Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 293 294 296 297 ... 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ Nova Tema!  (Pročitano 808930 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 241
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Samsung d600
 Smile
IP sačuvana
social share
Come to the dark side,we have cookies.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
Gvinet Paltrou u bolnici
Autor: Tanjug | 16.01.2008

Čuvena glumica Gvinet Paltrou kratko je boravila u bolnici "Maunt Sinaj" u Njujorku ali se ne zna zbog čega, javljaju holivudski mediji.

Jedan očevidac je video kako je njen suprug, britanska pop zvezda Kris Martin, gura u kolicima.
Portparol glumice nije bio dostupan za bilo kakav komentar, javio je Rojters. Prema rečima neimenovanog portparola, objavljenim na jednom od vebsajtova, dobitnica Oskara Gvinet Paltrou je "dobro" i vratila se kući. On je odbio da iznese bilo kakav detalj o razlogu njenog boravka u bolnici.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
Eva Longorija: Nisam u drugom stanju
Autor: Beta | 16.01.2008

Američka glumica Eva Longorija demantovala je spekulacije da je u drugom stanju i objasnila da je njen za nijansu obliji stomak rezultat kućne ishrane, piše na sajtu magazina "Pipl" (People).

"Nisam trudna, ne još", rekla je glumica u jednom intervjuu povodom njenog novog filma "Over Her Dead Body" (Preko nje mrtve).
"Kuvam i jedem, a onda ponovo kuvam i jedem. Svima govorim da sam se ugojila 4,5 kilograma samo zbog štrajka", ispričala je glumica.
Zvezda serije "Očajne domaćice" ne snima od kako su holivudski scenaristi stupili u štrajk, u novembru prošle godine.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
Opra Vinfri lansira sopstvenu TV mrežu

Autor: Tanjug | 16.01.2008 - 13:39

Neprikosnovena kraljica tok šoua Opra Vinfri (54) odlučila je da poveća svoje medijsko carstvo kupovinom tv mreže. Kompanija "Discovery communication" i popularna američka voditeljka su na konferenciji za štampu saopštili da su postigli dogovor da kanal "Discovery health" pređe u ruke Vinfrijeve, pod imenom "Opra Vinfri Netvork" (OWN).

"Ovo je korak dalje u onome što radim svakodnevno. Sada ću biti u prilici da to činim 24 časa dnevno. Veoma sam uzbuđena zbog ove mogućnosti. Već nekoliko godina se pitam šta dalje, šta posle Opra Vinfri šoua", kazala je juče Opra. Ona nije dala nikakve detalje o programima OWN, koji će od druge polovine 2009. moći da prati 70 miliona domaćinstava u Americi, osim da se njen tok šou kojim se proslavila neće emitovati na njemu, barem ne do isteka ugovora koji važi do 2011.
"Kanal neće biti samo o meni, on će biti prilika za mnoge ljude - kako za neke koje poznajemo, tako i za neke koje ćemo tek otkriti", izjavila je ona, ističući, međutim, da će ona "biti glas kanala". Opra već poseduje časopis "O", radio stanicu "Opra i prijatelji" kao i filmsku i tv producentsku kuću "Harpo production".


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Kejt Mos ne štedi kad slavi
17.01.2008. - 22:00
Kejt Mos, koja je juče proslavila 34. rođendan, sprema veliku zabavu za sve svoje prijatelje...

ROĐENDAN Kejt Mos, koja je juče proslavila 34. rođendan, sprema veliku zabavu za sve svoje prijatelje, a dvodnevno ludovanje koje počinje sutra koštaće je čak 350.000 funti. Navodno, žurka počinje u londonskim klubovima, a potom se svi sele na njeno imanje u Oksfordu gde će učestvovati u pikniku i tradicionalnom ispijanju čaja.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Pomahnitali Tom Kruz
17.01.2008. - 22:03
Video klip na kom Tom Kruz objašnjava šta ga je privuklo Sajentološkoj crkvi pojavio se na internetu...

