Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:07:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesela Trojka  (Pročitano 7565 puta)
23. Avg 2010, 22:49:35
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Voleo bih da se potrudite da makar ovo italic procitate i date mi neki komentar. Stvarno cenim misljenja ovde zato slobodno udrite... Smile Hvala!

AMENDED BY HIGHER BEING

Elem, kako je doslo do te price oko 'da li treba da kaze svom drugu'? Naime, nju sad bas zabole djoka za obojicu i posto je moj drug definitivno video da od toga nema nista on se zainatio i trazio joj je svu odecu koju joj je kupio nazad jer kako kaze 'ona ju definitivno ne zasluzuje'. Potrosio je navodno nekih 1000eur na nju za tih nesto vise od godinu i po dana koliko su bili zajedno (od toga je radio samo poslednjih 6 meseci veze tako da i nije bas malo) te je samo na Kavalijeve cvidze dao 18oeur koje joj je kupio u ovom periodu izmedju raskida i sad (budala Smile ). E sad navodno mu je ona ponudila tih 1000eur koje bi skupila (pitajbogaodkud) za par dana te bi ispalo da joj je on pozajmio ali je on to odbio jer hoce da zapali stvari (tj hoce da je povredi na taj nacin). Ona odbije da mu vrati stvari koje joj je poklonio I tu on pripreti da ce da kaze svom drugu sta je sve bilo a ona mu rece da ce 'to samo njegovog druga unistiti jer je njoj vec pao kamen sa srca i da moj drug pokusava da povuce na dno jos nekog sa sobom'. Medjutim, kaze mi drug da zna da se ona dobrim delom tu folira i da mu je sama rekla da bi joj bila frka da saznaju njeni keva, cale i brat a i drugi za to sto je radila. Kaze mi da je video da ovaj njegov drugar pati i da nabacuje sebi krivicu oko toga sto je nije pitao da zive zajedno posle 2 godine veze (to mu je naravno ona nabacila) iako je sasvim valjda jasno da oni nisu jedno za drugo. On bi sad da njemu kaze sta je bilo jer kad je njoj rekao da je bolje da to ipak ona uradi ona ga je odbila i valjda mu rekla ' necu ja da mu kazem ti ces to da uradis ' - kaze da ne veruje da ona i dalje odbija da preuzme ikakvu odgovornost i jednostavno po hiljaditi put bezi od bola bez da stane i suoci se sa necim. Kaze da misli da bi bilo bolje da kaze svom drugu sta se desavalo jer bi obojica tada shvatila da su imala posla sa jednim nezrelim deristem koje ni ne treba da ulazi u veze sa muskarcima pre nego sto poraste i da svi iz drustva a i sto je moguce sire znaju sta je radila kako ne bi opet neko naleteo na nagaznu minu u vidu nje. A i jednostavno zeli da je povredi posto je ona njega povredila time sto ga je ostavila. Rekla mu je 'ne dugujem ti nista - niko te nije terao da budes sa mnom'. Smile
E sad kad je rekao ovoj da ce reci sve drugu, ona mu je rekla ' da ce to samo tog lika sjebati i da ce itako patiti a da ce mu biti jos teze jer ce znati da ga je ona lagala vise od godinu i po dana'. S druge strane, moj prijatelj misli da ce tom liku biti lakse kad sazna sta se desilo i da je imao posla se 'nezrelim deristem' koje ne zasluzuje ni jednog od njih. Medjutim, nije bas siguran da ova nije bar delom u pravu. Dakle, sta bi bilo bolje po tog lika, da li da sazna ili ne? U kojoj varijanti bi vise patio, zbog krivice koju sam sebi (cini mi se nepotrebno) nabacuje ili saznanja da ga je devojka sa drugom varala godinu i po dana? Moram da priznam da ja nisam znao sta da mu kazem pa reko da cujem tudja misljenja..   SmileSmile
Pitao sam ga da li bi rekao drugu da je ostala sa tim likom i rekao mi je da ne bi 'jer bi onda znao da je ona oduvek bila njegova i da tu ustvari nije ni imao sta da trazi. A da tek sad vidi da je u sustini obojicu zamlacivala poslednjih godinu i po dana koliko je bila sa njim te se to najbolje vidi po tome sto je tom drugom zamerala istu stvar (oko zajednickog zivota) kada su raskidali a koju je njemu rekla da joj smeta kod tog lika na pocetku te njihove veze. Jednostavno se i on oseca prevarenim time sto kao nije toliko dugo mogla da rasknine sa tim prvim a onda istog dana ostavi obojicu.'  Takodje mi je rekao da je svestan ako kaze drugaru sta je bilo da se sigurno nece vise vidjati ni cuti sa njim ali kaze da bi to jednim delom i voleo jer mu je glupo da se folira kao da nista nije bilo.
« Poslednja izmena: 24. Avg 2010, 16:52:53 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
deki,


prijatelju...cijenim da si zelio biti jasan,pa si u tolike detalje...da sad moram kafetin da zgutam...glava me naprasno boli...

