Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ Nova Tema!  (Pročitano 808806 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Kejti Holms zaista trudna

Iako se već dugo spekuliše da Kejti Holms i Tom Kruz očekuju prinovu, magazin „O.K!“ je ponovio tu vest, ovaj put tvrdeći da su tračevi ipak istiniti.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Kućni video Rijane i Krisa Brauna

Novi u nizu trečeva koji prati dešavanja vezana za "Ajka i Tinu 21. veka" Krisa Brauna i Rijane, jeste navodno postojanje "kućnog filma za odrasle" u kojima naslovne uloge tumače lepotica sa Barbadosa i zvezda hita "Forever".

Nakon bezbroj bizarnih tračeva vezanih za svađu koja je kulminirala policijskom intervencijom i krivičnom prijavom, poput trudnoće, venčanja i zajedničkog singla, američka štampa piše o još jednom - filmu za odrasle koji se nalazi u posedu Krisa Brauna, a kojim ucenjuje Rijanu kako ne bi svedočila protiv njega na predstojećem suđenju.

"Star" magazin objavio je članak u kojem piše da je mladi Braun "dragocene momente" jednom prilikom zabeležio kamerom, kao i da će ga pustiti u javnost. Scenario zbog kojeg će to učiniti menja se u zavisnosti od toga koji "neimenovani izvor blizak nekadašnjem paru" pitate. Odgovori variraju od - "kako bi povukla tužbu", do - "kako bi mu se Rijana vratila".

"Rijana nema problema sa svojom seksualnošću, ali strahuje da snimak ne dospe u javnost zbog njene porodice i prijatelja", rekao je "Starov" izvor koji je potvrdio postojanje snimka.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Anđelina Džoli najseksipilnija mama

Zvezda filmova "Gospodin i gospođa Smit" i "Lara Kroft" Anđelina Džoli proglašena za najseksipilniju mamu među glumicama u anketi koju je sproveo sajt MSN.

Majka šestoro dece proglašena je za najseksipilniju mamu sa 29 odsto glasova, dok Ris Viterspun i Hale Beri dele drugo mesto.

Glumica Kejt Vinslet našla se tik iza zvezde filma "Bal monstruma", dok se glumica koja čeka drugo dete sa Tomom Kruzom Kejti Holms nalazi na petom mestu.

Preostale lepotice koje su se glasovima publike našle na listi su Dženifer Garner, Gvinet Paltrou i Kejt Blanšet.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Fatboy Slim na rehabilitaciji


Alkohol, veliki problem današnjeg sveta. Najgore je što posle toga najčešće sledi i droga, a to je već reka bez povratka. Ali, uvek me ohrabri činjenica da su ljudi spremni da se suoče sa svojim problemom, a ne da ga ignorišu ili kriju. Takav je slučaj upravo bio i s Normanom Kukom (Norman Quentin Cook), daleko poznatijem kao Fatboy Slim.

Uvek sam se pitao šta to poznate i bogate ličnosti, za koje sam mislio da mogu imati šta god požele, tera u beg od stvarnosti i nagoni ih da posegnu za alkoholom ili drogom. Nalazio sam donekle razumevanja za nesretnu sirotinju bez kučeta i mačeta, koji svoju tugu utapaju u piću. Ali za one druge nisam imao objašnjenje. Novac, slava, moć... Šta još može nedostajati čoveku? Ipak, to je kratko trajalo. Zapravo, samo dok nisam pronašao vlastitu sreću. Tada sam shvatio da se ona ne nalazi ni u bogatstvu, ni u moći, već u nama samima. Oni koji su je pronašli sigurno me razumeju.

Vraćamo se na čuvenog di džeja. Ovaj Britanac već duže vreme ima problem s alkoholom. Ono što daje nadu jeste njegovo priznanje i spremnost da pobedi svoj porok. Početkom meseca dobrovoljno se prijavio u specijalnu kliniku za odvikavanje od alkohola. Povodom toga, njegov menadžer Geri Blekburn (Garry Blackburn) je izjavio:

"Stvar je prilično odmakla. Ipak, smogao je snage i dobrovoljno se prijavio na rehabilitaciju. Odabrao je centar na jugu Engleske zato što imaju dobre rezultate u lečenju a nalaze se u mirnom okruženju."

