Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vecina ljudi u Srbiji ne zna sta jede, a i ne zanima ih  (Pročitano 5055 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Nemoj molim te da se ljutis ali ni ja nemam neko misljenje o zeolitu. Prenaduvano je popularan a licno iskustvo mi je bilo cak negativno.  Smile


Evo kako da za 3 nedelje očistite organizam od nataloženih otrova sa samo 2 sastojka!


Objavljeno: 13. oktobar 2014. u 00:08

Poznato je da je za oslobađanja od mnogih bolesti dovoljno očistiti creva od sluzi, fekalnih naslaga i drugih parazita.



Za 70 godina života kroz naša creva prođe 100 tona hrane i 40 hiljada litara tečnosti, što dovodi do zaključka da se u stomaku nataloži 15 kg fekalnih naslaga, toksičnog otpada. Oni  truju našu krv i nanose našem organizmu nepopravljivu štetu.

Činjenici da su creva zaprljana svedoče česti zatvori (opstipacija), poremećen metabolizam, dijabetis, prekomerna ili nedovoljna težina, bolesti bubrega i jetre, bolesti sluha i vida, loše stanje kože, kose i noktiju, kao i druge bolesti, počevši od artritisa do raka.

Uz pomoć klistira može se očistiti samo manjii deo debelog creva – 40-50 cantimetera, a tretman ispiranja creva uz pomoć specijane aparature je skup, dugotrajan i nije bezazlen za crevnu mikrofloru.

Konzumiranje 1-3 kašike brašna od lanenog semena u stanju je da u roku od 3 nedelje potpuno očistiti debela i tanka creva od dugogodišnje sluzi, fekalnih naslaga, parazita, uz potpuno očuvanje crevne mikroflore. Ova metoda omogućava brzu normalizaciju težine i sagorevanje masnih naslaga. Ima pozitivni uticaj na regulaciju lipidnog metabolizma. Brašno od lanenog semena je u stanju da apsorbuje i eliminiše toksini u organizmu, smanjuje nivo holesterola u krvi.

Indikacije za upotrebu:

    zapaljenske procese sluzokože gornjeg respiratornog trakta, gastrointestinalnog trakta
    gastritis, kolitis, čir na želucu i dvanaestopalačnom crevu
    bolesti urinarnog trakta, cistitis, pijelonefritis
    prekomerna težina tela, narušenost lipidnog metabolizma

3 nedelje umesto doručka konzumirajte ovu smesu:

1 nedelja. 1 kašika lanenog brašna pomešanog sa 100 ml kefira.

2 nedelja. 2 kašike lanenog brašna pomešanog sa 100 ml kefira

3 nedelja. 3 kašike lanenog brašna pomešanog sa 150 ml kefira.

Ako je kupovina lanenog brašna problematična, kupite laneno seme i sitno ga sameljite. Nemojte praviti zalihe na više dana, seme može da užegne. Najbolje- svako jutro nova porcija.

Ovakvu smesu konzumirajte umesto doručka. Obavezno pijte vodu, najmanje 2 litre dnevno. Odlični rezultati postižu se uz konzumiranje medene vode.

Ćišćenje creva na ovoj način sprovodi se jednom godišnje.

Budite zdravi!
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
жао ми је.
стварно ми је жао ако делујем "љутито"као што кажеш.Мораћу онда мало да се самодисциплинујем.

Супер ти та ствар.Пробаће се. Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Fair enough. Skupite pare pa da krenemo sa preobražajem cele Srbije tako da svako dobije kuću sa poljančetom ispred.

Sto mi da skupljamo pare? Svako od vas ima nekretninu, ne?
Prodas stan, kupis domacinstvo... Moji roditelji su tako rizikovali, a oboje su rodjeni i odrasli u gradu... babe i dede, takodje...

Za ovih 6 godina nijednom nisam imala bronhitis, a zivim na 20km od centra i od maja imamo i GSP.

