Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaterpolo na Olimpijskim igrama 2008  (Pročitano 57365 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung L700
Ti rrece ekipe koje se igraju ozbiljan vaterpolo, a ne koje se bore za prvo mesto, ali nije bitno. Opet kazem to nije nas problem, niti umanjuje znacaj nasih pobeda. I opet kazem tako je i u vecini drugih kolektivnih sportova....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Šefik: Udovičić je kriv za sve!

Denis Šefik poručuje da više neće braniti za vaterpolo reprezentaciju Srbije dok je selektor Dejan Udovičić, koga je označio kao glavnog krivca za lošu atmosferu u ekipi.

"Ja mogu sebe da okrivim za incident sa Aleksandrom Šapićem, ali zbog celokupne loše atmosfere koju u reprezentaciji imamo već godinama, najveći krivac je naš selektor Dejan Udovičić... On je, prosto, čovek koji nikada nije imao snage da bilo kome od nas skrene pažnju. I kad god bi neko od nas preterao, bilo ja, bilo Šapić ili neko treći, nikada nije reagovao. Samo je puštao da te stvari prolaze tek tako, bez ikakve kontrole", rekao je Šefik u intervjuu "Večernjim novostima".

Heroj mnogih uspeha srpskih delfina u poslednjoj deceniji dodao je da je razočaran tretmanom koji ima u reprezentaciji proteklih godinu i po dana.

"Ja sam sebe na golu držao odbranama, a ne nekim drugim stvarima. I zato, zbog svega što mi se u proteklih godinu i po dana dešavalo u reprezentaciji, a kulminiralo je u Pekingu, jako su male šanse da više branim za Srbiju dok je Udovičić selektor. Jako mi je žao zbog toga, čak mnogo više nego što mnogi misle. Ako bih se posle svega odazvao njegovom pozivu, ne bih mogao da pogledam sebe u ogledalu, a to mi je jedina bitnija stvar u životu od želje da igram za nacionalni tim", rekao je Šefik.

Upitan da li će zaigrati za Crnu Goru, golman Budvanske rivijere nije potpuno isključio takvu mogućnost.

"Od razlaza zajedničke države imao sam ponudu da zaigram za Crnu Goru. Tamo imam mnogo prijatelja, na koje sam ponosan, ali nikad nisam imao dilemu za koju ću reprezentaciju da branim. Trenutno nemam u planu da branim ni za jednu reprezentaciju, ali i ako se odlučim da nastupim za Crnu Goru, to će biti samo zbog nekorektnog odnosa selektora Dejana Udovičića, što svakako nisam zaslužio", zaključio je Šefik.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.