Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: veoma duhovito sa vaše strane :)  (Pročitano 8077 puta)
11. Feb 2018, 05:12:19

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3
Kao prvo, nije Tokarovu nista konkretno odgovoreno pre par meseci, ni to zašto je banovan duže od 30 dana, koliko je trebalo da bude. A drugo, niste vi meni dužni da odgovorite, nego njemu, a vi mu umesto odgovora zaključavate teme i blokirate na facebook-u. Treće, što se tiče toga da vi omogućavate ugodnije igranje: treba li screenovima da dokažem poprilično drske i ironične odgovore na sasvim ljubazna pitanja? Dakle, niste tu zbog nas, ali ako ste zaposleni na mestu admina, onda obavljajte svoj posao kako treba. Ja bih odavno dobila otkaz da se ponašam drsko prema svakom na poslu ko mi je sa razlogom ili bez razloga iritantan. Prema tome, da rezimiram, niko za vas nije rekao da ste zli,zli, ali sami ste rekli da vam Tokarov da odgovarajuće argumente vezano za to zašto ne bi trebalo da bude banovan, pa onda mu dajte šansu da ih iznese. Ovako nije u mogućnosti,niti je bio u mogućnosti da vam se obrati od dana otkad je banovan, pa bih vas ja pitala da li može Tokarov da odgovori na sve ovo što si meni napisao, chelavi1? Unapred zahvalna. Sve najbolje. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Citat
Kao prvo, nije Tokarovu nista konkretno odgovoreno pre par meseci,

Jeste.

Citat
A drugo, niste vi meni dužni da odgovorite, nego njemu, a vi mu umesto odgovora zaključavate teme i blokirate na facebook-u.

Nakon sto mu je u vise navrata receno zasto mu je iskljucena chat opcija, za sta je sam kriv - nismo duzni vise nista da mu objasnjavamo.

Citat
Treće, što se tiče toga da vi omogućavate ugodnije igranje: treba li screenovima da dokažem poprilično drske i ironične odgovore na sasvim ljubazna pitanja?

Treba da vam titramo jajca?! Kada i ako je neko dobio odgovor i nakon toga nastavio da smara - nemam obavezu da budem preterano ljubazan. Pritom drski i ironicni odgovori su u vecini slucajeva zasluzeni.

Citat
Ja bih odavno dobila otkaz da se ponašam drsko prema svakom na poslu ko mi je sa razlogom ili bez razloga iritantan

Ovo je nesto sto meni nije relevantno. Ukoliko ti ne odgovara tvoje radno okruzenje - menjaj ga.

Citat
ali sami ste rekli da vam Tokarov da odgovarajuće argumente vezano za to zašto ne bi trebalo da bude banovan, pa onda mu dajte šansu da ih iznese.

Ja ovo nigde nisam izjavio, niti znam da je bilo ko od kolega rekao.

Citat
pa bih vas ja pitala da li može Tokarov da odgovori na sve ovo što si meni napisao, chelavi1?

Nema potrebe, moje misljenje je poznato i njemu, sto se mene tice, ban ostaje - mislim da sam to jasno napisao u prethodnom odgovoru.
Ako neko drugi od administratora zeli da komunicira sa tokarovim oko njegovog bana - odgovorice ovde.


[lock]
« Poslednja izmena: 11. Feb 2018, 05:35:52 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
TLDR: Od stava - mora da bude kako ja hocu, zaista nema nista. Od iznurivanja i spamovanja kako bi se to postiglo, takodje nema nista.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.