Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase mislljenje o zivotu i radu Goce Trzan! :)  (Pročitano 12561 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
O njoj imam identicno misljenje kao ljut123, a ukratko bih okarakterisao njen lik i delo recima SF-a, Low level life form...
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Hm, hm, hm.....
E pa ovako:
Znam da je besmisleno ubedjivati bilo koga u suprotno od onoga u sta je ubedjen,  ali da pokusam...........
ne mozete porediti Gocu sa Ksenijom, Jellenom, Nenom, Biki, Siki .........jer postoji jedna evidentna razlika, a to je da gospodjica Trzan za razliku od gore navedenih ume da peva.(da ne pominjem da pevaju potpuno razlicitu muziku...)
Takodje se ne bih slozila da se kvalitet njenih pesama svodi na 2-3! Verovatno nikada niste imali nijedan njen CD u rukama, pa stoga niste ni mogli preslusati sve pesme.
Hitovi su postale one malo komercijalnije (sto je i logicno), a za toliko lepih pesama niko ne zna!
Npr:
Cutanje
http://www.goca-trzan.com/muzika/yelim/15-cutanje.mp3

Ne umem da te ne volim
http://www.goca-fan.com/muzika/Ne_umem_da_te_ne_volim.mp3

Krila andjela
http://www.goca-trzan.com/muzika/petastrana/26_-_krila_andjela.mp3

Nemirni koraci
http://www.goca-trzan.com/muzika/petastrana/12-nemirni_koraci.mp3

Vruce i otrovno
http://www.goca-trzan.com/muzika/petastrana/13_-_vruce_i_otrovno.mp3

Kad pred ocima se smraci (pesma je skracena na oko 1min, jer je sa novog CD-a)
http://www.goca-trzan.com/muzika/kad_pred_ocima_se_smraci.mp3
.........................................................................

I da ne nabrajam vise, smoricu (ako vec nisam) Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ona ume da peva, mozda malo iznad prosecno, al to i dalje ne znaci da se ne ponasa ko idiot Smiley
To sto se druge ponasaju ko jos veci idioti isto tako ne znaci da ona ima pravo da lose utice na mentalnu higijenu.
Ona je kao predstavnica "kulturnije" vrste muzike pa se od nje ocekuje da i sama bude u medijskim istupima mnogo normalnija.
A sto se dobrih pesama tice.. dobra pesma je ona koja se pamti.. balasevic ima 20 pesama koje se slusaju poslednjih 20 godina.. miroslav ilic ima 5-6, bijelo dugme ima 10ak, kazaliste 5-6, corba 4-5, bajaga isto tako i da ne nabrajam.. to su pesme koje su dobre.. pesme koje se nisu vrtele "kad se promovisao projekat" nego pesme od kojih su slusaoci napravili hitove.
Goca nema ni jednu.. zato sto se ni jedna njena pesma nije vrtela duze od roka trajanja albuma +/- par meseci.
To da li ti to slusas ili ne, uopste nije bitno za opstu sliku.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Pa ne mozes tako..
Ne mozes je stavljati u isti kos sa drugim pevacicama jer Goca nije tek tako odjednom ko s' kruske pala i odlucila da propeva.
Ona je licnost sa biografijom i to veoma zanimljivom.
Glumila je 5-6 godina u amaterskom pozoristu na terazijama i u naraodnom dramskom u predstavama "Kosa", "Eros onoga svijeta" (parodija sa kojom je obisla celu Srbiju) i "Nebeski narod.
Posle srednje skole (gimnazija) odlucuje da upise FDU i ulazi u uzi izbor od 20, ali finalni ispit nije prosla, bila je prva ispod crte.....
Posle toga pocinje da peva u rock grupi Distorzija, koja 1994. na Zajecarskoj gitarijadi biva proglasena za otkrice godine a Goca za najbolji vokal, posle toga na Brzim bendovima Srbije u SKC-u bivaju proglaseni za najbolji rocka bend, a Goca ponovo za najbolji vokal.
Posle toga momci odlaze u vojsku, bend se raspada, Goca odlazi u Tap i ostatak price mislim da znate....

Tako da nije bas jednostavna licnost, ona je veoma komplikovana Wink Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Daj molim te..  zaslepljena si njom, a to nije zdravo...
Toliko ljudi je u zivotu i radilo vise i postiglo vise od nje Smiley
Niko ne spori njen vokal.. ali to zaista nije dovoljno, a i od vokala, ima daleko boljih od nje, a o normalnijima da ne pricamo Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
njenog tektopisca bi trebalo zadaviti zbog imbecilnih tekstova... stvarno ima sjajan glas, ali ili ona ne zna sta hoce od pesama ili ima strasno lose saradnike...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
@ stoperka

Dali ti je sada jasno, "otkrice godine", "najbolji rock bend", gitarijada, i onda tap 011 i "kupi mi kupi bundu..aaa bunda, bunda..."
Ne kazem ja da je rock muzika strava , a sve ostalo shit, daleko,daleko od toga,..ali kao sto SF kaze kvalitet sam izbija na povrsinu, kvalitet kako same licnosti tako i njenog rada.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
OK je to. Ne kazem.
Ali ljudi se s godinama menjaju, pa tako i Goca, ali je ipak ostala rokerka u dusi, sto dokazuje poslednja pesma na novom albumu "Kad pred ocima se smraci".
Moje licno misljenje je da nije trebala da menja ekipu sa kojom je radila na prvom albumu, jer je album "U niskom letu" bio najbolji pop album kod nas u poslednjih 10 godina, a ne vidim da je neko i danas napravio nesto bolje.
A i Tapovci nisu imali sve crap pesme, npr. "Vrabci", "Tvoja mala lujka", ,"Igra", "Autostrada".....
Dacu jedan primer, mozda ce vam zvucati glupo, ali i Gven Stefany je iz pop/rock benda presla na cist tralala pop i nista, niko je ne osudjuje, cak sta vise ima mnogo vise publike.
Pesma "Don't speak" je po meni himna, fantasticna pesma koja ce se slusati jos dugo, isto kao i kod nas Dostana, Cujem da  za mene pitas, Zagrli, Krug......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To je notorna glupost.. sem raritetnih zaludjenika koji u Gocu ko u boga gledaju niko drugi nije pustio ni jednu od navedenih pesama nakon izlaska prvog sledeceg albuma Smiley
Kad si to imala prilike videti na televiziji poslednji put? Cuti na radiju?
Gwen se bar ne pravi da radi nesto kvalitetno, ona radi komercijalu, i to je to Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Goca peva još uvek .. hmm .. mislio sam da se udala   Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.