Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:31:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesela Trojka  (Pročitano 7564 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Pa znas kako, taj treci ce se sigurno razocarati i u tu devojku i u tog tvog drugara tako da mu neka prica o tome sigurno nece pomoci da se oseca bolje vec samo gore. Ovako ce patiti i prebolece i to ce biti to a ovako kada bih se stavio u njegovu kozu ne smem ni da pomislim sta bih npr ja uradio da tako nesto saznam. Tako da je mozda najbolje da mu ne kaze ali ponavljam, ispali su kreteni i ona i taj tvoj drug

Nego da te pitam: Jel si ti siguran da ta nece da se pomiri sa tim trecim likom? Video sam jedan takav "koncept" na delu pa cisto da priupitam. Ako je tako onda nek mu kaze pa makar "popio" batine

Citat
Kako je moguće da nije skontao da ga devojka godinu i po dana vuče za nos?
Veruj mi, vrlo je moguce ukoliko lik jednostavno ne sumnja u devojku a drugo dvoje su dovoljno oprezni da ih ne "uhvate" . Cak i da sumnja nesto ukoliko su oprezni nece nista otkriti
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 23:39:02 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
sa kakvim retardima se ti druzis jbt Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobro hajde...recimo da si u pravu,oko ove terminologije prijatelj ili drugar,
ali opet ne vidim da ga to bas mnogo opravdava.

nemoj da me shvatis pogresno,ne bih sada da zvucim kao moralna gromada,vjeruj mi...previse bi ambiciozno bilo od mene Smile,

ali,zamisli taj sklop licnosti koji moze sa tobom toliko dugo vremena da manipulise i da tvrdi da mu je bilo dobro,e jedino ga je zackalo...sto se ona neckala...ali mu nije bio problem da preko godinu dana igra karte i izlaze zajedno i perfidno ceka momenat da djevojci svoga drugara zavuce kada ovog nesretnika otprate kuci? Smile

hajde sada,enigmatike radi...sta li je ta osoba sve spremna da uradi,ako situacija i interes od njega zahtjeva?
sjutra?
nekome drugom bliskom?nije li na momente zastrasujuce nemati ama bas nikakve moralne kocnice ili skrupule?

on je to sa lakocom radio...cim je toliko vremena to i funkcionisalo,a pri tom ...ne vidim da ga je brinuo on...koliko da li ce uspjeti da je "odlijepi" od njega.

i elem,
zaljubio se u osobu kao sto je ona...sto opet dovoljno govori o njemu Smile

iliti...da ga nema,da ga covjek nacrta...ljubi ga majka Smile

« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 23:49:55 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Meni je tu najzanimljivije da je ona primila poklone od 1000 evra. Pa taj je mogao da šeta bilo koju a on je debelo plaćao kres kombinaciju. I sad mu kao krivo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Voleo bih da se potrudite da makar ovo italic procitate i date mi neki komentar. Stvarno cenim misljenja ovde zato slobodno udrite...

moj savet nije upucen njima vec tebi - krajnje je vreme da menjash drushtvo .... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Nego da te pitam: Jel si ti siguran da ta nece da se pomiri sa tim trecim likom? Video sam jedan takav "koncept" na delu pa cisto da priupitam. Ako je tako onda nek mu kaze pa makar "popio" batine

Citat
Kako je moguće da nije skontao da ga devojka godinu i po dana vuče za nos?
Veruj mi, vrlo je moguce ukoliko lik jednostavno ne sumnja u devojku a drugo dvoje su dovoljno oprezni da ih ne "uhvate" . Cak i da sumnja nesto ukoliko su oprezni nece nista otkriti

Koliko sam razumeo, obojici je rekla:  Smile
Zasto mislis da treba da mu kaze ako ce tom drugom (tj prvom Smile  ) biti jos gore zbog toga? I da, kaze da ih ovaj nije navatao bas zato sto joj bezrezervno veruje...

@sesiric
Kaze da se jednostavno toliko zaljubio u nju i da ga je vremenom sve vise i vise privlacila do tacke kada je poceo da ludi. Iskreno, razumem da to moze da se desi muskarcu i da ovaj izgubi obzire...

Meni je tu najzanimljivije da je ona primila poklone od 1000 evra. Pa taj je mogao da šeta bilo koju a on je debelo plaćao kres kombinaciju. I sad mu kao krivo.

Mislim da je to bila kres kombinacija da sada ne bi bilo nikakve frke. Definitivno je tu bilo osecanja i to jakih. Rekao mi je da nikada u zivotu nije bio tako srecan i da koliko god on da joj se davao ona mu je istom merom vracala. Znam manje-vise finansijsku situaciju od obojice i poprilicno sam siguran da ona nije sponzorusa jer s obzirom kako izgleda i koliko je sarmantna mogla bi uvek da nadje sponzora. Kaze da je hteo njeno dete i zamisljao kako zive zajedno te da ne bi zalio nista samo da je sa njim; plus je i ona pricala o detetu sa njim. 1000evra za 18 meseci i nije neka cifra da covek potrosi na devojku, doduse, on je najvise navodno trosio kada je poceo da radi. To sto je ona u stanju da uzme skup poklon je posledica njene emotivne nezrelosti cini mi se. A i sigurno mu ne bi ponudila te pare nazad.

