu u filmu o Igiju Popu - "The Passenger".
Radnja filma, čija se premijera očekuje sredinom 2008, bazirana je na sam početak Igijeve karijere, još dok je bio sa grupom "The Stooges". Igi Pop je, kako navode svetski mediji, podržao ovaj projekat, iako neće učestvovati u njemu.
Film će, na osnovu scenarija Erik Šmida, režirati Nik Gomez, a produciraće ga kompanija Teda Houpa "This Is That Prods" i "Traction Media".
Igi Pop i "The Stooges" trenutno se nalaze na turneji, na kojoj promovišu svoj prvi album objavljen nakon 30 godina pauze - "The Weirdness". Bend će tokom leta nastupati na festivalima širom sveta, uključujući i na Glastonberiju u junu i Lolapaluzi u avgustu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Željko jahtom ide na festival u Kan
Autor: V. Đ. Đura | 18.05.2007 - 10:32




Vlasnik ružičaste televizije „Pink“ Željko Mitrović odnedavno je vlasnik i nove luksuzne jahte. Mitrović se trenutno nalazi u blizini Briona, gde je sa porodicom na kratkotrajnom odmoru, ali već danas stiže u Kan gde će na filmskom festivalu imati prezentaciju svoje filmske kompanije PFI i filmskog grada u Šimanovcima.

Nakon što je na velikom sajmu jahti kupio novu lađu, Mitrović sa porodicom i bliskim prijateljima poslednjih dana krstari hrvatskim primorjem, a iskoristio je priliku da svrati i do Briona. Već danas će uploviti u Kan gde će njegov PFI imati promociju. Filmski grad u Šimanovcima sa svojih šest studija i celokupnom infrastrukturom biće zvanično otvoren prvog oktobra ove godine. Kako smo saznali od Mitrovića, kanska promocija biće i zvaničan početak rada kompanije „Pink films internešenel“. Projekat PFI plod je sedmogodišnjeg rada Mitrovića i ekipe eksperata iz čitavog sveta. Filmovi „Promeni me“ Karadžića i Koprivice, kao i film „Čitulja za Eskobara“ Milorada Milinkovića, prvenci su kompanije i uskoro će imati svoje premijere.
- Veoma sam zadovoljan svojim poslednjim poslovnim potezima, jer se pokazalo da sve što sam radio i u šta sam ulagao, na kraju doživi uspeh. Pevači „Siti rekordsa“ koje smo promovisali u okviru televizije, osvojili su muzički vrh Evrope. Od jedanaest satelitskih kanala pored osnovnog „Pink internešenela“ veliki rejting imaju „Pink mjuzik“ i „Pink kids“. Kvalitet koji smo postigli plod je dugogodišnjeg rada - kaže Mitrović.

„Strong“ žvake
Drugi po veličini trgovinski lanac u Kanadi, poslao je ponudu Mitroviću da distribuira žvakaće gume „strong“ u njihovoj sredini. Sličnu ponudu poslala je i izraelska distributerska kompanija. Saradnja srpsko-špansko-nemačko-američkih stručnjaka kreirala je specifičan ukus žvakaćih guma, a Mitrović i njegovi saradnici planiraju da sa svojim proizvodom osvoje balkanski region.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Pevačica na naslovnici muškog magazina
Seksi Emina
Autor: M. Čule | 18.05.2007 - 10:30

Pevačica Emina Jahović, devojka koja neodoljivo podseća na slavnu glumicu Penelope Kruz, prvi put se u svojoj karijeri fotografisala za neki muški magazin. Emina se našla na naslovnoj strani časopisa „Maksim“ koji će biti sutra u prodaji.

