Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vasi omiljeni i manje omiljeni administratori cq-a  (Pročitano 15642 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
A sto ovde nema ankete pa da moze da se glasa ?  Smile

Ne igram igricu toliko a i ne bih da ih " rangiram " posto ih sve cenim kao ljude  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Panta Rei

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 5379
Zastava Novi Sad, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung 
Ali gledam temu, i morala sam da napisem moj siiiroook komentar o ovome  Smile

Ja ne znam kako se neki od Vas i usudjuju uopste da komentarisu rad moderatora, jer kao prvo, jeste li tamo da chatujete ili igrate??? Ako ste i dosli da chatujete morate priznati da cesto niste u okviru pravilnika koji uredjuje postojeci chat. To je problem, das im prst, traze celu ruku. Naravno, ne trpam sve igrace u isti kos, i ja tamo chatujem, znam dosta ljudi itd. Ali molim Vas, razmislite malo o tome kako je njima tamo, cega se sve nagledaju u toku dana, jer, da ne citiram sada, recicu samo da ima dosta korisnika koje bih savetovala da odu na opasno lecenje! Tako da, razmislite malo da li je zaista njihov posao 'da samo sede u fotelji i klikcu na crveno dugme' ili je podosta obimniji! A sto se tice zezanja, sve i jedan mod se ponekad zeza, koliko im to vreme i okolnosti dozvoljavaju, a to ako nekada nisu raspolozeni itd, pa cute, razmislite malo, i oni su ljudi samo, i jos jedna stvar, ne sudite o ljudima koje apsolutno ne poznajete. Toliko od mene  Smile
IP sačuvana
social share
Prolazi vreme, hteo ja ili ne
Klize tramvaji i miriše hleb
Stojim i brojim godine
Ko da najbolje tek dolaze

Igra se vetar sa oblakom
Nestašni, lucidni, zajedljivi vajar
I svaki oblik koji napravi
Mene podseća na jednu istu stvar
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Come to the dark side,I have cookies

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 711
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
Znači Cimita je objasnila!!!   Smile
Potpuno se slažem sa svim što je rekla i moram da dodam da mi je Light najbolji (čista 10ka)!  Smile
IP sačuvana
social share
"You are the best. You are the worst. You are average. Your love is a part of you. You try to give it away because you cannot bear its radiance, but you cannot separate it from yourself. To understand your fellow humans, you must understand why you give them your love. You must realize that hate is but a crime-ridden subdivision of love. You must reclaim what you never lost. You must take leave of your sanity, and yet be fully responsible for your actions."-Gnarls Barkley
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.00
mob
HTC Wildfire S
Ne sme niko da komentarise rad onih na vrhu? Pa nije komunizam na snazi vise. Smiley
Svako moze da izrazi misljenje o svakome. Slazem se da im nije lako, to je Legija vec rekao, naravno ljudi su razliciti, otvoreniji i zatvoreniji, neko prica manje, a neko vise. Mozda bih i ja samo udarao crveno dugme. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
. Mozda bih i ja samo udarao crveno dugme. Smiley

mozda, mnogo si bre ti dobar, ja bih stiskao kao lud, dok ceo chat ne pocrveni, pa da vide Smile
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne sme niko da komentarise rad onih na vrhu? Pa nije komunizam na snazi vise.

Ali nije ni demokratija. Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Wildfire S
Nego?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Ne sme niko da komentarise rad onih na vrhu? Pa nije komunizam na snazi vise. Smiley
Svako moze da izrazi misljenje o svakome. Slazem se da im nije lako, to je Legija vec rekao, naravno ljudi su razliciti, otvoreniji i zatvoreniji, neko prica manje, a neko vise. Mozda bih i ja samo udarao crveno dugme. Smiley

Usrali se ljudi jebi ga. Sad ti treba samo još ta beda da navučeš svizore na vrat. Smile

Ja sam davno reko šta sam imao na tu temu, samo mislim da nisam na forumu.

To što @Cimita priča je pričano još ranije, al ja sam i tad na to rekao isto što ću i sad reći... I Lajt je supervizor i verovatno radi sve to i čita šta sve ne i sedi pred računarom ceo dan i celu noć, pa znamo kako se ophodi prema ljudima.

To je stvar karaktera i tolerancije.

Ja se sećam da sam dobijao ban i to više puta, zbog pozdravne rečenice na chatu kada bih došao na kviz koja je glasila "de ste lebac vam". Bilo je i još glupih primera... al nikad se nisam žalio. Dvaputa sam samo molio da mi se skine ban, jer sam nepravedno banovan. Jednom mi nije izađeno u susret, jednom jeste. Pogodite ko je to bio.  Smile

I zato ne znam čemu to iznenađenje zašto se neki svizori poštuju mnogo više od drugih. Da bi te ljudi poštovali, moraš i ti njima da uzvratiš poštovanjem.

Druga je stvar ako ne želiš da te poštuju... onda bih se i ja izdrkavao.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Jun 2011, 14:22:56 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia N95
Na Shonexa uvek mozes racunati kad ti treba ban covek ima veliko srce   Smile  i laku ruku  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 95
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Mislim da su poneki otisli predaleko u objasnjavanju sta je posao moderatora i kakvi su oni ljudi zaista. To nije tema. Mnogi od nas ih i ne poznaju licno i naravno da je apsurdno govoriti o njihovom radu i karakteru.
Tema je Omiljeni i manje omiljeni administratori,  na sta, sliozicete se imamo pravo i misljenje.
Niko vam ne brani da otvarate anketu i rang liste a moji omiljeni adminis.i dalje ostaju Lightsoft i Kokota   Smile
Sa Tranticicom sam se samo jednom srela i mislim da je super (vidim da je i drugi hvale) Smile
Belgrade mi je (za sada) najneomiljeniji  Smile
Anea mi je zatvorila jednu temu (opet kazem, nije ona kriva )  Smile
Ostale nisam imala prilike da upoznam Smile

Velicina i odgovornost jednog rukovidioca (na bilo kom nivou), u vom slucaju to su moderatori,  jeste da njegovo trenutno psihicko stanje ne utice na kvalitet njegovog rada a jos manje da ophodjenje prema ljudima (u ovom slucaju prema igracima). Jos nisam cula od Lajta ili Kokote da su nervozni niti se po njima moze primetiti kako se oni zaista osecaju. Oni korektno rade svoj posao.
Zamislite da pilot ili hirurg sebi dozvole da budu nervozni?  Smile
IP sačuvana
social share
If you lose a money, you lose a lot. If you lose a friend, you lose much more.
If you lose a courage, you lose everything.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.