Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Jun 2024, 03:36:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Online Radio "Burek"  (Pročitano 1828 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
LG Nexus 5
Lista tesko druze, jer je to opcija zvana Auto DJ i naravno ona mora da se plati.

Svako besplatno resenje je u startu lose, jer je ograniceno, a servis je nikakav.

Ali razmisljam sada, moguce je ubaciti muziku na server neki i tu postaviti skriptu za Auto DJ (ako postoji gotova posto mi je posao veliki da pravim) i ono da reprodukuje muziku na nas Shoutcast Stream.

Zasto veliki posao i zasto praviti skriptu? Remote streaming na server moze biti alternativa.


"Otom-Potom", ako krene ovo lepo da radi, uvek moze da se izvuce sponzor za neki Premium Stream koji sadrzi sve opcije, do tada cemo vrteti mi muziku.

Realno, zakup servera za 200 slusalaca sa bitrejtom od 128 kosta malo vise od 20 evra mesecno, sto i nije neki veliki izdatak. Kada se tome doda opcija auto DJ-a sa 5gb prostora na serveru, dovoljno je da jedna osoba na svaka 2-3 dana "obidje" server, promeni muziku ili edituje plejlistu i to je sve.

Ali postoji problem. Korisnik usluge, u ovom slucaju, Burek Forum, se obavezuje da objavljuje samo dozvoljene i prihvatljive multimedijalne sadrzaje, a u skladu sa zakonskim i drugim propisima i dozvolama nadleznih organa. Takođe se obavezuje da pre objavljivanja multimedijskih sadrzaja regulise pravo na njihovo objavljivanje i distribuciju sa nosiocima zasticenih prava intelektualne svojine i iskljucivo je odgovoran za neovlasceno objavljivanje tih sadrzaja. U tom zecu cuci grm.  Smile


Otvori se lepo tema gde ce se javljati kada, ko i koliko moze da pusta, i tako napravimo ceo raspored da sve to ide lepo. Smiley  Smile

Sama pomisao da 20 ljudi na temi prijavljuje volonterisanje i kupusijadu u izboru pesama na internet radiju je previse hrabra cak i za najstalozenije ljude na forumu. Smiley
« Poslednja izmena: 04. Jan 2014, 03:27:16 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava Cacak
OS
Windows XP
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung S3 LTE
@Crowz Hahahahaha, kakav si ti sebi kralj. <3 .
Ma laganica, nije mi ni palo na pamet oko tih *ebenih © .
Mozete zakljucati temu, ovim sve otpada jer nema smisla "guliti" dalje kada je jedna prepreka koju ne mozemo lako proci.
IP sačuvana
social share
We Are Legion
<?php
echo "1337";
?>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
LG Nexus 5
Bila je nekoliko puta aktuelna prica o radiju ali je kopirajt bio jedan od najvecih problema, jbg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
bolje karaoke....da clanovi koji zele malo pjevaju...a drugi da ih mogu slusati 
jel to tesko napraviti.... Smile msm da za to ne trebaju nikakva autorska prava i sta znam... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava Cacak
OS
Windows XP
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung S3 LTE
@Crowz, ja cu uraditi za mene nesto, pa ako neku bude hteo da slusa, to je to. Tako se ne naruzavaju autorska prava.

Haha, bobaK ipak necemo pevati, moze uzivo druzenje pa da pevamo, ali ovako preko neta... Nikakooo Smile  Smile
IP sačuvana
social share
We Are Legion
<?php
echo "1337";
?>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
ja se javljam za politicku emisiju pljuvanja po politicarima pa ce da prodjemo ko darko i marko  Smile Smile Smile
nemerem ja da izdrzim ako negde mogu da izjavim javno za dnevnik,a da neopljujem po politicarima jace to od mene  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava Cacak
OS
Windows XP
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung S3 LTE
ja se javljam za politicku emisiju pljuvanja po politicarima pa ce da prodjemo ko darko i marko  Smile Smile Smile
nemerem ja da izdrzim ako negde mogu da izjavim javno za dnevnik,a da neopljujem po politicarima jace to od mene  Smile

Hahah, zajendo cemo to fredi Smile .
Da zacinimo svoje zivote u zatvoru  Smile Smile
IP sačuvana
social share
We Are Legion
<?php
echo "1337";
?>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Jun 2024, 03:36:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: quot Radio

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.