O blago erotizovanim fotografijama koje krase strane ovog časopisa Emina kaže za „Blic“:
- Dala sam svoj maksimum i mislim da su slike fantastične. One su samo malo erotizovane, nisu vulgarne... Jer ja se ne skidam u donji veš kada se fotografišem. Nisam tako vaspitana. Ovo je ispalo baš kako treba. Naglašen je ženski seksepil u onoj meri u kojoj ne prelazi granicu ukusa - priča Emina i dodaje da ne očekuje neke naročite reakcije muškaraca na njene slike.
- Ih, muškarci... pa ne znam kako će reagovati. Zaista. Ne očekujem ništa naročito.
Ipak, Emina je u intervjuu koji je dala za časopis priznala kakve muškarce voli.
- Odavno sam prestala da razmišljam o svom idealnom muškarcu, ali ako me pitaš koga bih volela da imam pored sebe, to bi definitivno bio neko ko ima bezgraničan smisao za humor, što podrazumeva inteligenciju, neko ko je iskren i pošten, jednostavno, muškarac koji se daje koliko i ja - rekla je Emina koja u poslednje vreme, zbog posla, živi na relaciji Istanbul-Beograd-Berlin.
- Pesme za album koji je snimljen za inostrano tržište su gotove i sad čekam da sve bude gotovo. Gotov je i singl „Kul žena“ koji je spremljen za naše tržište. Nadam se da će sve biti gotovo do kraja godine - rekla je Emina za kraj razgovora.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
I ONI SU BILI MALI - Vanja Bulić
MAGIJA

Imao je čarobnu kost, amajliju koja je pomogla da mu se ispuni najveća želja, da poseti oca na Golom otoku



Vanja Bulić je rođen u prvoj polovini prošlog veka, u Makedoniji. Kao dete vojnog lica, obišao je za pet godina Jugoslaviju, a 1952. godine dolazi u Beograd.

- Moje prvo sećanje na Beograd je veliki sneg i zaleđena Sava preko koje se išlo peške. Hranili smo se na bonove u hotelu "Balkan", a onda je sve prestalo. Otac Dušan, predratni skojevac, ratni komunista, apsolvent prava, major, načelnik jednog odeljenja u Vojnoistorijskom institutu jednog dana se nije vratio sa posla - priseća se poznati novinar, pisac i scenarista.

Majka se dovijala kako da objasni na kakvom je to otac specijalnom zadatku. Otac je četiri i po godine bio na Golom otoku. Vanja tek danas shvata koliko je majka učinila da njegovo detinjstvo izgleda lepo.

- Žene golootočana su pravi heroji, jer su dojučerašnji prijatelji prestali da dolaze, rodbina bila zaplašena, a treba sve uraditi da deca to ne osete. Ja sam tek mnogo godina kasnije saznao da je majka kupovala meso u konjskoj kasapnici - kaže Bulić.

Kao odličan đak u trećem osnovne Vanja je dobio knjigu "Čarobna riblja kost" Čarlsa Dikensa. Na naslovnoj strani je nacrtana kost, a ima svojstva slična Aladinovoj čarobnoj lampi. Protrljaš kost i ispune ti se želje. Tako je i Vanja trljao kost i 1956. godine ispunjena mu je najveća želja.

- Sa mamom i sestrom sam posetio oca na Golom otoku. Imao sam devet godina. Nisam ga prepoznao, a sestra se malo uplašila i odmah je počela da plače. On je sve vreme odgovarao sa da i ne i naglašavao je kako mu je tamo dobro, hrana je u redu, dosta čita i slično.



Kad smo se vraćali malenim brodićem, iz ruke mi je ispala knjiga. Umalo nisam pao u vodu pokušavajući da je dohvatim. Moja čarobna riblja kost je polako, belasajući se, otišla na dno. Ali mi je ispunila još jednu želju. Otac je izašao 29. novembra - priča Vanja.

Odrastao je na Novom Beogradu. Imao je detinjstvo kao junaci Marka Tvena. Bare pune riba i pecaljke. Dečaci skoče u vodu, a kad izađu s nogu skidaju pijavice. One su bile neka vrsta domaćih životinja. Brali su bambus, odnosili ga s druge strane Save i prodavali ga kao sredstvo protiv komaraca: bambus se zapali, a neprijatan miris tera dosadne insekte.

- Kao klinac bio sam član svih sekcija, a leti sam išao s izviđačima na planinu ili more. Kada danas pričam svojim sinovima o tome, oni se smeju.

Smeju se i na pomen radnih akcija. Jednom sam im pokazao staru brigadirsku uniformu, a oni samo što nisu umrli od smeha - iskren je.Jedna od najdražih uspomena mu je dnevnik koji je redovno vodio u osnovnoj školi. Kaže da mu nije jasno kako niko u njemu nije prepoznao budućeg novinara ili pisca, jer potpuno isto razmišlja i piše kao tada.

