Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:19:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje  (Pročitano 59999 puta)
13. Jul 2018, 19:57:24
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Zeleo bih da cujem vase misljenje savete i sl.Naime krenuo sam sa devojkom na njen nahovor u teretanu (ona vec duzi period trenira) inace veoma je uspesna i jaka mentalno.Mahom idemo pre podne da bi izbegli guzvu e sada juce sam primetio nesto cudno bili smo sami,vezbali a onda je dosao tip koji joj se javio,nizi je od mene veoma dobro gradjen i uljudan.
Dakle javila mu se,osmeh koj je na licu bila je u helankama sa golim stomakom,zatim je otisla tamo gde je on vezbao ja sam radio svoje vezbe ali sam pratio sta se zbiva,pricali su on joj je pokazivao uz osmeh nesto na telefonu,sela je na benc klupu on se udaljio i krenula da ga posmatra kako vezba a onda sam primetio osmeh i prlaz jezikom preko gornje usne munjevit ali mi nije promakao,otisla je i krenula da radi trbusnjake pored njegove benc klupe dok je on vezbao i to sa nogama ka njemu naocigled mene.
Dok smo se vracali kuci rekla mi je da je on dugo tu i da ima 41u godinu ali i da joj se dopadaju njegovi bicepsi.Pitanje je da li mi jebe devojku? Ona ponekad zna da ode tamo sama.



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 13. Jul 2018, 21:52:24)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Da napomenem da je strankinja i da smo u inostranstvu,takodje se izvinjavam zbog gresaka pri kucanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 756
Moje mišljenje je da ide LOCK!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
krenula da radi trbusnjake pored njegove benc klupe dok je on vezbao i to sa nogama ka njemu naocigled mene.

Očigledno je, riba želi da je gledaš dok se pamprči sa tim baticom. Pripazio bih se da sam na tvom mjestu  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
"Pitanje je da li mi jebe devojku"  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Не верујем да јебе, али буди на опрезу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Pomenuo sam rec JEBE jer mi je posle vidjenog i nacina na koji se desilo to prvo palo na pamet,medjutim opet verujem da nema nicega medju njima ali sam ipak hteo da cujem vidjenje drugih sa distance.Hvala vam ljudi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Znas sta, mi ovde slabije da znamo dal ti lik krese devojku...jedino da pitas Dabisu. Kapiram da on mora da zna jer on sve zna.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ма то су теретански секташи, диве се бицепсима и осталим срањима, он јој показивао неке вежбе на телефону и тако те глупости... А и где ће да је јебе, у теретани? Ајде бежи...

А да те ја питам, јел тамо нема Српкиња него би ти да јебеш странкињу је ли?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Nisam birao jednostavno smo se skontali i krenuli u vezu na osnovu price i slicnosti koje imamo.Pa nisam mislio da to rade u teretani naravno mozda sam i malo preterao sa izrazom,vise je sve to delovalo kao neki flert,ja nisam neki ljubomorko ali ono sa jezikom,pa zatim trbusnjaci na zemlji sa nogama na koso benc na kome on u tom trenutku vezba,a teretana polu prazna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:19:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: misljenje Vase

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.