Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:01:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veronauka  (Pročitano 50339 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
nemoj bre kakiti.

kad si popunjavao onu formu za veronaku bilo je da biras veru, ima cak i hindu, pored svih ostalih.

Gradjansko vaspitanje je sranje uz veronauku se nauci vise o zivotu nego uz gradjansko, pa uostalom zamisi se samo malo sta ce biti sa tobom kada umres...........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Ko bi mi ovde predavao hindu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
E imam sree to su me zaobili ti predmeti.
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Ima i na veronauci zanimljivih sadrzaja. Jedan od najzanimljivijih casova je bio odlazak u Sabornu crkvu. Trebalo je samo izdrzati 2 min. u crkvi, a onda si imao slobodno 6 sati da lutas. To je bio raj.
Inace niko nije obavezan da pohadja ni veronauku, ni gradjansko, ali su u jedni i drugi casovi koma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Prvo, ja veronauku ne smatram predmetom.
On ne treba da se ocenjuje, jer je nemogue nekom rei: "Ti si odlian Hrianin, evo ti petica!"
Ja sam normalno za veronauku u kolama, ja je nemam u koli, ali idem svake nedelje u crkvu na asove.Ti asovi su i vie od asova, alimo se, raspravljamo o problemima dananjece na jedan potpuno drugaiji nain, ponaamo se sasvim normalno.
Naa se vera ne bi zvala pravoslavna, da nije ona prava.
Ja moram da se trudim da svake nedelje poranim i odem u crkvu na Bogosluenje, jer zamislite ta bi nai preci rekli kada bi nas videli kako ivimo (jesu se vremena promenila, ali...).Oni su 500 godina uvali i sauvali veru u Hrista, a mi im gotovo nimalo nismo zahvalni.
Ali, svako ima slobodu koju mu je dao sam Bog, pa neka izabere: Hoe li, ili nee biti Hrianin!
Ja sam spoznao da Boga ima, i verovatno bih i umro pod pritiskom da promenim veru (dakle, ne bih je promenio), a svoju pravoslavnu veru u pokuati da irim!
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Veronauka se ne ocenjiuje peticom. Ocenjuje se opisno, kod mene u svedocanstvu pise nesto kao "istice se".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Zato sto su motivi za uvodjenje iste pogresni.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Pa treba je uciti ako neko zeli da u istoj drzavi Srbiji preovladavaju SRBI po veroispovesti tacnije receno Srpski ortodoksi, ali crkveno ucenje se u mnogo cemu ne slaze sa nacinom zivota koji ljudi zele da zive, tako da je bolje za pocetak ostaviti kao predmet po izboru .
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mislim da je jako cudno da na prvom casu ucis kako je covek iz blata stvoren a sa druge strane na drugom o tome kako je od majmuna nastao...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: SerbianFighter
Mislim da je jako cudno da na prvom casu ucis kako je covek iz blata stvoren a sa druge strane na drugom o tome kako je od majmuna nastao...



Hahaha...good one...imam ja jos bolju teoriju...covek je nastao kao eksperiment vanzemaljaca sa kloniranjem samih sebe....Smiley

Inace veliko NE za veronauku.
Razlog......kako bi bilo NE mesanje crkve i drzave...a skole su drzavne, kako bi bilo postoje crkve za tako nesto pa ko hoce.
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:01:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.