- Zato mi se i dogodilo da krenem na medicinu, pa onda na političke nauke, pa promenim još nekoliko fakulteta kako bih došao do markice za prevoz. A da je neko samo pročitao po nešto od onoga što sam pisao u dnevniku, ne bih toliko lutao i ne bih se zaposlio kao novinar tek sa trideset dve godine, a na televiziji počeo da radim sa 44 godine - završava Vanja Bulić.
SANJA M. TOMIĆ

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Kupovina za kajanje - Slavica Ćukteraš
PRETESNE HALJINE IZ AMERIKE

Zvezda "Granda" Slavica Ćukteraš nikako ne može da prežali kupovinu u Americi.



Tokom jednog od svojih putovanja iskoristila je slobodno vreme za šoping i, pošto nije imala vremena, kupovala je stvari na brzinu. U jednom momentu ugledala je haljinu u "Armaniju" koja joj se mnogo svidela i odlučila je, bez mnogo razmišljanja, da je kupi.

- Ušla sam u radnju, zgrabila haljinu i još više mi se dopala pošto sam je videla izbliza. Prodavačica mi je rekla da imaju i u drugim bojama. Kada sam videla ponudu, tek onda nisam znala za koju boju haljine da se odlučim.

Na kraju sam rešila da kupim tri ista modela haljine, samo u drugim bojama. Naravno, toliko sam žurila da nisam ni pomišljala na to da ih probam. Spakovali su mi haljine, ja sam ih platila i izašla iz radnje - priča Slavica.

Jedva je čekala da obuče neku od tih haljina. Ali kada je stigla kući u Beograd, raspakovala kofer i počela da isprobava najnovije krpice, trostruko se razočarala. Sve tri haljine bile su joj za broj manje.

- Nisam mogla da se uvučem ni u jednu haljinu. Odnela sam ih kod krojačice da ih prepravi, ali to nikako nije bilo moguće. Čak i da smršam malo, neću moći da ih nosim jer su mi stvarno male - sa žaljenjem zaključuje Slavica Ćukteraš.
(A. S.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
INTERVJU: Slađana Delibašić, pevačica
ROBINJA MUŠKOG RODA

Uvek sam nalazila muškarce koji su kao moj otac - autoriteti, jer ja to volim. Tražim nekog koga ću da slušam a ono što on kaže za mene je zakon



Slađana Delibašić, nekada članica grupe "Đogani Fantastiko", nedavno je objavila svoj četvrti solo album. Za Press kaže da joj u nekim momentima nedostaje pomoć bivšeg supruga Đoleta, ali ipak joj više odgovara samostalna karijera.

Posle razvoda povezivali su je s mnogim muškarcima premda ona i kaže da je normalno da u 38. godini iza sebe ima nekoliko veza. Iako je već dugo sa izvesnim Igorom ne planira ponovo da se udaje. Ekskluzivno za Press otvorila je dušu i pristala da priča o svojim bivšim ljubavima, vezama, raskidima i muškarcima.

Da li ti je lakše ili teže bez Đoganijeve podrške?

- Mnogo je bolje kada pored sebe imaš muškarca organizatora koji rešava stvari. A što se tiče nastupa bolje mi je kada to radim sama.

U kakvim si sada odnosima sa Vesnom i njim?

- Sad imamo ekstra odnos. Svaki dan dolazi da obiđe decu. I s Vesnom se super slažem, bili smo svi zajedno na ručku za Silvijin 18. rođendan. Vidi se da oni dobro funkcionišu, a beba im je prelepa. Važno je da smo ostali drugovi i da deca ne osećaju razdvojenost. Razveli smo se u trenutku kada je to trebalo da bude tako. Ponekad se zajedno smejemo tračevima i dogodovštinama od pre.

Imala si buran život, da li razmišljaš da napišeš knjigu?

- Predlagali su mi to. Od detinjstva je moj život bio specifičan. Rano sam ostala bez mame i odrastala s bratom i tatom Crnogorcem koji je bio toliko strog da mi do 18. nije dozvoljavao da posle devet budem van kuće. Zbog te traume iz detinjstva udala sam se za Đoleta u 18, a već u 20. rodila Silviju. Ceo život sam tražila zaštitu muškaraca.

Šta podrazumevaš pod tim?

Volim kućne poslove

Koji ti je najomijeniji kućni posao?

- Sve volim da radim. Omiljeni deo dana mi je kada ustanem oko pola osam i skuvam sebi nes kafu s mlekom. Pogledam vesti pa onda odem do prodavnice i pijace. Volim čistoću i ne bih mogla da legnem u krevet a da znam da su mi sudovi neoprani.