VERNIK Video klip na kom Tom Kruz objašnjava šta ga je privuklo Sajentološkoj crkvi pojavio se na internetu i odmah izazvao kontraverze, naročito jer su se mnogi zabrinuli za njegovu mentalnu stabilnost. Naime, na snimku glumac je pričao nepovezano, mahao rukama, a klip je iako postavljen na sajtu „YouTube”, s njega vrlo brzo uklonjen, navodno na insistiranje same Sajentološke crkve.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Metju Mekonahi postaje tata
17.01.2008. - 22:09

PRINOVA Metju Mekonahi (38) i njegova devojka brazilska manekenka Kamila Alves (24) očekuju bebu. Glumac je izjavio kako su za srećnu vest saznali pre tri meseca i da su presrećni zbog prinove koju očekuju, a njegovi prijatelji tvrde da je postao „histerično radostan” od kada je saznao da će postati tata.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Udala se Emina Jahović
|||| - 16.01.2008. - 13:06
Mlada pop pevačica, Emina Jahović, ozvaničila je svoju dugogodišnju vezu sa turskim pevačem, Mustafom Sandalom.



VENČANJE  Mlada je svoje sudbonosno da, po drugi put, izgovorila u krugu najbliže rodbine, na ceremoniji održanoj u Istanbulu.
"Mladenci su svadbeni pir planirali na proleće, jer je Eminu čekalo snimanje filma i novog albuma, ali su odlučili da prvenstvo daju zajedničkoj budućnosti, i da novu 2008. godinu započnu, ne kao verenici, već kao supružnici", rekao je izvor blizak novopazarskoj Penelopi Kruz.
Svadbena ceremonija održana je u krugu najbliže rodbine, a na proleće će sestra poznatog košarkaša, Mirsada Jahovića, Emina (26), i njen suprug upriličiti i svadbeno veselje u Novom Pazaru.
Za sada je izvesno da će gospodja Sandal svoju karijeru nastaviti u Turskoj gde trenutno završava snimanje filma u kome tumači jednu od glavnih uloga.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Memoari Rodžera Mura najesen
Beta |||| - 16.01.2008. - 14:06
Britanski glumac Rodžer Mur, najpoznatiji po ulozi Džejmsa Bonda u serijalu o tajnom agentu 007, objaviće kasnije ove godine memoare.

MEMOARI "Ovo je pravi trenutak da ispričam svoju priču", izjavio je 80-godišnji glumac čije će uspomene pod nazivom "My Word Is My Bond", objaviti izdavačka kuća HarperKolins.
Mur tu ne piše samo o radu na filmovima o Džejmsu Bondu, već i o druženju s Odri Hepbern i susretima sa Kerijem Grantom, Frenkom Sinatrom i Elizabetom Tejlor, ali i strepnjama za sopstveno zdravlje.
"Prvi put, podeliće sa nama sećanja na neke od najslavnijih uloga koje je igrao, strahove od ozbiljne bolesti, uključujući i od raka prostate (koji je pobedio), i kako ga je njegova komšinica Odri Hepbern povezala s Unicefom, za koji i danas obavlja humanitarne akcije", navodi se u saopštenju HarperKolinsa.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Glumica Ana Sakić igra u TV serijama "Selo gori, a baba se češlja" i "Ulica lipa", a nedavno je u Beogradskom dramskom pozorištu premijerno izvedena njena predstava "Ćeif", u režiji Egona Savina.
- Uvek se potrefi da kad počnem da radim jedan posao, obavezno mi se dogodi da utrčim u neki novi projekat - kaže nam Ana. - To me prati još od Akademije, kada sam uporedo studirala i prava. Uvek sam se bolje organizovala kada sam imala više obaveza. U seriji "Selo gori, a baba se češlja" Ana igra Šveđanku:
- Dobro govorim engleski i zato volim da radim koprodukcije. Radila sam film "Bloom Brothers" u kojem sam imala scenu sa Markom Rufalom, poznatom po filmu "Zodijak". Privlači me rad sa različitim ljudima, pogotovu strancima, jer tako vidim kako se radi u svetu.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 293 294 296 297 ... 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.