Četrdesetpetogodišnji Kuk, koji je oženjen radijskim di džejem Zoe Bol (Zoe Ball) i s njom ima devetogodišnjeg sina Vudija, priznao je da problem postoji još od pre njegovog pojavljivanja u javnosti.

"Fatboy Slim je moj alter-ego, on je opušten i poseduje samopouzdanje. Uzme me pod svoje još pre ponoći. Gledano sa strane, razlika između mene i njega je smešna havajska košulja i pola flaše vodke. Ponekad me malo uspori, ali nikad nisam toliko umoran da ne mogu da pijem. Probao sam da izađem na stejdž trezan i nisam našao ništa zanimljivo u tome", izjavio je on.

Treba li da podsećamo na njegove ultrapopularne hitove kao što su "The Rockafeller Skank", "Praise You", "Gangster Trippin", "Right Here Right Now", "Weapon of Choice"... Zato, samo napred, Normane, podrška od sveg srca!

Pričalo se da je Kuk krenuo na rehabilitaciju još 2002, kada je imao problema sa Zoe u braku. Kasnije je njegova 38-godišnja supruga priznala da ga je prevarila s kolegom DJ Dan Peppe. Hteli mi da priznamo ili ne, iza svega gotovo uvek stoji ljubav.

Iskreno se nadam da će sjajni di džej pobediti ovu opaku bolest i da će nam pružiti još zadovoljstva sa svojom muzikom.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Kejt Mos prodala poljubac na aukciji za 5.000 funti

Zabavljati se sa britanskim top modelom Kejt Mos je privilegija koja verovatno nema cenu, ali je zato ukus njenih usana mogao, barem na kratko, da oseti najveći ponuđač na jednoj dobrotvornoj aukciji.

Čuvena manekenka prodala je za 5.000 funti svoj poljubac na aukciji koja je u subotu održana u korist jedne dečije bolnice u Londonu, piše list "Miror". Da bi licitaciju učinila još interesantnijom, Kejt je obećala da će poljubac dati obučena u seksi policijsku uniformu.

Među prisutnima na dobrotvornoj večeri, na kojoj je prikupljeno 50.000 funti za bolničku opremu i istraživanje, pored Kejt prisustvovali su i glumci Orlando Blum i Sejdi Frost.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Zgodna „očajna domaćica" Nikolet Šeridan napušta seriju koja ju je proslavila, jer se oseća zapostavljeno u poređenju s ostalim glumicama, a raspisuje i konkurs za novog dečka

„Očajne domaćice" su zaista očajne - Nikolet Šeridan definitivno napušta seriju koja ju je proslavila! Da li je reč o pukom glumičinom hiru, jer se odavno šuška da se oseća zapostavljeno u poređenju s ostalim glavnim glumicama, ili su producenti samoinicijativno odlučili da joj daju šut-kartu, zasad se ne zna.

Producentska kuća ABC izdala je zvanično obaveštenje da Šeridanova napušta seriju, ali nije naveden razlog za tu odluku.

- Nikolet je uživala snimajući „Domaćice". Došlo je vreme za nove projekte, koje jedva čeka - izjavio je glumičin portparol.

Šeridanova je već jedanput napustila seriju, u koju se vratila prošle godine. Scenaristi ne žele da otkriju kakvu će sudbinu imati njen lik, ali nagađa se da će Idi poginuti u automobilskoj nesreći, i to nakon što sazna da suprug Dejv Vilijams namerava da je ubije.

Za utehu je to što u poslednjim epizodama koje je snimila Nikolet izgleda bolje nego ikad. Gledaoci u Srbiji s nestrpljenjem očekuju epizodu u kojoj Idi u leopardovom kostimu i štiklama pere auto, po uzoru na Džesiku Simpson i njen video spot „These boots are made for walking".