Dobro izgledaš za svoje godine, ali, da li ponekad razmišljaš o nekom estetskom zahvatu?

- Ne, za sada mi to nije potrebno. Najlepše mi je kada se istuširam, stanem pred ogledalo, pogledam se i ne vidim na sebi nešto što bih promenila. Onda sam zadovoljna i kažem sebi "To Slaki!". Ponosna sam na sebe, svoj izgled i život.


- Nije iskustvo menjati muškarce, već proći sve sa jednim čovekom. Ja sam žena koja traži jake muškarce i uvek su mi svi bili poslovni, vredni, zgodni. Uvek sam nalazila muškarce koji su kao moj otac - autoritet, jer ja to volim. Koliko sam jaka toliko sam i slaba i zato tražim nekog koga ću da slušam i ono što on kaže za mene je zakon.

Povezivali su te s mnogima. Da li si stvarno tolika zavodnica?

- Povezivali su me s raznim likovima iz mog života, a većina njih su mi danas prijatelji. Ali, u mom životu nije bilo puno muškaraca, a sa kim su me dovodili u vezu nije važno. Imala sam samo duge veze.

Koji muškarac te je najviše povredio?

- Ima puno toga. Meni kao da je zapisano da u životu moram da živim sama. Počinjem da verujem da treba da budem sa ćerkama i radim svoj posao. I sutra, ako bi se nešto desilo između Igora i mene, totalno bih se okrenula sebi. Više me ne interesuju nikakva poznanstva, ne bih ni imala snage da nekog upoznajem.

Ceo život radim za druge i udovoljavam drugima. A kada muškarac to oseti zalepi se kao pijavica, jer je malo žena kao što sam ja, koje mogu danas da udovolje muškarcu. Zato su moji raskidi bili burni jer nisu mogli da podnesu kada ih ostavim.

Misliš da bi mogla da živiš bez muškarca?

- Da, jer retko koji muškarac može da prati jaku i energičnu ženu kao što sam ja - ženu koja stvara, koja mesečno može da zaradi nekoliko hiljada evra, ne zavisi ni od koga, putuje, ima sve. Prija mi ovakav život i zabavljanje. Vidim se sa Igorom preko dana, idemo zajedno na nastupe, ali neki zajednički život - ne.

Pa zbog čega su se tvoje veze završavale?

- Ja sam ih prekidala. Najčešće zato što moji partneri nisu mogli da naprave balans. Mislili su da ja mogu sve da izdržim i trpim jer sam dobra. Neke raskide nisu mogli da podnesu pa je i to ostavljalo traga. Ali ja sam se i nadala uvek nečemu lošem.

Zašto?

- Pa zato što znam kako može da bude na kraju. To su sve bile ljubavi koje dovode do ludila koliko su dobre pa kada se nešto loše desi ne mogu svi da izađu na kraj sa tim.

Koji raskid ti je najteže pao?

- Neću da govorim o tome. Javnost to zna i ne želim da se osvrćem. Ja sam žena koja ide napred. Sada mi je lepo, zadovoljna sam jer sam voljena i volim.

A Nikola Sandulović?

- Nemoj o njemu. Ne želim ni da ga spominjem, ni da ga čujem, ni da imam bilo kakvu raspravu sa njim.

On je svašta pričao za tebe, između ostalog i da mu nešto duguješ. Zbog čega je vaš raskid bio tako buran?

- Jel' to muškarac? Tako je pričao zato što sam ga ostavila onda kada je mislio da je gotovo - da se ženi i da ćemo imati porodicu. Ništa ja ne dugujem nikome.

Šta muškarcu ne bi nikada oprostila?

- Laž. Više bih volela da mi kaže u oči šta je uradio, nego da ga ja provalim. Ako bi mi rekao istinu mogla bih da mu oprostim.

Znači oprostila bi da ti otvoreno kaže da te vara?

- Ako prevari on mene, prevarila bih i ja njega kroz nešto što njemu znači, jer nisam toliko osvetoljubiva da bih mu vratila istom merom - klasičnom prevarom. Žena drugačije vara, a muškarci su kao psi, skaču na svaku kerušu. Eto to su muškarci danas. Ne poznajem nijednog koji je veran, možda oni koji su na polju, poljoprivrednici, koji nemaju vremena za prevaru. Stvarno bih volela da upoznam nekog ko je veran. Možeš da budeš boginja, ali ne vredi, muškaracima je prevara način dokazivanja.

