Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:48:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vas sex element :)  (Pročitano 11658 puta)
10. Nov 2003, 22:23:08
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pronadite svoj seksi element

\'\'Godina vašeg rodenja odgovara jednom od pet feng šui elemenata\'\', objašnjava strucnjak za feng šui Keti Kolman. Pronadite na tabeli koji ste element vi, a koji on, a zatim sledite feng šui uputstva kako biste uredili spavacu sobu tako da odgovara vašim potrebama.

12.02.1956. - 17.02.1958. Vatra

18.02.1958. - 27.01.1960. Zemlja

28.01.1960. - 04.02.1962. Metal

05.02.1962. - 12.02.1964. Voda

13.02.1964. - 20.01.1966. Drvo

21.01.1968. - 29.01.1968. Vatra

30.01.1968. - 05.02.1970. Zemlja

06.02.1970. - 14.02.1972. Metal

15.02.1972. - 22.01.1974. Voda

23.01.1974. - 30.01.1976. Drvo

31.01.1976. - 06.02.1978. Vatra

07.02.1978. - 15.02.1980. Zemlja

18.02.1980. - 24.01.1982. Metal

25.01.1982. - 01.02.1984. Voda


Metal

Imate izraženu erotsku energiju i uživate da sve držite pod kontrolom. Dopada vam se da budete \"odozgo\" i da ga vežete. I ne marite što vas gleda dok uživate. Volite izazovne položaje i vaše okruženje mora da bude dramaticno, inspirativno i da ruši poneki tabu. Da biste imali dovoljno snage, feng šui preporucuje da u istocni ugao sobe stavite ciniju od tamnoplavog stakla, napunjenu vodom u koju cete sipati svetlucavi prah. Ova kombinacija dace vam dovoljno energije za sve Kama-sutra poze - i reprizu.

Voda

Kao potpuni romantik, želite da svako pojedinacno seksualno iskustvo bude magicno - seks na brzaka jednostavno ne zadovoljava vašu potrebu za emotivnom ispunjenošcu. Stimulacija mora biti i fizicka i mentalna. Za vas je predstava o ekstazi uzbudljivija i od samog seksa, zato i u trenutku orgazma tonete u maštu. Kako biste uzburkali adrenalin, zapalite tri plave svece u severnom uglu sobe. Zlatnim nitima protkani prekrivaci podstaci ce vaše fantazije, a njihov odsjaj pomaže vam da zapamtite svaki detalj svog porocnog scenarija.

Drvo

U krevetu ste perfekcionista, ali volite da eksperimentišete, pa biste mogli da razvijete tehniku vrednu divljenja. Osim što bi trebalo da je fizicki izuzetan, vaš bi partner morao da bude i spreman da proba bilo šta. Temperatura vam se diže postepeno, ali kad se stvarno uzbudite, predajete se intenzivnoj orgazmickoj energiji. Pošto volite sporu predigru, napunite drvenu ciniju crnim ili ljubicastim klikercicima i smestite je u zapadni ugao. Ako pet crvenih sveca u staklenim cašicama stavite u južni ugao, na najboljem ste putu da doživite višestruke orgazme.

Vatra

Ovaj element kipti provokativnom seksualnom energijom! Volite spontanost, uživate da u stvarnost pretvorite najsramnije fantazije i žudite za veoma maštovitim ljubavnikom. Prepustite se sopstvenoj razuzdanosti i sve prolazi… Pošto vas vizuelna stimulacija stvarno uzbuduje, castite se velikim ogledalom - osim što cete moci cete da se ogledate dok vodite ljubav, ono ce pospešiti protok vaše seksualne energije. Kako biste ga podstakli, ukrasite zidove slikama koje inspirišu vašu erotsku imaginaciju. Ukoliko je to slika nagog para, osecacete se seksi kad god je pogledate.

Zemlja

Vi ste izuzetno culna osoba - mazni i zavodljivi. U vama je energija zemlje i potrebno vam je postepeno budenje nagona. Telesni kontakt i emocionalna bliskost su vam neophodni da biste dostigli orgazmicko blaženstvo, zato volite masažu i oralni seks. Divno okruženje prepuno raskošnih tkanina dopustice vašoj seksualnoj energiji da se polako zapali. Staklena cinija puna kamencica ili kristala probudice divlju stranu vaše licnosti. Postacete senzitivniji ukoliko po krevetu ili podu razbacate svilene jastucice - vodite racuna da oni budu jarkih boja jer ce to povecati vašu erotsku energiju.

Kako se slažete

Otkrijte da li ste vas dvoje par spojen na feng šui nebu ili pratite savete kako biste pravilno kanalisali njegovu energiju.

Metal/Metal

Erotican, magnetski spoj. Da biste pospešili žudnju izmedu vas i njega, okacite šarenu tkaninu iznad kreveta.

Metal/Voda

Metal možda nece moci da kontroliše žudnju vode. Za eroticnije raspoloženje, smestite džinovski kaktus u istocni ugao spavace sobe.

