Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:51:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: veliki problem  (Pročitano 2407 puta)
13. Mar 2010, 23:26:24
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
molim, pomagajte !
klinac je danas instalirao neki program ( po njegovim recima samo je pritiskao run ) i kad je video problem, ugasio komp. . . a problem je, sto sam ustanovio nakon ukljucivanja kompa, sledeci:
nakon sto digne windows, odmah se otvara prozor sa nazivom security tool koji ne dopusta nista drugo da se radi. . . naime, na ekranu je samo taj prozor, bez ijedne ikonice. . .  na osnovnoj liniji radi start
 i sa desne strane, isto na liniji se nalaze ikonice avasta, security tool ( crvena ) i ova nesreca isto security tool ali liht plave boje. . . probao sam i da obrisem folder u kome se nalazi ( C\doc.  and sett. \all users\application data\97840432 ), ali nisam uspeo. . .
na kraju, pomislio sam da cu ovaj problem resiti ponovnim instaliranjem windowsa, ali avaj. . . ne reaguje na instalacioni disk, a ni ne dopusta u boot ( f12 ) da promenim na cd ( stoji na floppy disku ). . . ako neko moze da pomogne, bio bih mu vrlo zahvalan. . . puno pozdrava !


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 14. Mar 2010, 03:30:31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Brate, probaj da postavis isto pitanje ali na ovom delu foruma:

 http://forum.burek.com/pc-klinika-doktori-za-vas-kompjuter-b36/

Verujem da ce tamo dosta vise ljudi da ti izadje u susret... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
VIP VIBE C
molim, pomagajte !

Da li si probao iz safe moda, ulaziš sa tasterom F8?
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Koji je program instalirao?Virus 1000000000%.Jesi li pokusao da udjes u bios i namjestis first boot device cd?Kad se sve to otvori ne mozes nista da radis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
nazalost, stvari stoje ovako. . . u biosu je vec namesteno da mi je prvi boot cd. . .  medjutim kada dizem windows, bez obzira na pritskanje enter ( pritom prikazuje pri dnu press any key to boot cd ) on jednostavno nastavlja i dize sa harda. . . samo da naglasim da kad udjem i u boot meny ( f12 ) gde znak + stoji pored hard diska i tu ne mogu nista da promenim. . .  jednostavno tasteri sa strelicama ne reaguju. . . cak ne reaguje cela tastatura, vec moram da restartujem racunar( na dugme ). . .  sto se tice safe mode, ni njega ne mogu da cekiram ( takodje ne rade strelice ) tako da posle 30 sec.  nastavi sa podizanjem windowsa ( start windows normality ). . .
izvinite sto ne koristim strucne izraze, jer sam ja ipak, sto bi se reklo, samouk. . . ali nadam se da ce se naci neko da mi ovo razjasni i pored mog ( ne ) znanja. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 560
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
nazalost, stvari stoje ovako. . . u biosu je vec namesteno da mi je prvi boot cd. . .  medjutim kada dizem windows, bez obzira na pritskanje enter ( pritom prikazuje pri dnu press any key to boot cd ) on jednostavno nastavlja i dize sa harda. . . samo da naglasim da kad udjem i u boot meny ( f12 ) gde znak + stoji pored hard diska i tu ne mogu nista da promenim. . .  jednostavno tasteri sa strelicama ne reaguju. . . cak ne reaguje cela tastatura, vec moram da restartujem racunar( na dugme ). . .  sto se tice safe mode, ni njega ne mogu da cekiram ( takodje ne rade strelice ) tako da posle 30 sec.  nastavi sa podizanjem windowsa ( start windows normality ). . .
izvinite sto ne koristim strucne izraze, jer sam ja ipak, sto bi se reklo, samouk. . . ali nadam se da ce se naci neko da mi ovo razjasni i pored mog ( ne ) znanja. . .

Vjerovatno je USB tastatura, probaj u biosu uključitiopciju za USB tastaturu ili nađi PS2 tastaturu...
IP sačuvana
social share
Moja država se zove Republika Srpska !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia najbolji
/\/\
Najverovatnije je to. U biosu uključi USB keyboard support. A onda u Safe mod-u izbriši applikaciju i probaj da pokreneš Win. Naravno kada se desi tako nešto, preporučuje se sveža instalacija OS-a.
Poz
IP sačuvana
social share
Ako ti se dese dva sranja docice i trece sigurno!!!
Pametniji popusta...  Zato budale vladaju svetom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
u pravu ste, ceo problem je bio sa tastaturom...mada kada sam to sredio, nisam probao da brisem virus u safe modu, vec sam jednostavno reinstalirao windows...u svakom slucaju, puno vam zahvaljujem...nadam se da ce klinac biti oprezniji ubuduce ( pogotovo posle bukvice koja mu sleduje )...hvala jos jednom !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Isti problem sam imao prosle nedelje sa doticinim "presonal securty" programom, uspeo sam da ga deinstalram uz pomoc @diarna. Cak ni iz safe moda nije mogao da se ubije. Uglavnom nakon toga sistem toliko bio ostecen da je odapeo nakon dva dana, sreca pa sam imao back-up napravljen sa acronisom.
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:51:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.