Baš imaš loše mišljenje o muškarcima?

- Još lošije imam o ženama. One su me puno puta izdale i povredile, žele samo sebe da zadovolje i ne biraju sredstvo. Zato imam malo drugarica.
ANA SAVIĆ

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Igrao bih u "Devet i
po nedelja"
R. RADOSAVLJEVIĆ, 19. maj 2007

Goran Pitić jedan je od retkih ljudi s naše javne scene koji tokom bavljenja državničkim poslovima nije sebe osporio i postao "omražen" u bilo kom smislu. Iako nikada formalno nije bio član DS, ipak je od premijera Đinđić dobio Ministarstvo za ekonomske veze sa inostranstvom koje je u to vreme najbolje funkcionisalo. Posle povlačenja s političke scene, postao je predsednik UO francuske banke "Sosijete ženeral". Sa profesorom Nebojšom Savićem otvorio je Fakultet za ekonomiju, finansije i administraciju, FEFA, koji svake godine obrazuje oko 150 mladih ljudi po najsavremenijim svetskim standardima, i koji imaju sve primenjene elemente Bolonjske deklaracije.
Goran Pitić rođen je 1961. u Titovom Velesu, živeo je u Zadru, potom u Beogradu gde se školovao, a zatim i u Engleskoj i Kanadi. Bio je oženjen novinarkom Marijom Durković, sa kojom ima šestogodišnjeg sina Luku. Za Pitića važi da je i najbolji pevač među ekonomistima i najbolji ekonomista među pevačima - pevao je u "Abraševiću", "Krsmancu", u Skadarliji... čak je nastupao i sa Plasidom Domingom u jednoj operi.
Čuveni restoran "Verdi" poslužio je za ručak sa Pitićem mediteransku čorbu od paradajza, mešanu salatu sa mariniranom hobotnicom, taljatele sa sirom i lososom.