Metal/Drvo

Vaša veza odslikava glad za kontrolom nasuprot potrebi za postepenim uzbudenjem. Zapalite koru limuna kako biste metal ucinili senzualnijim.

Metal/Vatra

Metal želi da sve drži pod kontrolom, vatra želi da vodi ljubav - sad!

Dva kristala ružicastog kvarca u ljubavnom uglu sobe (najudaljenija tacka desno od vrata sobe) oboje ce vas uciniti prijemcivijim za potrebe onog drugog.

Metal/Zemlja

U vama odjekujuje seksualna energija vaceg partnera, baš kao i vaša u njemu. Crvena svila na vašem krevetu pospešice vaše seksi raspoloženje.

Voda/Voda

Oboje imate potrebu da pobegnete od stvarnosti, romanticni ste i zato vas fantazije uzbuduju. Okacite na zid neki pejzaž ili preko kreveta bacite šareni prekrivac koji ce vas inspirisati.

Voda/Drvo

Znatiželjno je drvo instiktivno pravi ljubavnik za misticnu vodu. Okrenite krevet prema zapadu kako biste uživali u laganom vodenju ljubavi.

Voda/Vatra

Vodi je potrebno više romantike nego vatri. Kristali zamagljenog kvarca u plišanoj vrecici ispod jastuka pomoci ce vodi da održi korak s vama.

Vatra/Vatra

Oboje obožavate brze i mocne orgazme. Razmestite crvene predmete svuda po sobi da bi varnice i dalje letele.

Vatra/Zemlja

Duboko erotska veza. Za vrele klimakse, pored kreveta stavite dve svece u boji bronze.

Vatra/Drvo

Oboje verujete da je sve u redu sve dok ste skupa. Stavite metalni predmet na prozor kako biste ubrzali protok seksualne energije.

Drvo/Drvo

Oboje težite savršenom orgazmu svaki put kada vodite ljubav. Slika na kojoj su kineski zmaj i feniks, smeštena u ljubavni ugao sobe (najudaljeniji desni ugao) pospešice orgazmicko blaženstvo.

Drvo/Zemlja

Odnos koji može da bude dinamican ukoliko se uvažavaju medusobne potrebe, tj. protok seksualne energije. Drvo je sofisticirani sanjar, a zemlja je senzualna. Da bi se uravnotežila seksualna energija, stavite ametist na sims svog prozora.

Zemlja/Zemlja

Osecajna, porocna i totalno eroticna veza. Da biste podigli nivo adrenalina, zasencite svoju spavacu sobu tamnim, raskošnim tkaninama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
Ma ja sam vatra, a ima i logike jer je sunce simbol mog horoskopskog znaka Smile


P.S Probaj drugi put da pastujes samo jednom ne 3puta    Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cekaj malo, a 85? Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
Citat: SerbianFighter
Cekaj malo, a 85? Smiley


Pa kako kapiram vatra bi trebalo da bude Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Zemlja

Vi ste izuzetno culna osoba - mazni i zavodljivi. U vama je energija zemlje i potrebno vam je postepeno budenje nagona. Telesni kontakt i emocionalna bliskost su vam neophodni da biste dostigli orgazmicko blaženstvo, zato volite masažu i oralni seks. Divno okruženje prepuno raskošnih tkanina dopustice vašoj seksualnoj energiji da se polako zapali. Staklena cinija puna kamencica ili kristala probudice divlju stranu vaše licnosti. Postacete senzitivniji ukoliko po krevetu ili podu razbacate svilene jastucice - vodite racuna da oni budu jarkih boja jer ce to povecati vašu erotsku energiju.



ih ala me pogodi .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ja sam metal
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Citat: SisaDaPimp
Citat: SerbianFighter
Cekaj malo, a 85? Smiley


Pa kako kapiram vatra bi trebalo da bude Smile


ipak mislim da je drvo...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Ja sam voda...

nije ti losa ova fora
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
zemlja... istina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Drvo

U krevetu ste perfekcionista, - mozda
ali volite da eksperimentišete, - svakako
pa biste mogli da razvijete tehniku vrednu divljenja. - zaboga da
Osim što bi trebalo da je fizicki izuzetan, vaš bi partner morao da bude i spreman da proba bilo šta. - pa naravno
Temperatura vam se diže postepeno, ali kad se stvarno uzbudite, predajete se intenzivnoj orgazmickoj energiji. - hm...  
Pošto volite sporu predigru, napunite drvenu ciniju crnim ili ljubicastim klikercicima i smestite je u zapadni ugao. - a gde da nadjem klikere majke ti ???
Ako pet crvenih sveca u staklenim cašicama stavite u južni ugao, na najboljem ste putu da doživite višestruke orgazme. - o yeah!!

PS. Kupite kompas...

Pa ne znam sta da vam kazem... Nisam ja bas toliko dobar...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:48:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.