Nikolas Soderblom, njen bivši verenik, tvrdi da Nikolet u stvarnom životu nije ni približno vatrena kao vrcava Idi. On poručuje da Nikolet iskorišćava svoj seksepil da bi dobila ono što želi i da njena želja za seksom nestaje čim se „prsten nađe na njenoj ruci".

- Pretpostavljam da je seksi na TV ekranu, ali to definitivno nije slučaj i u stvarnom životu - izjavio je Soderblom, koji je četiri godine kasnije očigledno i dalje povređen zbog raskida sa Nikolet.

Šeridanova je često ponavljala da nema nikakve sličnosti s likom koji tumači u seriji i da ne želi da je smatraju „žderačicom muškaraca". Pošto je nedavno raskinula veridbu s muzičarem Majklom Boltonom, raspisala je konkurs za novog dečka.

- Jesam u lovu na muškarce, ali ne želim da pristajem na kompromise. Uvek sam otvorena za nove ljubavne opcije. Ali, molim da mi se jave samo prinčevi - našalila se glumica.

Biografija

Nikolet Šeridan rođena je 21. novembra 1963. u Vortingu u Engleskoj. Majka joj je glumica Seli Šeridan, dok identitet njenog oca nikad nije bio poznat. Nikolet ocem smatra majčinog bivšeg dečka, glumca Terija Savalasa.

Od 1979. do 1985. godine Nikolet se zabavljala sa tinejdž-idolom Leifom Geretom. Počeli su da se zabavljaju kad je ona imala 15 godina, a živeli su u kući njegove majke. Godine 1991. udala se za glumca Harija Hamlina, ali je brak potrajao samo dve godine. U to vreme u medijima se šuškalo da se udala samo zbog zelene karte.
Od januara do oktobra 2005. bila je verena za švedskog glumca Nikolasa Soderbloma. Posle raskida, Šeridanova se vratila bivšem dečku, pevaču Majklu Boltonu, s kojim se verila u martu 2006.

- Nikolet i ja vrlo ozbiljno shvatamo našu vezu. Veoma sam predan, a ovo je posebno razdoblje u mom životu. Imam dobar osećaj što se tiče budućnosti koju želim da provedem s Nikolet - izjavio je januara 2006. muzičar. Iako se šuškalo o skorom venčanju i trudnoći, par je nedavno iznenadio javnost i raskinuo vezu.

Šeridanova se proslavila ulogom u televizijskoj seriji „Očajne domačice", u kojoj igra Idi Brit, višestruko razvedenu ženu, koja je stalno u osvajanju novih muškaraca.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Majkl Džekson usvaja dete?

Pop pevač Majkl Džekson razmišlja o usvajanju deteta iz Velike Britanije, prenose tamošnji mediji.

Kralj popa koji je najavio "koncertno povlačenje" iz sveta muzike, kontaktirao je agencije za usvajanje u Velikoj Britaniji. Pol deteta koje će uvećati četvoročlanu Džekson porodicu, "nije važan", već je važno da "Paris (11), Princ Majkl (12) i Princ Majkl II (7) dobiju brata ili sestru".

"Njegov život su deca. Gde ide on, tu su i klinci. Majkl ozbiljno razmišlja o usvajanju deteta i misli da je sada pravo vreme za to", rekao je izvor blizak pevaču za "Daily Expess".

Majkl Džekson (50) 2005. godine je oslobođen optužbi za zlostavljanje maloletnika.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Bred Pit i prokletstvo zvano seksepil

Glumac koji je nekoliko puta proglašavan za najseksepilnijeg muškarca na planeti Bred Pit, odbijen je za ulogu u filmu režisera Kevina MekDonalda zbog toga što je "prelep".