* DA su se ostvarile medijske kalkulacije prisutne poslednjih meseci, "Novosti" bi vodile na ručak novog guvernera NBS. Zašto ste odustali od državnih poslova?
- Iz više razloga. Jedan od malo vedrijih je da sam želeo da nastavim da uživam u životu. Hedonista sam koji vrlo odgovorno prihvata određene pozicije, ali ne na način ukoliko mislim da ne mogu u potpunosti da ih savladam. Trenutno sam u posebnom poslovnom i privatnom ciklusu, koji zahteva koncentraciju na neke druge stvari, a ne na nešto što traži kompletan angažman. Pored toga, politika nije izvor mog života, ni zbog adrenalina koji nosi, ni moći, a ni u finansijskom smislu. Ali, pošto sam politiku razumeo kao kontinuitet dešavanja, nikada nije kasno. Sada svoj život vidim ovako, što ne znači da se moj stav neće promeniti kroz nekoliko godina.
* Šta najčešće jedete u Makedoniji, šta u Srbiji i na Mediteranu, a šta u Evropi i Americi?
- Kuhinjom se rukovodim prvo izgledom, mora da postoji nešto što me privlači vizuelno, onda pokušavam da saznam šta je to, a onda pravim restrikcije prema onome što ne jedem. Jako sam "težak" isprobavanju nove hrane: ne jedem ništa što je "žitkasto", ne volim ništa da mi se kreće po tanjiru. Iako sam živeo na moru, čak ni tamo dugo nisam jeo rakove, teško otvaram vrata za nove eksperimente, i to samo u hrani. U životu sam, naprotiv, vrlo sklon izazovu. Volim italijansku kuhinju, ali ću progutati "iz prve" makedonski pindžur, dobru srpsku sarmu, a kada odem u Pariz prvo ću pojesti gratiniranu supu od crnog luka.
* Kako biste opisali svoj karakter na osnovu ovakvog kulinarskog izbora?
- Da sam čovek koji, generalno, uživa u životu, meni oči "izlete" kada vidim nešto dobro i lepo na stolu, i obično su "veće" od onoga što mogu da pojedem. Optimista sam, s velikim entuzijazmom pokušavam od svakog dana da izvučem maksimum, raznovrsnost, ali sam negde i oprezan. Ako idem na novo tle, probaću da ne stanem celom nogom, ali ću stati tako da mogu odmah da napravim novi korak, ako je to tle izdržalo onaj prvi.
* Da li biste otkrili potencijalnim udavačama šta žena koja hoće da vas osvoji hranom treba da vam ponudi?
- Nešto s kašike, naročito tradicionalna srpska kuvana jela.
* Verujete li u poštenje bar deset odsto naših političara?
- Postoji, nažalost, magla u koju niko nije dunuo jače da je razbistri. Ima, naravno, političara koji zaista žrtvuju deo života da bi svojim znanjem i radom pomogli da Srbija postane ozbiljna država. Ali, mnogo je onih za koje je bolje da se nikada nisu žrtvovali za nas.
* Bili ste student generacije, završili ste magistraturu, doktorat, razne specijalizacije, bavili ste se pevanjem, sportom... Da li ste japi u psihološkom smislu, ili ste to možda nekada bili?
- Meni su se u životu kockice uvek same negde nameštale, možda i zato što život prihvatam dosta lagodno, čak ni probleme nikada ne doživljavam na način da negde ustuknem. Dobio sam visoko obrazovanje, želeo sam da učim, ali ne mogu da kažem da sam se polomio u tome, imao sam sve studentske dane. Sa 30 godina bio sam na studijama u Kanadi, gde sam stekao magistarsku diplomu kada sam završavao doktorat u Beogradu, a to nisam morao. Dok sam u Engleskoj studirao, igrao sam košarku za univerzitet i trenirao ženski košarkaški tim. Meni je, zapravo, život stalno potreban da pronađe nešto što nije "suvo", jer me "suvoća" užasava.
* Gde vam je, ipak, "feler", ili ste možda savršeni?
- Daleko sam od savršenstva. Vrlo sam komplikovan i tvrdoglav. Teško mi je, ili ne umem verbalno da pokažem emociju, a i dalje verujem da se osećanja mogu pokazati i na drugi način.
* Šta obično pevate kada hoćete da izjavite ljubav?
- "Ruže su uvele". Ali, nekada je to dovoljno, nekada nije. Iskustvo u mom privatnom životu pokazuje da je takvo moje ponašanje i ta zatvorenost verbalna nekada bilo prepreka, jer ponekad mi se ni "kleštima" ne mogu izvući reči iz usta.
* Da li bi bend "Dinkić - Vlahović" imao više uspeha na muzičkoj sceni nego što ga ima na političkoj?
- Vlahoviću sam venčani kum, dugo ga poznajem, s njim sam mnogo puta pevao. Dinkić i ja smo 1998. oformili grupu "Monetarni udar", ali mislim da su se obojica pokazali kao talentovani političari. S druge strane, oni vole muziku, tako da očito ima mesta u budućnosti za njih na oba polja.
* U koji biste aforizam ili poslovicu sebe najudobnije "smestili"?
- U aforizam Duška Radovića: "Mnogo, to je svakog dana pomalo". I to jeste suštinski koncept mog života. Nema velikih skakanja, svakog dana se dodaje pomalo nešto, kao i uživanje.
* Da li su i danas plavuše fatalne za vas?
- Ne, prošao sam tu fazu vizuelnog. Danas su za mene, kada je reč o ženama, fatalni šarm, komunikacija i fluid koji se stvori.