bas fini neki drugari..prosetala ih mala kao od sale...i sta sad...jesam li dobro shvatila...ovaj jedan bi htio ovog drugog totalno da sjebe i da mu kaze da mu je kresao veliku ljubav vise od godinu dana?

malo mu je drame...hoce carlamu i picvajz da digne do neba...?

u fazonu kad je bal nek' je maskenbal...


ne bi da se pokrije usima,nego dusu da olaksa i sujetu zalijeci tako sto ce drugog da sjebe i gurne u blato kraj sebe samog?

malo mu je sto je nasamaren muskarac iliti magarac,nego bi i etiketu nule od prijatelja sebi da nalijepi?

pa, ne znam...ako...

ali da nam javis sta je bilo kad krene da rusi i prijateljstvo...bas me zanima u kom pravcu ima da se razvija njihov odnos
Smile

hoce li zajedno da zavijaju na mjesec i da kunu "curu sto voljeti nije znala" Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Nije tu samo ona emocionalno nezrela... već svo troje...

Nadam se da ti nisi ovaj 'drugi' iz priče.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
 Smile
neka, neka, samo ti pisi... Smile
Mislim da ga je navise iznerviralo sto nece te stvari da mu vrati i sto je njena 'poslednja'
Ali zaista, od tog 'drugarstva' nema vise nista, ostaje ono pitanje u kom slucaju ce taj drugi manje da pati?
Plus, zensko u 26-oj i 27-oj bas i nije mala. Smile Kako nju vidis iz zenskog ugla?
Sry na tolikom tekstu...
Nije tu samo ona emocionalno nezrela... već svo troje...


Kako je taj njen decko pogresio, msm kako on da zna da ona ocekuje tako nesto i da ako on to ne ispuni ona ce da ode? Koja je njegova krivica?
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 23:15:07 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 


Tvoj drug je loš čovek, magarac i budala. Pametniji je kad ćuti, a posebno je glup što bi da se iživljava sad kad je raskinula sa njim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Recimo ovako, kada taj njihov drug sazna za to sigurno ce ga ili

1. Prebiti (sto bi iako ne podrzavam nasilje bilo sasvim normalno za situaciju jer mu je tesko i verovatno ce morati da iskali bes)
2. Uvrediti se i verovatno mu nikada ne oprostiti (tj mirnija solucija ovog prvog)

Tako da bi za tvog druga bi bilo bolje da ne govori nista  Smile

Sa druge strane, ta kakva je ne bi me cudilo da ona kaze tom drugu sta se desavalo ako je taj tvoj drug malo naljuti tako da bi mozda bilo bolje da mu on kaze

Sa trece strane, taj tvoj drug je ispao hm  Smile kreten  Smile tako da ce mozda morati da zivi sa posledicama toga (jer iz cele price mi ne deluje kao losa osoba iako je u ovoj situaciji ispao takav) i to ce ga verovatno izjedati iznutra pa ako ima zelju moze da "oslobodi dusu tereta" i da kaze drugaru
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 23:19:01 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Nije tu samo ona emocionalno nezrela... već svo troje...


Kako je taj njen decko pogresio, msm kako on da zna da ona ocekuje tako nesto i da ako on to ne ispuni ona ce da ode? Koja je njegova krivica?
Kako je moguće da nije skontao da ga devojka godinu i po dana vuče za nos?
Kakav je onda bio njihov odnos kada je mogla tako neopaženo da prolazi?
I to krišom, prilično... ''švercovala drugog u svoj stan''... ma idi.

Da li se pravio blesav da ne vidi da mu neko jebe dragu sa strane?
Ili to nije skontao celih godinu i po dana?
I još za druga... nije primetio ništa čudno u ponašanju ijednog od njih dvoje?
Je li slep?

