Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Velja Ilić mi pred policijom pretio: Pucaću ti u glavu!!!  (Pročitano 19552 puta)
20. Avg 2009, 11:32:45
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Frontmen grupe „Žigolo" Nebojša Radosavljević Vrana tvrdi da mu je lider Nove Srbije Velimir Ilić juče nasred ulice pretio da će ga ubiti! Radosavljević kaže da ga je poznati političar vređao, psovao i čak jurio svojim džipom po Beogradu. On tvrdi da mu je Ilić pred policijom pretio da će da mu „puca u glavu". Predsednik Nove Srbije, međutim, kaže da ništa od svega nije tačno, dodajući da „mladić očito nije normalan".

Pevač Nebojša Radosavljević objašnjava da je oko 14 časova u svom crveno-crnom kombiju „folksvagen karavela" stajao na uglu ulica Mije Kovačevića i Višnjićeve. Budući da je želeo da skrene u Višnjićevu, drugi vozač u zelenom automobilu ga je propustio ispred sebe, kako bi se Radosavljević pravilno prestrojio. U tom momentu iza njih je, po tvrdnjama Radosavljevića, stao sivi džip, čiji je vozač otvorio prozor i počeo da psuje: „Šta zadržavate saobraćaj koji k...c, šta ga uopšte i puštaš..."

Pucaću ti u glavu

- Jedino što sam mu odgovorio bilo je pitanje: „Šta to tebi smeta?" Međutim, čovek, za koga tada još uvek nisam znao ko je jer je između nas stajao zeleni auto, nastavio je da psuje. Kada se upalilo zeleno svetlo, skrenuo sam u Višnjičevu, ali je sivi džip krenuo za mnom i počeo da mi preseca put. U jednom trenutku, vozač džipa je vozeći uporedo otvorio prozor i tek tada sam video da je reč o Velji Iliću - priča Vrana, i dodaje:

- Sledio sam se, a on je nastavio sa psovkama: „J.... ti mater, majmune jedan, pucaću ti u glavu, koji k.... me maltretiraš„. Odgovorio sam mu samo: „U čemu je problem, čoveče, stidi se svoje sede kose „ i nastavio da vozim. Čak sam u jednom trenutku zakočio, kako se Velja ne bi zakucao u tablu za radove na putu, jer nije gledao gde vozi, nego je psovao i vikao na mene. Skrenuo sam u Mirijevski bulevar, on je u prvom momentu produžio pravo, ali se okrenuo i nastavio da me juri - priča uzbuđeni Radosavljević.

On objašnjava da je stao čim je ugledao patrolu saobraćajne policije i zatražio da ga zaštite od Ilića.

- Ubrzo je pristigao i Velja i naredio policajcima: „Uhapsite ga, privedite ga, sve vreme me juri kolima". Čak je pred njima, uz bujicu psovki, nastavio da mi preti i doslovce rekao: „Šta me maltretiraš, voziš 20 na sat! Pucaću ti u glavu! Ja sam Dačiću obećao, sledeći put pucam u glavu". Sve je to rekao pred policajcima. Nisam primetio da je bio pijan, samo je bio veoma crven u licu i besan - tvrdi Radosavljević.

Cvikaju šefovi od Velje

On kaže da je bio uplašen „pošto je reč o poznatom političaru", i da je pred policajcima pitao Velju:

- Hajde zakunite se u svoju decu da je sve bilo tako kako pričate, a ja ću da se zakunem u svoju.

Velimir Ilić se na te reči okrenuo i otišao, a policija je privela Nebojšu Radosavljevića u SUP Palilula, gde je zadržan oko sat vremena.

- Pitao sam ih zašto sam priveden, a oni su mi rekli: „Znaš li ti ko je on?! Ma, cvikaju šefovi od Velje Ilića". Potom mi je inspektor Nebojša, ne znam kako se preziva, objasnio da oni mene ne privode, nego su me doveli da dam izjavu. U međuvremenu su zvali šefove, neku Avalu, i na kraju me pustili kući. Moram da kažem da nikakvu kopiju izjave nisam dobio, iako sam na tome insistirao - zaključuje Nebojša Radosavljević.