Da, po mišljenju mnogih, savršen izgled Breda Pita može da bude svojevrsno "prokletstvo", svedoči činjenica da je zvezda filmova "Troja" i "Neobični slučaj Bendžamina Batona" odbijen za naslovnu ulogu u novom MekDonaldovom trileru "State of play".

Magazin "Contactmusic" prenosi da je režiser filma mislio da je Pit "prezgodan" da tumači lik novinara u predstojećem trileru. Uloga je prvobitno dodeljena ocu šestoro dece, ali je pre nego što je film ušao u produkciju, došlo do "promene mišljenja", pa i uloga.

"Naslovnu ulogu trebalo bi da tumači neko ko bi poželeo tuđu devojku. Teško da je Bred neko kome bi to bio problem u stvarnom životu", rekao je iskreni režiser.

Naslovnu ulogu u filmu "State of play" tumačiće "manje privlačni" Rasel Krou.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Sin Silvije Plat izvršio samoubistvo

Nikolas Hjuz, sin američke pesnikinje i književnice Silvije Plat i britanskog pesnika Teda Hjuza, izvršio je samoubistvo, 46 godina nakon što je njegova majka odlučila da sebi oduzme život trovanjem plinom dok je on spavao, prenosi "Tajms onlajn".

Nikolas Hjuz kao beba sa majkom Nikolas se obesio u svojoj kući u Aljasci nakon dugogodišnje borbe sa depresijom, izjavila je juče njegova sestra Frida. Imao je 47 godina, bio je neoženjen, nije imao dece i do nedavno bio profesor okeanologije na Ferbenks univerzitetu u Aljasci.

"Sa dubokom tugom govorim o smrti svog brata, Nikolasa Hjuza, koji je umro u ponedeljak 16. marta 2009. u svojoj kući u Aljasci", rekla je Frida Plat u izjavi.

"Njegova fascinacija ribom i ribolovom bila je nalik na onu našeg oca, čije su mnoge pesme bile o prirodi. Bio je divan brat, veran prijatelj i zadržao je gotovo dečju nevinost i entuzijazam za svoje projekte i planove," rekla je Frida Plat.

Neposredno pre svoje smrti, napustio je mesto na univerzitetu s idejom da se posveti grnčarstvu u svom domu.

Njegova smrt dodaje još jedno tragično poglavlje u porodičnoj istoriji punoj morbidnih fascinacija, navodi "Telegraf". Ni Nikolas, ni Frida ni njihov otac nisu mogli u potpunosti izbeći senku koju je samoubistvo Platove 1963. godine bacilo na porodicu niti se odvojiti od kulta njene ličnosti koji se rodio posle njene smrti. Feministi i obožavaoci stvaralaštva Silvije Plat krivili su Hjuza za njenu smrt, posebno zbog njegovog neverstva i zbog toga što ju je napustio zbog druge žene. Ted Hjuz je 1969. godine pretrpeo još jedan strašan gubitak kada je njegova ljubavnica ubila sebe i njihovu ćerku na isti način kao i Silvija Plat, čiji je turbulentni brak sa Hjuzom postao moderni mit.

Njena lična priča je nedavno preneta i na filmsko platno gde je uloga pesnikinje poverena Gvinet Paltrou, a uloga Teda Hjuza poslednjem Džejmsu Bondu, Denijelu Krejgu.

Ćerka Silvije Plat, Frida Hjuz je uspešna umetnica, pisac dečjih knjiga, pesnikinja i novinski kolumnista. Pisala je između ostalog o svojim poznatim roditeljima kao i o sopstvenoj borbi sa depresijom i anoreksijom.

Ted Hjuz je umro od raka jetre 28. oktobra 1998. godine.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Posle zagrebačkog koncerta, Zdravko Čolić je otputovao u daleku Australiju, gde je održao koncert. Tamo se sreo sa Ivanom Legin, devojkom koja je zajedno s njim snimila pesmu „Čaje Šukarije“ još dok je bila devojčica. Zajedno su proveli celo poslepodne, a Čola je Ivanu i njene roditelje odveo na ručak.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.