Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:24:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vatikanski zavet ćutanja o pedofiliji  (Pročitano 10077 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
sva tuga i jad se okupio na ovoj temi i baš ste po ko zna koji put pokazali svu svoju ljudskost, pamet, inteligenciju i poštovanje
većinu komentara uopće ne vrijedi spominjati ali jedno se može zaključiti: toga u vašoj crkvi nema uopće a u našoj napretek - mislim stvarno ste jadni

treba se bojati onog ko ne vjeruje u ništa, ja pravoslavnu crkvu poštujem, kao i sve crkve, a znakovito je da su film producirali englezići u čijoj crkvi također nema pedofila nego samo u katoličkoj jel da?

pedofilstvo je bolest a te bolesti nije lišena niti jedna institucija pa tako ni katolička crkva ali isto tako i sve crkve

nakon ovakvih komentara nemojte se uopće čuditi što vam se dogodila "oluja" i što će vam se događati "oluje" i što će te ostajati bez stančića jer ljudi koji tako razmišljaju nisu zaslužili da ih se uopće zove ljudima a naravno mlada partizanka, koja je sklonija ručnom rada - ko zna zašto, predvodi to tužno kolo

сникерс...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
završio sam svaki daljnji razgovor sa tobom jer si pun  poganog mentaliteta   Smile Smile

zar si razgovarao?

ja to nisam skužio, vidio sam samo jednog dječačića koji googla i lijepi a da o temi nema pojma o pojmu
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
taj dječačić ti može zavrnut poganu njuškicu jednom rukom  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
eto vidiš

ma ne može se sakriti dječiji mentalitet pa ni preko kompjutera Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
taj dječačić ti može zavrnut poganu njuškicu jednom rukom  Smile Smile Smile


ахахахХАХАХАХхахахахХАХАХАХхахахахахаха  Smile Smile е да се и теби искрено насмејем  Smile

п.с.није он навикао на завртање њушкице њега су научили смиривати сникерсом.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
eto vidiš

ma ne može se sakriti dječiji mentalitet pa ni preko kompjutera Smile

shala mala , ali da si malo realniji i malo manji tj. običan Hrvat mogli bi diskutirat o nečem , ali ti si velik , najveći , branio si domovinu i dok si bio spermić pa si daješ za pravo da svakome priljepiš etiketu nepodobnoig Hrvata , vidim ja u kojem smjeru ti pričaš , ali tu priču ostavi za po Lištici aka Š.Brijeg  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
niti sam ja ratovao niti lijepim nekakve etikete niti se busam u prsa niti sam podoban hrvat a nemam pojma koji su to nepodobni hrvati samo znam prepoznati djetešce za kompjuterom

ali nisi ti jedini
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
сад је мени јасно од чега се он уморио, од превише сникерса  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
niti sam ja ratovao niti lijepim nekakve etikete niti se busam u prsa niti sam podoban hrvat a nemam pojma koji su to nepodobni hrvati samo znam prepoznati djetešce za kompjuterom

ali nisi ti jedini

Zašto je crkva cijelu Hercegovinu oblijepila jumbo plakatima sa Isusom i tekstom Nemojte me psovati  ??

Zato jer vam je svaka druga rečenica , jebo te Iss , prčiN ti Issa , prčiN ti rane Issove ....... a sve veliki hrvati i katolici , vidio si kako plaćate takse u medjugorju , znači i na navodnom ukazanju se krade sve u 16  Smile Smile

......... ma kome ti držiš govore  Smiley 1 Smiley 1

 Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2007, 16:01:28 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nemoguce je otkriti sta je nemoguce

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
da li sam ja igdje rekao da toga nema u crkvi? ne

da li sam igdje rekao da crkva to nije zataškavala? ne

što mi ti želiš objasniti? nemaš pojma ali ti crkva ide na živce a i oni koji idu u crkvu

da li je hipnoza dokaz? nikad bila niti će, to su dječije igrice u koje vjeruju samo reiki-fili i zalutale duše poput tebe

pomolit ću se da te bog izvede na pravi put i da ti podari mir
Citat
Berlin, koji je usput i član Komisije kardinala Bernarda Lawa za zaštitu djece, naglasio je da je problem pedofilije i seksualne zlouporabe djece prisutan i kod Boy Scouts i Big Brothers organizacija (izviđači). U većini slučajeva optuženik je bliski obiteljski prijatelj.
Citat
Isto tako ne smijemo pretpostaviti da je svaka optužba za seksualnu zlouporabu i opravdana. Čak i kada Crkva pristane na nagodbu, to nužno ne znači da je priznala krivicu. U građanskim parnicama mnogo je mudrije smanjiti gubitke i sporazumiti se izvan sudova.

   Pa ti si Umorni, veći katolik od Racingera. Pazi, kardinal kaže da to nije ništa. I ne služi se više latinskim podvalama, tj. zamenom teze: tema je pedofilija pod zataškavanjem, samim tim i pod zaštitom vatikanske kurije. Šta, kao, iznenadilo ih??? Nisu imali pojma, a ovamo donose tajne naredbe o zataškavanju i isplatama, što znači nešto još strašnije:da su znali i da su zbog predviđanja istih situacija u budućnosti čak i fond za isplate oformili. Da vidim koja još crkva u svetu ima takav fond i sakriva svog kretena premeštajući ga na rad u neku selendru. I takav treba da očita 100 zdravo marija i da nastavi da širi Božiju reč po svetu. Ili svoju izopačenost???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:24:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.