Ilić: Mladić očito nije normalan

Predsednik NS-a Velimir Ilić kaže za Press da je lično pozvao policiju tokom incidenta, ali tvrdi da nikome nije pretio.

- Ne znam vam ja ni ko je Vrana, ni „Žigolo bend". Znam samo da je jedan mladić preprečio svoj auto na ulici i da 15 minuta nisam mogao da prođem. Ne znam tačno koja je to ulica bila, ali jedna od onih koja vodi ka Bogosloviji. Saobraćaj je bio potpuno zakrčen. Pokušao sam da ga zaobiđem sa leve, pa sa desne strane, ali nisam uspeo. Nije hteo da se skloni i ja sam pozvao saobraćajnu policiju. Oni su ljudi došli, videli celu situaciju, „sklonili" njegov automobil. I ja sam svojim vozilom nastavio dalje. Nikome nisam pretio, ali taj mladić očito nije normalan - priča Ilić.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Velja bez prijave, policija kaže da je u pitanju verbalni delikt


Protiv lidera Nove Srbije Velimira Ilića i frontmena grupe „Žigolo" Nebojše Radosavljevića Vrane policija neće podnositi krivične prijave zbog njihovog prekjučerašnjeg žestokog sukoba na ulici jer se radi o verbalnom deliktu, rečeno je Pressu.

Sagovornik Pressa iz MUP-a kaže da je policija na lice mesta došla po pozivu Ilića!

- Za incident koji se u utorak desio na uglu ulica Mije Kovačevića i Višnjićeve nema osnova za krivično gonjenje. Njih dvojica su jedan drugog vređali rečima. Tačno je da je Ilić pozvao policiju, posle čega mu je rečeno da se udalji, a od Radosavljevića je uzeta službena beleška. Nakon toga je konstatovano da nema osnova za krivično delo, već da se radi o klasičnom verbalnom deliktu. Inače, Radosavljević je odranije poznat policiji, u kojoj postoji njegov podeblji dosije - priča naš izvor.

Radosavljević je i juče za Press ponovio da mu je Ilić nasred ulice pretio da će ga ubiti, da ga je vređao, psovao i čak jurio svojim džipom po Beogradu. On tvrdi da mu je Ilić pred policijom pretio da će da mu „puca u glavu" i da je još rekao da je ranije ministru policije Ivicu Dačića obećao da će sledeći put da puca u glavu.

- Sve je to živa istina. Ostajem pri svakoj reči koju sam rekao. I sva ta vređanja čuli su i sami policajci - rekao je Radosavljević. On, međutim, nije želeo da odgovori na pitanje o svom policijskom dosijeu:

- To neću da komentarišem jer imam porodicu, a to su privatne stvari!

Lider Nove Srbije Velja Ilić najavljuje za Press da će ovaj slučaj možda završiti na sudu.

- Slušajte, uopšte nisam pominjao pucanje u glavu! Čovek izmišlja. Tačno je da sam jednom prilikom Dačiću rekao da ako ne može on da me zaštiti, štitiću se sam, ali ne i da ću nekome da pucam u glavu. Čekam samo policijski zapisnik da vidim šta piše u njemu, pa ću posle videti šta dalje. Ako treba, sve će se ovo raspraviti na sudu, spreman sam i da ga tužim - kaže Ilić.

U DSS-u, višegodišnjem koalicionom partneru Nove Srbije, kažu da veruju da je Ilić u pravu i da je Radosavljević ceo slučaj iskoristio za ličnu promociju.

- Ako me pitate kome više verujem, onda je to Velja Ilić. Istina, on je imao nekoliko neprijatnih situacija na javnom mestu, ali su i njemu podmetali sve i svašta. Čovek se sigurno iznervirao jer nije mogao da prođe, možda je nešto i rekao u afektu, ali ne verujem da je pretio da će da mu puca u glavu. Velji ne treba reklama, svi ga znaju kao iskusnog političara, ali ne znam ko je taj pevač Vrana, rekoste „Žigolo"?! Ma, meni liči na to da je on kao anoniman pevač hteo celu ovu situaciju da iskoristi za ličnu promociju - komentariše poslanik DSS-a Dragan Šormaz.       


