Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ватикан и екуменисти поздрављају ванземаљце  (Pročitano 7968 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Pa Jevreji spominju "Merkabu", nebeska kola koje upravlja neko univerzalno bice  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
niti ce doci taki,za propovedanje evandjelja niti ce ih neko obrezivati. ova opaska je na mestu stoga!
A ko si ti da tvrdis da neko nece doci ili da ne postoje ziva bica van ove Planete ?
Citat: bozjicovek
iskren da budem moj zivot je krupna stvar
Toliko krupna da sam zadivljen kako server bureka moze da ga podrzi.
Citat: Maradic
A sta ako je Isus bio vanzemaljac pa se njegovi spuste i kazu kako crkve nisu u pravu  Smile
To je vec receno. A jedino "spustanje" i "dizanje" koje postoji je u coveku na relaciji "donji karnalni um" (emocije) i "gornji racionalni um" (racionalna misao).
Citat: Makros_Crni
Napredna civilizacija je mogla doneti život na Zemlji, pustiti ga da evoluira a ako je potrebno i usmeravati evoluciju.
Ili ucestvovala u svemu na nacin koji samo oni mogu da shvate.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Možda su vanzemaljci iza Pisma, možda ih ima i u njemu.
   iza Pisma je kraj svemu,i sud.u Pismu je istina. njih tamo nema. iskreno. zasto bi jeo orahovu ljusku mesto nutrinu.mir tebi.

  za eyepheelyu> ako Pismo cuti onda moje je tumacenje toga i savet da i covek cuti. ne da nekom namecem vec odgovaram kao diskutant. banzemaljci mogu samo doci na ruku antihristu kad vaskrsenje crkve se zbude da objasni ostalima da ne panice kad panika bude jedini izlaz.kao u potopu.
 zato nije mudro cekati "vanzemaljce" te vrste a ne cekati onoga koji dolazi sa prestola treceg neba.on je vec uspostavio jasan kontakt sa verujucima,ali mnogi nece da ga "cuju" i ako im je on kao Tvorac sacinio usi ne samo za jednu vrstu muzike vec i za onu drugu nebesku istinu.neki puta i ja se setim sebe kao nevernika. koristio sam ruke da sebi secem noge,noge da trcim u nazad,usta da grdim sosptvenu dobrotu,oci da prezirem njavece vidjenje ,usi za slusanje pametne tisine, u dubini praznine um i misli za kopanje jame sosptvene duse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Što je ovaj lik prso. Oće da krsti vanzemaljce Smile


Predlazem citanje Hiperion/Endimion ciklusa gde je taj problem opisan... Posebno dela o Endimionu...

Zanimljiva ideja, mada mi previse smrdi na prepricavanje gornje knjige Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia Luvmya 520
  za eyepheelyu> ako Pismo cuti onda moje je tumacenje toga i savet da i covek cuti. ne da nekom namecem vec odgovaram kao diskutant. banzemaljci mogu samo doci na ruku antihristu kad vaskrsenje crkve se zbude da objasni ostalima da ne panice kad panika bude jedini izlaz.kao u potopu.
 zato nije mudro cekati "vanzemaljce" te vrste a ne cekati onoga koji dolazi sa prestola treceg neba.on je vec uspostavio jasan kontakt sa verujucima,ali mnogi nece da ga "cuju" i ako im je on kao Tvorac sacinio usi ne samo za jednu vrstu muzike vec i za onu drugu nebesku istinu.neki puta i ja se setim sebe kao nevernika. koristio sam ruke da sebi secem noge,noge da trcim u nazad,usta da grdim sosptvenu dobrotu,oci da prezirem njavece vidjenje ,usi za slusanje pametne tisine, u dubini praznine um i misli za kopanje jame sosptvene duse.
Ti konstantno nameces tvrdnje bez mogucnosti da to primetis.
Nametnuo si tvrdnju " niti ce doci taki,za propovedanje evandjelja niti ce ih neko obrezivati. "
ali nikako ne odgovaras na pitanja u vezi tvojih iracionalnih tvrdnji.

Dosao si ovde da tvrdis ono sto si cuo od sektasa koji su ziveli pre tebe i do sada nisi odgovorio ni na jedno pitanje koje sam ti u vezi toga postavio.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
  za eyepheelyu> ako Pismo cuti onda moje je tumacenje toga i savet da i covek cuti. ne da nekom namecem vec odgovaram kao diskutant. banzemaljci mogu samo doci na ruku antihristu kad vaskrsenje crkve se zbude da objasni ostalima da ne panice kad panika bude jedini izlaz.kao u potopu.
 zato nije mudro cekati "vanzemaljce" te vrste a ne cekati onoga koji dolazi sa prestola treceg neba.on je vec uspostavio jasan kontakt sa verujucima,ali mnogi nece da ga "cuju" i ako im je on kao Tvorac sacinio usi ne samo za jednu vrstu muzike vec i za onu drugu nebesku istinu.neki puta i ja se setim sebe kao nevernika. koristio sam ruke da sebi secem noge,noge da trcim u nazad,usta da grdim sosptvenu dobrotu,oci da prezirem njavece vidjenje ,usi za slusanje pametne tisine, u dubini praznine um i misli za kopanje jame sosptvene duse.
Ti konstantno nameces tvrdnje bez mogucnosti da to primetis.
Nametnuo si tvrdnju " niti ce doci taki,za propovedanje evandjelja niti ce ih neko obrezivati. "
ali nikako ne odgovaras na pitanja u vezi tvojih iracionalnih tvrdnji.

Dosao si ovde da tvrdis ono sto si cuo od sektasa koji su ziveli pre tebe i do sada nisi odgovorio ni na jedno pitanje koje sam ti u vezi toga postavio.
    ne znam na koja pitanja mislis. na gornji i donji um. iskren da ti budem,to je meni slabo poznato. da ne bi ispao neuk do kraja to ostavljam onima koji znaju vise o tome. ja ne znam zta u mojoj glavi sve stoji gornji donji,levi,desni um,ali jedno znam da ono sto dolazi u moje srce je da ima Bog. i verujem onome koji je sazdao sve u meni pa i um da mi je dobru stvar i jedinu potrebnu za ovaj moj zivot dojavio. kroz koji,donji ili gornji iskren da ti budem ne znam. ne salim se.jednostavno ne poznajem taj teren dovoljno dobro. a ono sto odgovorno ovde dajem u odgovorima to je vezano za Rec Bozju.
   samo sam rekao u sklopu svoje vere da nikaki vanzemaljci doci nece po meni tj. po Pismu i kako ce onda neko obrezivati nekoga ko nece doci.sta je tu lose zakljuceno?  ja ne namecem nekom suvisno. ako ce neko da ceka autobus koji ide u susret vanzemaljcima neka ga ceka,ja ga ne cekam.mir tebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.