Sad kad su u penziji, i te kako lakse zive. Voce uopste ne kupujem, sem banana i limunq/pomorandzi povremeno i sve je to sa 10a placa. I sad se keva zezq kako ce kupiti drugi zamrzivac jer nam je ovaj i podrum pun zimnice...Jedino je kupila 10kg paprika jer to nije provalila kako da gaji...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Fair enough. Skupite pare pa da krenemo sa preobražajem cele Srbije tako da svako dobije kuću sa poljančetom ispred.

Sto mi da skupljamo pare? Svako od vas ima nekretninu, ne?
Prodas stan, kupis domacinstvo... Moji roditelji su tako rizikovali, a oboje su rodjeni i odrasli u gradu... babe i dede, takodje...

Za ovih 6 godina nijednom nisam imala bronhitis, a zivim na 20km od centra i od maja imamo i GSP.

Sad kad su u penziji, i te kako lakse zive. Voce uopste ne kupujem, sem banana i limunq/pomorandzi povremeno i sve je to sa 10a placa. I sad se keva zezq kako ce kupiti drugi zamrzivac jer nam je ovaj i podrum pun zimnice...Jedino je kupila 10kg paprika jer to nije provalila kako da gaji...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Fair enough. Skupite pare pa da krenemo sa preobražajem cele Srbije tako da svako dobije kuću sa poljančetom ispred.

Напуштена села, земље колико хоћеш...није ту проблем... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Fair enough. Skupite pare pa da krenemo sa preobražajem cele Srbije tako da svako dobije kuću sa poljančetom ispred.

Напуштена села, земље колико хоћеш...није ту проблем... Smile

ај ти први са асфалта у блато-ми ћемо за тобом Smile

Јел ти знаш рецимо,пази..није жвака..да сам ја пре годину дана ортаку,једном овдашњем домороцу 2  недеље био на фарми свиња на отвореном где сам пазио да те свиње не оду у суседни атар.
Да ли можеш да претпоставиш какву сам ја кондицију набацио те 2 недеље?
Онда смо имали утовар тих свиња,вепрова у камион који их је водио на клање(4 тих утовара) где сам ја морао сваку ту појединачну животињу да јурим по пашњацима (јер свиње нису овце да се држе заједно у групи),него то растројено..и мораш да их гураш у стазу ону за утовар а камион велики,узбрдо их гураш,имаш чизме а каљуга она..киша пада,9 увече..не видиш ни комунисту пред оком!
И све то у Срцу европе!

Онда ми се јави Брат са села,Моравац..тражи материјалну подршку.
Ја га питам:"Јеси ти гурао некад свињу на мостићу дугом 20 метара,узбрдо,тешку 150 кила до камиона!
Каже:"Нисам".
Ја :"кад то будеш извео онда ми се јави за паре.Поздрави све"
Он:"Хоћу ,а поздрави и ти али види ако може...."
Ја:"ало..ало...прекида се веза,не чујеееееем  теее"  Smile

Крај бре Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Evo smook već objasnio.

Aj i ja da reknem koju - sve je to lepo, ali ja se nisam opredelio za život na selu ili u poljoprivredi. Ja sam se opredelio za život u gradu, da u njemu obavljam svoje poslove i delatnosti a da hranu koju nemam u njemu (mislim, nemam baštu ispred kuće) kupujem od drugih. Jednostavno neko voli da živi van grada, neko voli da živi u njemu. Neko voli da se bavi poljoprivredom, neko voli da se bavi nečim drugim. Ne mogu svi da budu poljoprivrednici, kao što ne mogu svi da budu lekari, profesori, lovci,itd... Već svako radi ono što najbolje zna i može. E zato postoji nešto što se zove trgovina pa lepo onaj što pravi mašinu proda tu mašinu i onda kupuje hranu od onog što pravi i prodaje hranu. Onaj što zna da leči prodaje svoje usluge onome što zna da ratuje, itd,itd...

