Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:09:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje  (Pročitano 60253 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Иди ти редовно па гледај хоће ли се поновити...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
To cu itekako da uradim,hvala 👋😊
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Ne da jebe .. nego odvaljuje .. a ona ocigledno nema ni trunke morala znajuci da si ti tu, ona gleda drugog tipa ...

Odjebi to burazeru  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Cim je on dosao pojavio joj se osmeh na licu,kad god je pored njega prisutan je polu osmeh,pitao je da mu pomogne na bencu sto nije ucinila ali je zato radila trbusnjake naslonjena na njegovu klupu sa blago rasirenim nogama naocigled mene koji vezbam na pola metra od njih.Mislim tip je i mene hvalio rekao joj je sa ima decka koji super izgleda misleci na mene.Vracamo se iz teretane i pricamo o ishrani i ona mi pominje njega u otvoreno kaze da joj se dopada njegovo telo i izgled,kako da se ne zapitas ima li necega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
.. i ti si i dalje sa tom ribom ?

Pa ti si ludji nego ona

Ne bi ta meni ostala ni dana a da pogleda nekog drugog ; ako je neko drugi zanima, neka ide njemu
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Mozda si u pravu,ali opet nekako jednim delicem sebe mislim da ne rade nista,i da mozda paranoisem bez razloga,mozda me testira kako cu da reagujem ipak je veza relativno sveza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Sta bre ne rade nista ? Pred tvojim ocima 'ladno gleda lika koji ima bicepse ... jedino ako tebe ne lozi to da te ona uporedjuje s njim i da ti daje neki izazov da budes kao on ... ali ... ne bih bas rekao da je to slucaj
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
mozda me testira kako cu da reagujem

Мени овакве ствари једноставно нису јасне... Те игрице и тестирања то је баш некако дебилно. Тестирај ти њу, кажем ти иди редовно па да видиш ако се понови онда је лепо испитај и ако прође тест одлично, ако не молим лепо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Pa ni meni nisu jasne,iznecu jos neke cinjenice,rekla mi je skoro da nije stalno napaljena i da ne mogu cesto da od nje trazim seks,skoro smo se seksali posle duzeg vremena,razlog problemi sa krvarenjem,inace voli anal bodrila me je da to radimo pre dve nedelje na odmoru na moru sunca se na plazi bez gornjeg dela kaze da ne moze da se sunca sa gornjim delom,otisla je do toaleta vratila se i rekla mi da su svi zivi piljili u nju zbog izgleda,visoka je 182cm malkice muski gradjena,jaca ramena,duge noge i ne toliko losa guza,ja sam 199.Elem sedimo na plazi pricamo neka dva tipa su u plicaku ona baca neke insinuacije tipa uz daljiv ton naravno "Ja bi im pomogla"i sl.Mislim sada veacam fil posto se crvena lampica upalila
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Sada kad razmislim dolazim do zakljucka da je neko mozda sa strane dobro "obradjuje"ali opet odbijam da verujem u to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:09:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: misljenje Vase

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.