Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veciti Derbi  (Pročitano 15086 puta)
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
Ocajna utakmica.Sudija od prvog minuta dozvolio tucu na terenu.Kao i u par prethodnih derbija,Zvezda bez igre dobija utakmica,a PFC ima kakvu takvu inicijativu i posed lopte,ali da igraju do sutra gol ne bi dali.
Jedine lepe stvari su zadnji pogodak i naravno bojkot Grobara,koji su pokazali da su najsvetliji deo Partizana.
Delije fino ispunile sever i napravile finu bakljadu,ali navijanje katastrofalno.Kao hodza u dzamiji.Samo se cuje razglas i neko mumlanje.

auh! rece ovo i osta ziv Smile...
mislim da si poslije ovoga htio reci kako smo mi "kartonski" navijaci ili nesto tome slicno,ali ti je bilo muka das sad tu nesto jos dodajes... Smile
elem,navijanje je za jedan derbi bilo odlicno(moze i bolje,naravno),ali poenta je u tome da se SEVER u velikoj mjeri ocistio od kojekakvih pozera i fensera sa sve onim sugavim kapicama,majIcama i salovima sa buvljaka,nakindzureni gore nego neke pjevaljke sa estrade,onako gledaju u cudjenju sve sto se desava oko njih,snimaju 'mobitelima',pritom ne pustajuci glas....uhhhh! Smile
Dakle,navijanje odlicno,ali cinjenica je da se razglas mogao koristiti da se zapocnu pjesme,ne da se pjeva citava pjesma- ja sam stajao na 5 metara od 'zvucnika' na sipkci i nisam cuo 90% od onoga sto su vodje pokusavale da kazu ili ispjevaju,ali se na Tvu i previse culo (sto me je uvijek nerviralo-posebno kad gledam neku tekmu glupavog calcia), ali sve u svemu-nije lose! Smile
Pjesme su bile ok,ali kod "napred zvezdo,samo napred zvezdo,najbolja si ti" su se par puta "mimoisli" djelovi tribine(valjda zato sto jos uvijek nema osjecaja za trajanje pauza u pjesmi i rada ruku) pa to i nije zvucalo kako treba,ali su zato ostale bile do JJ Smile Odlicno je i ispalo prozivanje zapada i istoka a najbolje paljenje na every go(here we go,every gol,kako god ko hoce) i trenutak kad pada gol...uhhh...najezim se samo kad se sjetim Smile Smile Smile

Sto se same utakmice tice,"nista novo"! karanje kao po obicaju,ali ono sto je najgore od svega je to sto se sad patlidzani zale na "nepostojeci" penal nad zigicem(kakav kralj...) Smile! Eeeeeeeeeeej,bre,pa kako vi mozete da se zalite i da placete,kad vama sude po 2 penala na tekmi u roku od 2 minuta!!!! Nije mi jasno. A bio je cist penal nad Zigom u prvom pol. kad ga je onaj vukao za dres (i pocijepao ga) a sudija bio na par metara!  Sto se tice grubosti-mladenovic jeste igrao malo ostrije (sto je i normalno za jednog DMCa),ali su zato Nadj(joooooj,kako me lik pizdi) i Mirkovic trebali da dobiju po crveni! eeeeeej,pa za ono ritanje dok je lezao na zemlji Nadj bi u engleskoj dobio crveni karton i par tekmi suspenzije...No dobro...strah me samo za Purovica,koji se nece dobro provesti pored Saveljica i Mirkovica na sledecem derbiju... Smile

ispod mene i moje ekipe,bila je i ekipica Oly-jevih navijaca koji su bili bas ludi,a znali su i vecinu nasih pjesama Smile. Fora je da su mene nesto cudno gledali jer sam imao Olyjev sal,a nisam im nesto bio poznat,pa su pokusavali da provale ciji sam,ali kad su me culi kako psujem-nije im trebao Molder za ovu misteriju...Ideja o trojstvu(CZ,Spartak i Oly) je strashna i iskreno se nadam da ce se vodje 'dogovoriti o daljoj saradnji" Smile

Sve u svemu-fini jedan derbi...ali ja i dalje vise volim manje tekme(sa navijacke strane),jer tu dodje hiljadu ljudi,ornih za pjevanje i zajebanciju...

uhh,dosta od mene. ako se neko uvrijedio-izvinjavam se!

poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 378
mob
SonyEricsson xperia
Nije sudija izgubio kontrolu.
Igraci su izasli da NE igraju, a ne DA igraju.
Sa onoliko prostakluka Batice Mirkovica svako bi poludeo.
Nisu ni ostali bili "cvecke" ali Batica je bas bio nadrndan kao nikad. Sa ekrana se moze videti sta je sve govorio svih 90 minuuta.
Najvise me "odusevila" izjava N. Saveljica na komentar o bojkutu Grobara: "Oni koji sad nisu dosli, ne moraju ni da dolaze."
Partizan je, dakle, jedini tim na svetu koji se javno odrice svojih navijaca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
@ el zar
Sustina pogodjena
Ja sam bio sa jednim rusom pre pocetka tekme on je nesto pricao na ruskom sa nekim pozerima kojima je to bilo smesno doso  sam ja i sa 3-4 metra vikno bacuska on se obradovo kao dete nesto smo bezveze pricali na ruskom srpskom engleskom nemackom ma na svahiliju i rukama pogotovo. objasnijo sam gde su gosti i gde je vodja i gde ce naci svoje likove tako je lik otiso. Krivo mi je zbog njegovog ne kontanja engleskog sto se nismo bolje skontali jbg bice jos tekmi ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Najvise me "odusevila" izjava N. Saveljica na komentar o bojkutu Grobara: "Oni koji sad nisu dosli, ne moraju ni da dolaze."
Postujem mu pokojnog brata.. ali.. ne bese li on igrac koji je na svom debiju za reprezentaciju u roku od 7 minuta dobio 2 zuta kartona?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Postovacu i ja njega...kad postane pokojni , kao brat, jebem li mu mamu smrdljivu, govnarsku!!!
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Smiley u bre, zasto tako teske reci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Uf, ovo je gadno...
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
auuuu, tzare pa ovo je uzasno ruzno...  Smile sramota
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Sramota je sto je taj nabedjeni fudbaler rekao tako nesto.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.