Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Velja Ilic: Necu vise sa SNS, moj je zivot Svicarska, skoro pa savrsen  (Pročitano 13776 puta)
19. Jan 2017, 15:37:03
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Dobro, nije bas tako... ali je blizu... covek koji pati od ozbiljne kurcobolje  Smile


Velja Ilić o raskidu saradnje sa SNS: To je ekipa lažova i prevaranata

Ilić kaže da se još pre sedam meseci dogovorio sa premijerom i predsednikom SNS-a Aleksandrom Vučićem da ga postavi na mesto direktora "Koridora Srbije". To se, međutim, nije dogodilo.

Nakon što je ostao bez funkcije, Ilić se u javnosti okrenuo protiv SNS. Zbog promene politike, njegova doskora najbliža saradnica Dubravka Filipovski napustila je stranku.

- Već sedam meseci mi govori da će me za sedam dana imenovati za direktora "Koridora" i nikako. A tamo cveta kriminal i korupcija. Eno, bivši direktor pegla račune i malverzacije. Tu je kriminal do kosti. Sve lepo piše u izveštaju radne grupe koju je sastavila ministarka Zorana Mihajlović - tvrdi Ilić.

On dodaje da je već 100 puta pričao sa Vučićem na tu temu i da sa njima više nema šta da razgovara.

- Znam zbog čega se sve ovo dešava. Za nekoliko dana sve ću obelodaniti, pa neka narod sudi. To je nešto veliko. Mom strpljenju je došao kraj - izričit je Ilić.

Lider Nove Srbije ljut je i na policiju. Kako kaže, nedavno je vozio autoputem i na jednom semaforu otkinuo mu se prednji levi točak, što "nije slučajnost".

- Odvezao sam kola kod automehaničara, koji je odmah pozvao policiju. Ispostavilo se da mi je namerno bušilicom presečena viljuška. Sumnjam da se to dogodilo kad mi je kola ispred Spensa pokupio pauk, iako su bila uredno parkirana. Automobil je u policiji već 20 dana, a oni ga još nisu ni pogledali - dodaje Ilić.

On je juče gostujući na lokalnoj TV Šabac najoštrije kritikovao SNS i Vučića, optužujući ih da mu se mešaju u rad stranke, ali da on to neće dopustiti i da neće dozvoliti da ga iko ponižava.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947


Proradila savest kad je ispao iz kombinacija. Ljiga kao i većina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
mob
Sony 
Velja Ilić je uskoro zreo za neki rijaliti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Citat
- Već sedam meseci mi govori da će me za sedam dana imenovati za direktora "Koridora" i nikako. A tamo cveta kriminal i korupcija. Eno, bivši direktor pegla račune i malverzacije. Tu je kriminal do kosti. Sve lepo piše u izveštaju radne grupe koju je sastavila ministarka Zorana Mihajlović - tvrdi Ilić.
Pa da, ono, covek koji je svojim saradnicima rekao da samo "kraduckaju" bi trebao da zna nesto o tome.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
 Smile


Selja kaze "da nece vise ..." , ali on kao  "da nece ni manje od ..." ...?
Zasto li je cutao sve do sada ako je znao o "izvesnim naprednim  sportskim aktivnostima"?
Kao sto je cutao i dok je bio u DOS - koaliciji i kasnije sa BoTom ...
Jedino ako mu "tada nisu izasli u suret" ?  Smile
Mada , sumnjam !
Ipak su to "jedni fini ljudi , koji cak ni supu ne srcu i ne brisu se rukavom nakon ruckanja , a o sistecim ili rafalnim tonovima ispod stola za rucavanje ,  da i ne govorim" ...  Smile
IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
VELIMIR ILIĆ TVRDI: Ovo je fotografija na kojoj su zajedno Dušan Spasojević i Zlatibor Lončar!





