2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaterpolo - Svetsko prvenstvo Melburn 2007!  (Pročitano 27712 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
treba hrvatskog golmana da ubace ako nista i npr vujasinovica
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6681-7710
svaka cast hrvatima  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Meni je ekipa Hrvatske skroz amorfna i bezlicna. Nikako mi jije jasno kako su pobedili ove dve velike ekipe. JEdino je Rudic ekstra strateg. NE znam, ali zu mi bas nikakvi.Nije sto su Hrvati, ali su .... Smiley

Ti kao da si sa marsa pao,a i utakmicu nisi gledao izgleda Smile

Pogledaj kako im je golman branio cjeli turnir pa onda tek komentarisi!

A ne ovako lupas gluposti Smile
Smile ... hvala na čestitkama
@alternative ...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Sta ce se sad desiti povodom otkrica o dopingu HR vaterpolista?

P.S.
Nasi vaterpolisti su vec emotivno izpraznjeni.To se jasno videlo protiv Hrvatske,pa cak i protiv Nemacke.
Potrebno je da sidju s trona kako bi ga ponovo osvajali.
Peking je sjajna motivacija.Zlato sa Olimpijade im fali.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Sta ce se sad desiti povodom otkrica o dopingu HR vaterpolista?

P.S.
Nasi vaterpolisti su vec emotivno izpraznjeni.To se jasno videlo protiv Hrvatske,pa cak i protiv Nemacke.
Potrebno je da sidju s trona kako bi ga ponovo osvajali.
Peking je sjajna motivacija.Zlato sa Olimpijade im fali.
i ja mislim da neko nije motivisan da igra protiv hrvata(pred punim tribinama srba)u polufinalu svetskog prvenstva Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
"Sami smo krivi za neuspeh"

Nakon plasmana na četvrto mesto na Svetskom prvenstvu u Melburnu, vaterpolisti reprezentacije Srbije ocenili su da su sami krivi i za poraz od Španije u utakmici za treće mesto, a četvrtu poziciju ocenili su kao neuspeh. "Ovo je za nas debakl. Prvi put posle dugo vremena nismo uzeli ni medalju", rekao je centar vaterpolo tima Srbije Slobodan Nikić. "Sada ovo Svetsko prvenstvo treba da se analizira, da se nešto promeni, pa da se spremimo za Olimpijske igre sledeće godine", rekao je on.

Nikić je podsetio da će Srbija do Olimpijskih igara u Pekingu morati da dođe preko kvalifikacija. "Moraćemo da igramo turnire. Treba da probamo da ovo što pre da zaboravimo", naveo je on.

Nikić je istakao da nijednom vaterpolisti Srbije sada nije lako jer je posle niza godina na samom vrhu reprezentacija doživela "ovakav pad sa velike visine".

Selektor Dejan Udovičić bio je vidno razočaran:

"Izgubili smo na najteži mogući način. Imali smo šansu da u regularnom delu obezbedimo pobedu. Nismo uspeli. Penali su rulet. Španci su odlična ekipa, u naletu su. Imali smo određenu situaciju protekla dva tri dana. Pokušali smo da se izvučemo, nismo uspeli. Videćemo šta i kako dalje".

"Nema potrebe da se bilo šta kaže. Posle ko zna koliko vremena smo bez medalje. Razočarani smo. Treba da vidimo šta je valjalo, šta nije, da krenemo sa sistemom kojim smo došli na vrh. Imamo još dva velika takmičenja, siguran sam gledajući ovaj kvalitet da je Srbiji mesto u vrhu i tome treba da težimo", rekao je kapiten Vladimir Vujasinović.

"Zasluženo smo četvrti i predstoji nam analiza, ali temeljna, gde smo sve grešili", rekao je Danilo Ikodinović.

"I drugi treniraju, videlo se to i ovde. Nama preostaje da nastavimo da radimo još žešće, nije smak sveta ako vidimo gde smo pohgrešili", rekao je Aleksandar Ćirić.

Velibor Sovrović, predsednik VS Srbije bio je oštriji:

"To je sport, ali je jasno da nismo zadovoljni. Po kvalitetu nismo četvrti. Čestitam osvajačima medalja, zahvaljujem se našim ljudima koji su bili sa nama. Ostaje nam da vidimo gde smo. Situacija je teška, nemamo klubove, pitanje je da li imamo i jedan. Nije bilo lako ranije osvojiti zlato. Mislim da momci mentalno nisu bili spremni da ispune očekivanja nacije koja je prvo mesto smatrala normalnim, a to nije bilo dobro. Imali smo ovde drugačiju situaciju od onih na koje smo navikli. Poručio bio Prlainoviću i Filipoviću glavu gore, nije ništa strašno. Ostaje mi pitanje da li su oni kao najmladji trebalo da preuzmu teret odgovornosti, gde su bili iskusniji i zašto smo uopšte došli u situaciju da petercima rešavamo utakmicu".

Vanja Udovičić rekao je da mu je teško da priča neposredno posle poraza. "Boli nas glava, doživeli smo da osvojimo četvrto, ili da izgubimo za treće, kako god", kazao je on.

"I ova utakmica je pokazala da smo samo krivci i da mnogo toga ne štima. Samo je kod nas problem", istakao je Udovičić, koji je ipak izrazio nadu da će ovaj rezultat doneti i nešto dobro timu.