Problem nastaje kada ovaj što prodaje hranu krene da izvoljeva i podvaljuje sa nečime od čega direktno zavii nečije zdravlje. I kao da to nije dovoljno, svaku primedbu odbija sa stavom tipa ''pa ti gaji sam''. Pa ne brate, nema šta ja da gajim sam. Ja živim u gradu, obavljam jednu delatnost, ti živiš u selu, i obavljaš drugu delatnost. Ja da hoću da živim na selu, ja bih se sam preselio, i ti da hoćeš da živiš u gradu, ti bi se sam preselio. Ali kao što ti očekuješ pravu, ispravnu mašinu kada je kupuješ od mene, ili adekvatno lečenje kada odeš kod lekara, ili šta god... tako i ja očekujem hranu kada je kupujem od tebe. A ne neke podmetačine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Anea,
Mozes li nama koji ne razumemo sistem, nacin na koji funkcionise, nama koji nismo tako uspesni i snalazljivi, objasniti kako da se svi ljudi hrane zdravom (sa sto manje aditivva, konzervanasa i ostalog), organskom hranom?

Kako da se svi ljudi na svetu hrane sto zdravije? Znam, nekom je samo bitno da ima (u nasem slucaju zdrave hrane) za sebe, posle njega/nje potpop ali postoje ljudi koji to zele da implementiraju na citavu planetu, pa te pitam kako taj mehanizam da se primeni, uzimajuci u obzir moc korporacija!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Evo smook već objasnio.

Aj i ja da reknem koju - sve je to lepo, ali ja se nisam opredelio za život na selu ili u poljoprivredi. Ja sam se opredelio za život u gradu, da u njemu obavljam svoje poslove i delatnosti a da hranu koju nemam u njemu (mislim, nemam baštu ispred kuće) kupujem od drugih. Jednostavno neko voli da živi van grada, neko voli da živi u njemu. Neko voli da se bavi poljoprivredom, neko voli da se bavi nečim drugim. Ne mogu svi da budu poljoprivrednici, kao što ne mogu svi da budu lekari, profesori, lovci,itd... Već svako radi ono što najbolje zna i može. E zato postoji nešto što se zove trgovina pa lepo onaj što pravi mašinu proda tu mašinu i onda kupuje hranu od onog što pravi i prodaje hranu. Onaj što zna da leči prodaje svoje usluge onome što zna da ratuje, itd,itd...

Problem nastaje kada ovaj što prodaje hranu krene da izvoljeva i podvaljuje sa nečime od čega direktno zavii nečije zdravlje. I kao da to nije dovoljno, svaku primedbu odbija sa stavom tipa ''pa ti gaji sam''. Pa ne brate, nema šta ja da gajim sam. Ja živim u gradu, obavljam jednu delatnost, ti živiš u selu, i obavljaš drugu delatnost. Ja da hoću da živim na selu, ja bih se sam preselio, i ti da hoćeš da živiš u gradu, ti bi se sam preselio. Ali kao što ti očekuješ pravu, ispravnu mašinu kada je kupuješ od mene, ili adekvatno lečenje kada odeš kod lekara, ili šta god... tako i ja očekujem hranu kada je kupujem od tebe. A ne neke podmetačine.

Па нисам ни ја пољопривредник па имам башту, воћњак по који живуљку... Smile

Исто тако нисам аутомеханичар па сам мењам уље, гуме и још хиљаду ствари око аута...исто нисам молер па сам кречим, фарбам и шта ти ја знам...

Ја сам само дао једно решење да ономе коме смета може то да промени ако хоће...ако очекује од другога да се промени...па рецимо да ће то потрајати.

Али се слажем да произвођачи треба да поштују закон.

« Poslednja izmena: 13. Okt 2014, 21:49:08 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.5
Browser
Chrome 37.0.2062.122
mob
Apple iPhone SE 2020
Kakvo crno blato, sta brabonjate... gradska opstina Cukarica... tz...tz..tz...
U vecem blatu smo bili kada smo ziveli na Novom Beogradu...  Smile

Inace, poneta mog pisanija nije da svi idete na selo, vec da si jedino siguran u ispravnost necega ako ga sam uzgajas.

Sve ostalo je sviranje kozne frulice... bez obzira na vristanje o visokim standardima i kontroli...
« Poslednja izmena: 13. Okt 2014, 22:26:48 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.