Na današnjoj konferenciji za štampu, lider Nove Srbije Velimir Ilić pokazao je slike iz Šilerove ulice, na kojima se vide sadašnji ministar zdravlja Zlatibor Lončar i tadašnji prvi čovek zemunskog klana Dušan Spasojević.

On je rekao da su pojedinci tražili da preda te slike, a kada je to odbio, imao je nezgodu sa kolima, gde je namerno presečena jabučica.

"Kada sam dobio slike iz policije bio sam šokiran. Ministar Lončar sa Dušanom Spasojevićem zagrljeni u Šilerovoj ulici. Na slikama je i čuveni doktor koji je pobegao u Kanadu, a koji je eliminisao neke svedoke. I on je u toj grupi sa Lončarom. Tu su kum, i Spasojević i Opačić", rekao je Ilić, navodeći da mu je žao što mu je obijen auto i, kako je rekao, ukradene Čankove i Šešeljeve slike, koji je tata Zemunskog klana, i koji je pobegao u Hag kako bi se sklonio.

"Ovo su slike iz arhive Službe i meni su dostavili slike u koverti. Ima još puno slika. Kako je moguće da u današnjoj vladi sedi ministar koji je u tom društvu bio aktivan", rekao je Ilić.

On je rekao da su mu tražili da preda slike, ali da je on to odbio, nakon čega j epokušano njegovo ubistvo presecanjem jabučice na kolima.

"Kola su i dalje u MUP. MUP daje saopštenje da se ja nisam odazvao. Ne znam kako su me zvali. Imam telefon i niko me nije zvao. Veštačenje je zakazano konačno za utorak. Mehaničari Škode su doneli zaključak da se pozove policija i da je jabučica presečena brusilicom. Radnici Škode kažu da je nemoguće da jabučica pukne ovako pravo", otkrio je Ilić, navodeći da nije parkirao na mestu za invalide i da ima svedoke.

On je rekao da je srećom jabučica pukla na semaforu, navodeći da je tada vozio sina, i da srećom izbegnuta tragedija jer je vozio auto-putem.


http://www.kurir.rs/vesti/politika/velimir-ilic-tvrdi-ovo-je-fotografija-na-kojoj-su-zajedno-dusan-spasojevic-i-zlatibor-loncar-clanak-2646509


I Velja će biti taj koji će ih sjebati lol
« Poslednja izmena: 22. Jan 2017, 18:44:37 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Inače mi slika deluje kao fejk, mada opet, ne znam...
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ovo su ovi sto su mutili sa citostaticima...

inace nista to nije zapanjujuce...

svi su se isprljali...

tako to i funkcionise...

mada se kod nas pravi neka percepcija da je to neki super posao...

i sta ti ja znam...

to samo lud covek moze da se bavi politikom...

ili onaj koji nema sta da izgubi...

sto je isto... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo nije nista novo.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
pih...maltene citav dos postoji na  slikama  sa spasojevicem... i sa jos mnogim zemunjarama...mada oni nisu nikakvi zemunci ...ali ajde... Smile

pa im to nije smetalo u politickom radu... Smile

izlazili su na ista mjesta i krimosi i politicari i sudije i policajci i sportisti i obicni gradjani itd....
i izlaze i dan danas....
jbt ..mogu ljudi da se poznaju i iz vremena prije nego su postali bilo ko...
i mogu da budu dobri i bez obzira kakvim poslom se bave... Smile

kod nas mozes vidjeti i sudje ustavnog suda malte ne za istim stolom sa zelenasima i 'biznismenima' raznim...
i politicare i svakakve druge...
svi imaju ljudsko pravo ..privatno da izalaze na popularna mjesta... bez obzira ko je sta po struci... Smile

to sto se neko slikao s nekim krimosom ne znaci da je i on kriminalac..
kao sto ne znaci ni da je neko teniser ako se slikao sa novakom
ili da je premijer ako se slikao sa vucicem  Smile

seljacka posla pa to ti je  Smile

Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.