Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:57:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Velja Ilić prostački...  (Pročitano 10723 puta)
06. Okt 2007, 01:17:29
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
Velja Ilić prostački izvređao Ðilasa i sekretaricu
Autor: E. B. | 06.10.2007 - 19:38
Velja Ilić prostački izvređao Ðilasa i sekretaricu
Smile
Višemesečno neslaganje ministra za infrastrukturu Velimira Ilića sa radom ministra bez portfelja Dragana Đilasa, zaduženog za nacionalni investicioni plan, kulminiralo je u utorak. Odmah posle vesti da je napadnut novinar koji je hteo da snimi gradnju njegove privatne klinike u Kačulicama, Ilić je, 2. oktobra, posumnjao da iza toga stoji njegov kolega iz Vlade. Zato je pozvao Đilasa na službeni telefon u nameri da se sa njim obračuna. Sa druge strane žice naišao je na sekretaricu ministra, ali ga to nije sprečilo da uz bujicu uvreda na njen račun u razgovoru najavi i „rat“ kolegi iz DS.

Čitaocima „Blica“ prenosimo tok razgovora.

O. B.: Telefon ministra Đilasa, izvolite.

Ministar Velimir Ilić: Daj mi tog tvog ministra.

O. B.: Ministar je na sastanku, preneću mu poruku, molim vas kažite ko ga traži.

Ilić: Ma ne foliraj se k...tino jedna, ja sam Velja Ilić, daj mi tog lopova.

O. B.: Preneću ministru poruku i, ako je moguće, razgovarajmo pristojnije.

Ilić: Ma, je l’ znaš ti bre ko sam ja? Sad ću da ti dođem tu i da te nađem k...tino jedna i da te napušim k... I ne foliraj se nego mi daj tog g... znam da je pored tebe, j... mu mater.

www.blic.co.yu

opsirije sutra.


carina! Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia E
za mene je veca vest da je turski vazal odsvirao harfu sa bureka Smile pozdravi je pozdravi....
A velja je velja sta reci o coveku balvanu od njega me nista ne moze zacuditi kao ni postupak bilo kog neotesanog seljaka (izvinjenje svim postenim seljacima, poljoprivrednicima) on ce se smiriti tek kad ga dohvati neko i opegla mu ovu jez frizuru!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 2105
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
opsirije sutra.

izlgleda da nece biti opsirnije Smile

carina! Smile

Iako ga mrzim ne bi nazvao "carinom" nekog ko bi njega zvao i to napricao.Ako je za tebe carina neko ko psuje,kraducka,pije,tuce novinare i to sve pred ocima naroda i objektiva kamera onda nesto s tobom nije u redu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Velja je magarcina bez premca i zalosno je sto Srbija ima takve ministre!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung U900
Citat
Ilić: Ma, je l’ znaš ti bre ko sam ja? Sad ću da ti dođem tu i da te nađem k...tino jedna i da te napušim k... I ne foliraj se nego mi daj tog g... znam da je pored tebe, j... mu mater.
Smile У јбт...Добро јој је рекао шта лаже  Smile
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Мени је ово жалосно.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mogla bi ova tema da se lokuje...idejni tvorac je dobio sut kartu Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Velja Ilić prostački izvređao Ðilasa i sekretaricu
Autor: E. B. | 06.10.2007 - 19:38
Velja Ilić prostački izvređao Ðilasa i sekretaricu
Smile
Višemesečno neslaganje ministra za infrastrukturu Velimira Ilića sa radom ministra bez portfelja Dragana Đilasa, zaduženog za nacionalni investicioni plan, kulminiralo je u utorak. Odmah posle vesti da je napadnut novinar koji je hteo da snimi gradnju njegove privatne klinike u Kačulicama, Ilić je, 2. oktobra, posumnjao da iza toga stoji njegov kolega iz Vlade. Zato je pozvao Đilasa na službeni telefon u nameri da se sa njim obračuna. Sa druge strane žice naišao je na sekretaricu ministra, ali ga to nije sprečilo da uz bujicu uvreda na njen račun u razgovoru najavi i „rat“ kolegi iz DS.

Čitaocima „Blica“ prenosimo tok razgovora.

O. B.: Telefon ministra Đilasa, izvolite.

Ministar Velimir Ilić: Daj mi tog tvog ministra.

O. B.: Ministar je na sastanku, preneću mu poruku, molim vas kažite ko ga traži.

Ilić: Ma ne foliraj se k...tino jedna, ja sam Velja Ilić, daj mi tog lopova.

O. B.: Preneću ministru poruku i, ako je moguće, razgovarajmo pristojnije.

Ilić: Ma, je l’ znaš ti bre ko sam ja? Sad ću da ti dođem tu i da te nađem k...tino jedna i da te napušim k... I ne foliraj se nego mi daj tog g... znam da je pored tebe, j... mu mater.

www.blic.co.yu

opsirije sutra.


carina! Smile

Искрено,Марко мислио сам да тебе фасцинирају ствари на вишем нивоу,а не ова туга  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 405
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla
mogla bi ova tema da se lokuje...idejni tvorac je dobio sut kartu Smile Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

NAftaBrns1.jpg
(15.72 KB, 400x318)
IP sačuvana
social share
There's more then one way to lose your life to a killer
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple Iphone 5
Ja da sam ministar, nikada ne bih sedeo u istoj prostoriji gde i ova mrcina koja smrdi. Da je mojoj sekretarici tako nesto rekao, ispalapucao bih ga na sednici vlade! Brate ne verujem da ova polupismena seljachina iz Cacak upravlja Srbijom.
P. S. Izvinjavam se svim Cacanima. Nisu oni krivi sto ih jedan bolid blamira na svakom cosku. Doduse blamira celu Srbiju.
« Poslednja izmena: 06. Okt 2007, 13:42:55 od ZvezdasBG »
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:57:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.