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja se sazem sa Veljom... i ja bih ga jurila...  Smile

Ali kako se stice popularnost za bedni bend i jos goreg pevaca... strasno... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Velja Ilic, ministar srpski (uzdah) bivsi (suze i jecaji), majku li vam dumsnaku, sve je stalo u Srbiji od kada nas Velja nije ministar.
Jel zna taj lakrdijas da je velju udario shlog od kada nije ministar srpski Smile
Jel zna on da su Velji doktori busili glavu umetali specijalne aditive da se vrati na ministarsko mesto?
To je bre sramota sta rade sa jednimim ministrom koji ima spomenik za zivota.
Dobro kaze Shormaz da smestaju nasem Velji. Nek se zamisli drug Ivica, kada nas velja predlozi koalicionog partnera za ministra pendrekasa.
I to bas sada kada je Velja napustio brze pruge i presao na brigu o poljoprivredi. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13

- Ako me pitate kome više verujem, onda je to Velja Ilić. Istina, on je imao nekoliko neprijatnih situacija na javnom mestu, ali su i njemu podmetali sve i svašta. Čovek se sigurno iznervirao jer nije mogao da prođe, možda je nešto i rekao u afektu, ali ne verujem da je pretio da će da mu puca u glavu. Velji ne treba reklama, svi ga znaju kao iskusnog političara...


Ajaaao, i onda se svi pitate kad ce bolje u Srbiji. Covek suto policajca, novinare i ko zna koga jos. Njemu bi valjala vremena posle rata, bio bi u dobroj ulozi nekog partijskog budze. I kisa bi ga se bojala. Nek se Velja nama lepo iznervira pa nek prodje ko Jorg Haider, da se smiri malo saobracaj i politicka scena u Srbiji  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
"Ma kakve veze imam ja sa tim?  Smile "   Smile
"kad sam ja opsovao,picka ti materina??  SmileSmile(iz Indeksovaca...  Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Nemojte prizivati nestanak svinjara i njegovih ovaca sa politicke scene Srbije. To bi bila teska tragedija.
Ja coveka takve dusevne boli od kada nije vise ministar srpski (uzdah) bivsi (suze i jecaji) nisam jos video.
A koji tek tim ima svinjar, pa to je pravi srpski tim: Veljina svraka sa crvene cipele, blistava inteligencija nasla se na braniku otadzbine kad je htela tata Bajdena da isamara sa tim cipelama.
A tek veljin hipopotam, Markicevic, koji ulazi kod predsednika pa kaze: tukao me predesednik.
izgleda da u njihovom ck, se strogo vezbaju robijashki stosevi: uradi nesto, pa optuzi protivnika da je to uradio.

Pitam se samo kako ce izgledati Nova Sbija bez Velje svinjara? Pusto brate. Ako ga udari jos jedan shlog, morace duvaljkom da izrazava svoje duboke misli.A kliniku jos nije zavrsio sve zahvaljujuci neprijateljima iz B92.

izracunao Velja koliko Palmina zirafa zhdere.Pola Srbije bato. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia E50
Ne verujem ja da bi Velja koristio tako vulgarne reci... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Ne verujem ja da bi Velja koristio tako vulgarne reci... Smile
ma kakvi bre, pa to sve izmisljaju. Dusmani majku im sorosevsku, ne daju coveku da razmahne Srbiju da bude sila na Balkanu i sire.

http://www.youtube.com/watch?v=94BcFqu_mRU&NR=1

Kad je Velja psovao? Pogledaj kako lepo ovde prica. Milina.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
i opet "kakve veze imam ja s tim"...  Smile Smile

mislim,slusao sam i ranije,ali zaboravih da i tu pominje to "kakve veze imam ja s tim"...  Smile Smile

nego,nesto se razmisljam...

zamislite tucu izmedju Velje i Seselja...  Smile Smile Smile Smile Smile  ko dva nosoroga...  Smile

naravno,pod uslovom da "vojvoda"( Smile) nema skrivenu prangiju u tom trenutku...  Smile
« Poslednja izmena: 20. Avg 2009, 14:45:52 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.