* Kaže se da je najbolja osobina žena novinarki to što nikada nisu kod kuće?
- Možda to važi kada su dugo u braku, jer kada protekne dosta vremena, onda to, verovatno, dobrodođe. Ne mislim, međutim, da se to odsustvo iz kuće danas odnosi samo na novinarke. U Srbiji se razvija taj polujapijevski koncept da i žene treba da provode vrlo mnogo vremena na poslu, i sve više njih se orijentiše ka finansijama i svetu novca, što dovodi do pomeranja granica za sklapanje brakova i stvaranje porodica. I koliko god bili začaureni, to dokazuje da ipak potpadamo pod jedan segment globalizacija i talasa koji dolaze iz sveta. Lično, nemam nikakvu vrstu diferencijacije prema strukama, i što god bude naredno u mom privatnom životu, neće biti definisano time čime se neka žena bavi.
* Kako nosite etiketu jednog od najmuževnijih muškaraca na našoj javnoj sceni?
- Etikete se lepe po raznim osnovama, tako da mislim da je i ova više vaš doprinos da biste me provocirali nego moje suštinsko određenje. Učen sam u porodici da budem normalan i da živim jednostavno, što sam preneo i na svoje okruženje. I moji dobri prijatelji su jednostavni i normalni ljudi, nisu blazirani, ne žive u nekom drugom svetu. Kao i svakom normalnom čoveku, naravno, drago mi je ako čujem da neko misli da sam nešto dobro uradio, i smatra da imam nešto od onih kvaliteta koji su meni važni u životu. Etikete ostavljam sa strane. "Držim" do izgleda, lepo je ako neko to primeti, ali mi to ne stoji kao primat. Iako, priznajem, da mi, kako godine prolaze, sve više prijaju laskanja, što je dosta uzbuđujuće.
* Šta bi za vas bilo uvredljivije - da vam neko kaže da u svojoj profesiji niste baš preterano veliki stručnjak, ili, recimo, da ste dosadni kao muškarac?
- Ne bih poverovao ni u jedno ni u drugo. Ne bi mogli da me ubede, smatrao bih da je u pitanju niski karakter komunikacije. U principu, može da me uvredi samo nepažnja prijatelja, zanemarenost naših odnosa, jer duboko verujem da prijateljstvo zahteva da svakog dana investirate u njega. Oni koji imaju sporedne uloge u mom životu, ne mogu da me uvrede.
* Da li ima istine u pisanju "biografije" novog ministra finansija Mirka Cvetkovića, koja se pojavljuje u nekim medijima?
- Primeniću prvi stav - osim za sebe, ne mogu da garantujem ni za koga drugog. Ono što mogu da kažem jeste da je profesor Cvetković sjajan profesionalac, čovek koji je stekao veliko iskustvo kroz obrazovanje, i da je izvanredan poznavalac srpske privrede i finansijkog tržišta. Poznajem ga kao takvog, i drago mi je što je prihvatio novu poziciju.
* Šta najpažljivije birate u garderobi, gde ste spremni da potrošite najviše novca?
- Potrošiću mnogo više vremena, recimo, birajući dobar kaiš ili manšete za košulju, nego za nešto gabaritnije. Volim i d obro skrojene sakoe, ali mi je dobar kaiš, recimo, simbol muževnosti.
* Da li imate erotski fetiš u ženskoj garerobi?
- Za mene je fetiš više u domenu negovanosti žene nego u njenoj garderobi. Sviđa mi se da vidim da ima stila u odevanju, ali nemam poseban detalj, pa ako sad to vidim, onda sam stvarno "pao na teme"!
* Šta nikada ne biste voleli da vam kaže neka žena?
- I kada prestanete nekog da volite, potrebno je da imate hrabrosti i odgovornosti da to kažete, jer život je jedan. Nema smisla mučiti se u odnosima koji više nisu ono što bi trebalo da budu. Ono što je meni najteže jeste da ne izneverim nečija očekivanja u odnosu, i čini mi se da bi me najviše povredilo kada bi mi neko rekao - hej, stvarno nisi to za šta se predstavljaš. Ta težina bi mi bila posebna.
* Kako biste vi sastavili "idealnu srpsku vladu"?
- Opterećen sam time što sam radio sa Zoranom Đinđićem kao premijerom, posle njega stvarno mi je teško da se opredelim. Lično, voleo bih da je novi premijer Boris Tadić, iako se sjajno snalazi na funkciji predsednika države. Ali, moram da kažem da sam pristalica toga da, bez obzira na to što lično mislim da je izbor guvernera u poslednje vreme bio deo političkih kombinatorika, veoma važno da se s tim prekine. I zato je dobro da Jelašić završi svoj mandat, iako je i on došao na talasu tih nepravilnosti, i da konačno funkcija guvernera centarlne banke bude nezavisna, a ne model potkusurivanja političkih stranaka.
* Da li imate omiljenu erotsku scenu iz nekog filma, u kojoj biste voleli da igrate glavnog glumca?
- Igrao bih u "Devet i po nedelja", Miki Rurki da malo "ode na pauzu" a da ja "uletim". Od domaćih filmova, najupečatljivija mi je scena iz "Varljivog leta", a film "Čudo neviđeno" voleo sam samo zbog Savine Geršak.
* Kada biste se ženili putem Interneta, kako bi glasila vaša bračna ponuda?
- Beži dok je vreme!

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.