Na osnovu vasih saveta, mislim da cu mu reci da cuti. Kapiram da ako ga je volela (a on kaze da jeste) i on nju onda nema sta da zali. Verovatno bi pukli i da taj njen decko nije bio u prici. Cini mi se da im se jednostavno nije dalo, nikom od njih. Jbg...

Mene vise kopka kako neispunjena ocekivanja kvare vezu i udaljavaju ljude. Ona je eto nakon dve godine veze ocekivala od decka da je pita da pocnu da zive zajedno. Kada ovaj to nije uradio, ona se smorila. Sigurno je to doprinelo da udje u vezu i sa drugim (mada kapiram da je vec tu onda trebala da raskine sa deckom). Ovaj moj drug kaze da je bio ubedjen da ona nikad nece otici jer su se toliko voleli i da je hreo porodicu sa njom. Onda kada je ova otisla njemu se slosilo nikad grdje... Smile  Mislim, kako je ovaj mogao da zna da ona zeli da zive zajedno ili ova da obeca da nikad nece otici? Budisti su tu zakon! Smile Treba odbaciti ta ocekivanja....
« Poslednja izmena: 24. Avg 2010, 09:05:28 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Citat
Zasto mislis da treba da mu kaze ako ce tom drugom (tj prvom   ) biti jos gore zbog toga? I da, kaze da ih ovaj nije navatao bas zato sto joj bezrezervno veruje...
Pa zato sto sam video slicnu situaciju u kojoj je devojka raskinula sa obojicom (momkom i ljubavnikom ) pa se posle nekog vremena vratila momku (koji isto tako nije znao za ovog drugog). Zbog toga mozda treba da mu kaze kako ovaj ne bi ziveo u "iluziji" sto se tice nje. Bolje i da se naljuti i na nju i na drugara zbog cele situacije nego da misli da je ona "svetica" (kao sto i sad taj treci lik misli o njoj) pa da se na kraju pomire ili jos gore da je ozeni

Uglavnom, kao sto sam i rekao pre, tom tvom drugu nece doneti nista dobro to sto ce reci bilo sta tom njegovom drugu i zato je bolje da mu ne kaze ali verujem da je cela ta situacija daleko od gotove i da to jos ima da se iskomplikuje. Voleo bih da gresim, i ovako je suvise komplikovano, ali takve situacije se vremenom obicno jos vise zamrse

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Paaaa, u sustini, obojica su ga ispusili kad je ona u pitanju, e sad sto ce tamo neki treci da se opece, cini mi se da njih obojcu bas zabole (ljudi su takvi). Mozda njoj i uspe sa tim trecim ali to je sad nebitno. Treba svo troje da nastave svoje zivote.
Ne znam dal da mu kazem da uzme tih 1000evra sto mu nudi. Mozda bi mogao meni da ih da ako ona bas nece. Msm fina je to lovica.Smile Verovatno je trulo da sad uzima pare za nesto sto joj je kupovao dok su se voleli, ali opet, stvarno je i ona ispala losa sto nije raskidala sa tim deckom pa ih onda obojicu ostavi isti dan... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da je devojka genije...
Zaista....

Kako bese ona bumper sticker filozofija iz autobusa... "Pametnim muskarcem moze da upravlja bilo koja zena, a glupim samo jako pametna zena"

Ova cica je diplomirala sa svim desetkama zivotnu skolu...
A i sta se on beci... on je sve vreme pristajao na to plus ju je sponzorisao....
"Rekla mu je 'ne dugujem ti nista - niko te nije terao da budes sa mnom'. " - Ovo je bolno tacno i istinito.

Bolje mu je da cuti i kusa sta je zakuvao... ovom drugu bi samo jos vise sjebao zivot... Ovako ce se pre ili kasnije zaleciti... Smiley

Mada, garantujem da ce ponovo da se zakaci za neku takvu koju ce da izdrzava i odrzava na razne nacine...
« Poslednja izmena: 24. Avg 2010, 11:33:17 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Heh, Anea po obicaju hladna ko spricer... Smile Verovatno dobrim delom u pravu
Ja ne mogu da procenim dal je genije, al da ima vrhunsko dupe koje bi mnogi muskarci pozeleli (ne i ja naravno Smile  ) to sigurno...
Bez zajebancije, zaista jako lepa devojka, ja sam je vidjao u treshi neko vreme a od drugih sam cuo da je izuzetno sarmantna. Poprilicno zajeban koktel za mozak svakog muskarca... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:31:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.