"Ko zna zbog čega je ovo dobro. Ipak, glavu gore, četvrti na svetu nije mala stvar. Ovo nam se nije skoro desilo. Pauza sa medaljom, ali i to mora da izadje na dobro, moramo da izvučemo pouke", dodao je on.

Udovičić je zahvalio navijačima Srbije, koji su na bazenu u Melburnu iz utakmice u utakmicu bodrili srpski tim. "Pomagali su nam da se vraćamo u igru i kada je to bilo jako teško".

Upitan o oraganizaciji vaterpolo turnira na Svetskom prvenstvu, on je rekao da nije zadovoljan i da igrači o tome mogu da kažu samo loše stvari. "Ipak, o tome ne treba da pričamo mi već ljudi iz Saveza. A i glupo je o tome pričati posle četvrtog mesta".

Nikić je na tu temu rekao da je bazen u Melburnu bio odličan, ali da je bilo problema sa smeštajem, ishranom i prevozom. "To je ipak smešno kada nismo uzeli medalju, mogli smo i peške do bazen", dodao je razočarani Nikić.

(B92)
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Sta ce se sad desiti povodom otkrica o dopingu HR vaterpolista?

P.S.
Nasi vaterpolisti su vec emotivno izpraznjeni.To se jasno videlo protiv Hrvatske,pa cak i protiv Nemacke.
Potrebno je da sidju s trona kako bi ga ponovo osvajali.
Peking je sjajna motivacija.Zlato sa Olimpijade im fali.
i ja mislim da neko nije motivisan da igra protiv hrvata(pred punim tribinama srba)u polufinalu svetskog prvenstva Smile
To nema veze sto se igralo protiv Hrvatske pred ne znam kakvim tribinama.
Psihologija profesionalnog sportiste je takva da posle mnogobrojnih uspeha,obavezno dolazi do pada motivacije.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC 
VATERPOLO: A sad remont!
Nedelja, 1. april 2007. 22:25

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je četvrto mesto na Svetskom prvenstvu u Melburnu i poslednja nada srpskog sporta za "sigurnom medaljom" u nekom kolektivnom sportu je ugašena.

Četvrto mesto je neuspeh. Ekipa koja se prošle godine "prošetala" kroz Evropsko prvenstvo u Beogradu, (ne)očekivano je pala u Melburnu. Nije obezbedjena ni viza za Olimpijske igre u Pekingu i sam tim sada slede kojekakve kvalifikacije za plasman na OI.

Mnogo je razloga za ovakav rezultat srpskih "delfina", ali je sada najlakše kritikovati one koji su nas poslednjih 10 godina redovno oduševljavali i donosili nam po neku medalju. Najčešće zlatnu. U nekim drugim, mnogo popularnijim sportovima ne možemo ni da sanjamo takve uspehe.

Ipak, nešto nije štimalo u Melburnu i to se videlo gotovo odmah od starta. Odbrana je kao i uvek bila najjači deo tima, ali samo do polufinala, do susreta sa Hrvatskom. Napad nije proradio do kraja.

Na neke stvari je ukazivao i kapiten Vladimir Vujasinović posle meča sa Hrvatskom. "Dobili smo što smo zaslužili. Haos, bolje da ništa ne pričam".

Posle poraza od Španije u borbi za bronzu, Vujasinović je rekao da sada treba videti šta dalje. "Treba da vidimo šta je valjalo, šta nije, da krenemo sa sistemom kojim smo došli na vrh. Imamo još dva velika takmičenja, siguran sam, gledajući naš kvalitet, da je Srbiji mesto u vrhu. Tome treba da težimo".

Mnogim igračima nedostaju jake utakmice, drugi su, pak, preopterećeni, u Srbiji postoji jedan pravi klub - Partizan, bazena nema, teško je praviti dobre, nove igrače. Asovi iz inostranstva igraju u različitim ligama i normalno je da je stepen spremnosti neujednačen.

Predsednik Vaterpolo Saveza Srbije Velibor Sovrović rekao je da igrači nisu bili mentalno spremni da ispune očekivanja nacije "koja je smatrala da je zlatna medalja normalna stvar".

"Jasno je da nismo zadovoljni! Po kvalitetu nismo četvrti. Ostaje nam da vidimo gde smo. Situacija je teška, nemamo klubove, pitanje je da li imamo i taj jedan. Mislim da momci mentalno nisu bili spremni da ispune očekivanja nacije koja je prvo mesto smatrala normalnim. A to nije bilo dobro. Ostaje pitanje da li je trebalo da Filipović i Prlainović kao najmladji preuzmu odgovornost. Gde su bili iskusniji i zašto smo uopšte došli u situaciju da petercima rešavamo utakmicu", rekao je Sovrović.

I drugi su padali i vraćali se. Pogledajmo primer Hrvata. "Delfini" će opet biti na pravom mestu.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Стварно, још онај дебил од новинара потенцира Црногорце... а они нису играли ни прошле године на Европском првенству, а били смо више него убедљиви...

Изгледа да постоји "још нешто"... тако мислим нарочито због овог Вујасиновићевог "треба да се вратимо старом систему"...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone 5s
Ali su igrali u Bg-u a to nije isto kao kada igras u Australiji valjda znas toliko!

Ne prica o Crnogorcima samo taj novinar,pricaju svi pa i  Hrvatski novinari su rekli hvala Crnogorcima sto vise ne igraju!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.