Svakako sam mišljenja da odabir bliskih prijatelja i partnera i te kako govori o nama samima.

Ne kažem da je on kriv za bilo šta od toga što su mu smestili... ali da je primer za uravnoteženu, emocionalno zrelu osobu... ne.

Još i to skvičanje oko tih kupljenih stvari od hiljadu evra... prenemaganje, sedenje na dve stolice, nemoral... dečurlija od 27-30 godina... scary.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 23:24:10 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Sa druge strane, ta kakva je ne bi me cudilo da ona kaze tom drugu sta se desavalo ako je taj tvoj drug malo naljuti tako da bi mozda bilo bolje da mu on kaze

Mislim da se ona toga najvise boji i sigurno je da mu nece sama reci.

Sva je sansa da ce ovaj drugi reci prvom sta je bilo, videcemo sta ce biti. Ovaj je hteo da je povredi preko stvari ali nece da mu ih vrati. Ne znam dal da ga nagovorim da uzme pare - somic evra nije malo... Smile
Ne mogu da provalim vise kad je istina najbolje resenje a kad ne... Smile

Nije tu samo ona emocionalno nezrela... već svo troje...


Kako je taj njen decko pogresio, msm kako on da zna da ona ocekuje tako nesto i da ako on to ne ispuni ona ce da ode? Koja je njegova krivica?
Kako je moguće da nije skontao da ga devojka godinu i po dana vuče za nos?
Kakav je onda bio njihov odnos kada je mogla tako neopaženo da prolazi?
I to krišom, prilično... ''švercovala drugog u svoj stan''... ma idi.

Kaze da je zivela samo sa bratom koji ustaje ujutro na posao. Ona ga ufura posle ponoci u gajbu (svoju sobu) i spavaju zajedno. Naravno decko spava kod svojih. Veoma lako u sustini..
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 23:29:42 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Deki,

ma,mala je receno u fazonu tepanja Smile

nije mala definitivno...

a sta znam,Deki...

ovakvi slucajevi i jos gori...nisu nesto sto nije uzelo maha...

nije ona meni nejasna...tacnije,nagledala sam se i naslusala bas cudnih prica...
i zene su postale seksualni predatori,jednako dobri koliko i jedan muskarac moze da bude,ali nas i dalje malo cudi...navikli na sablon da su samo muskarci pol koji voli da sjedi na dvije stolice Smile

cari emancipacije Smile

mislim,nije njoj dobro i kada nam se cini da joj je dobro...
odbijam da vjerujem da neko ko je toliko smece od osobe moze na momente sam sa sobom da se sastavi...u principu...daleka im lijepa kuca...samo steta...nikome u licnoj karti ne pise da nije zdrav Smile

mene je rastuzilo nesto drugo...

ja...jako drzim do prijatelja...onih koje tako nazovem,a nikada ne nazovem da to nema i jacinu i potporu...
meni su oni porodica...
volim ih...i unaprijed se bojim momenta da bih  mogla da ih povrijedim,da bi mogli zbog mene da pate,od izdaje koju bih mogla da im priredim...
cuvam ih,onako sebicno i sa puno njeznosti...

majka mu stara,pa on je svjesno povrijedjivao i prijatelju radio jednu takvu stvar iza ledja preko godinu dana!?! Smile

kakva je to osoba?
kakv je to covjek?

to nije bio trenutak strasti...to je bilo dugo,predugo obmanjivanje...sa predumisljajem.

zbog vagine,Deki...zbog osobe koja nije u stanju da prepozna ljubav ni da je stipne za guzu...

kakav bedak i jad.

ovakve mi stvari poljuljaju vjeru da je covjek nesto vise od stoke.

hajd,nek smo zivi i zdravi Smile

i ja bih jednu kriglu piva sada...odmah...brzo...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
@sesiric

pa meni to oko drugarstva i nije bas toliko nejasno, jer drugarstvo i prijateljstvo nisu isto. mislim da su njih dvojica isli u isti razred u srednjoj i da su najvise vremena provodili zajedno upravo kao ta trojka. Bez nje se ne bi oni nesto mnogo 'druzili', kao sto nakon svega sada sigurno nece.
rekao mi je da nije zbog vagine, hteo je on da budu u 'normalnoj vezi' ali ocigledno se nije dalo....
Nema, 'ko sa dijecom lijeze - budi se zapisan'. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:07:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.