Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:15:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ventilatori i sta sa njima?  (Pročitano 6315 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
zavisi sve,noviji procovi po defualtu dolaze sa veoma dobrim box kulerima,a i radna temperatura ne bi trebala da ide iznad 70 stepeni nikako,ako je to slucaj,podmazi ventilator,ocisti hladnjak,stavi novi sloj term.paste i trebalo bi da bude ok.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
SonyEricsson K810i
U kojim granicama treba da budu temperature CPU i maticne ploce, a kolike brzine fan CPU i fan Power-a?
U ovom ASUS-ovom programu je ogranicio temperaturu CPU na 60 C a temperaturu maticne ploce na 45 C,medjutim kada igram neku igru posle 10 minuta se oglasi alarm na ovom programu. E sad u biosu postoji neki program AL Quiet koji je ukljucen,ne znam koliko ce to da pomogne ako ga iskljucim...
Pa najbolje ti je da odes na intelov sajt i vidis koja je maksimalna temperatura do koje taj procesor sme da ide. Nemam neka iskustva sa intelom, ali oni se obicno manje greju od AMD-a. To sto imas u biosu u principu i moze i ne mora da pomogne. Obicno to radi sto iskljucuje neke procese da procesoru koji su nepotrebni u tom trenutku i tako smanjuje temperaturu, a samim tim i broj obrtaja na ventilatoru. Mislim da bez problema mozes da povecas temp. za alarm za 5 stepeni, a sistem ti verovatno i ne dize temp. do 45. Nesto mi je skroz sumnjivo sto temp. na procesoru ide preko 60  Smile jel si ga mozda overclockovo ili si uzimo kuler posebno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa danas mi je bila temperatura CPU na 55 C posle 10 minuta igranja Uber Soldiera a temperatura ploce 45 C,pa mi se zbog toga ukljucio alarm jer je bio limitiran na 45C za plocu. Ne znam koju granicu da postavim za CPU i plocu, to je moje pitanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
SonyEricsson K810i
Pa imas dva resenja ili da temperaturu ploce povecas za 5 C ili da otvoris kuciste (to ce plocu ohladiti provereno). Ako ti temperatura ne prelazi preko 50 C ok, ali ako ide preko onda bi morao da ugradjujes neki ventilator u kuciste (mislim ide leto, vrucine i tako to...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
pa promeni kriticne vrednosti u tom programu,pa nece da ti se oglasava na svako malo povecanje temperature...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa koje onda vrednosti da zadam programu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
stavi da max bude 80 stepeni,i to je u principu mnogo ali neka ti to bude neka max vrednost,preko toga nikako ne bi trebalo da bude "zdravo" drzati proc.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Stvarno mi nije jasno kako da rastavim taj mali sitni propeler! Pa sav je od plastike i papira, a i nekom yicom je spojen na graficku, a uzasnu mi buku stvara!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A kolika bi kriticna temperatura bila za plocu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@igorxxx:imas na prvoj strani link kako mozes da izvrsis remont ventilatora.
@bataivcapfc:60-65 ne kazem da je to kriticna,u principu elementi mogu da trpe i vise,ali nije  "zdravo"
svakako ugradi par ventilatora u kuciste da ti prave promaju,ali ako ne zelis vecu buku,skloni jednu stranu kucista,da vazduh moze da lepo cirkulise.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:15:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.