Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:22:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Varanje u kvizu!  (Pročitano 97580 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Google je za amatere  Smile
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Nedavno sam igrao partiju sa jednim takmicarem koji ima plavi krst i jednim koji ima zeleni, ali jedva (ili tako nesto). Da li je ovaj sa plavim koristio nesto - ne znam, ali i ne verujem jer mi na chatu deluje skroz normalno i opusteno. I sad, pitanje sa brojem, plavi odgovori za 0.93 sekunde (mislim da je neka godina bila u pitanju) i to tacno, a zeleni ga odmah optuzi kako gugla! Smile A pazite, 0.93!! Smile Sledece pitanje, 1.5 i opet tacno, a ovaj krene da ga napusava kako bi njega bilo sramota da tako gugla i te fore. Ja se prosuo od smeha! xD Ne iskljucujem mogucnost da na neki nacin vara, ali da gugla, nema teorije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Има брзих и тачних играча.. Тако да не треба одмах осуђивати..  Smile
Више ме брине кад одговарају у деветој, евентурално десетој секунди.. и буде им тачно у број..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Ne ne, ne osudjujem ja, samo kazem da je moguce da varaju, ali da sigurno ne guglaju Smile

Ne treba ni njih osudjivati jer mozda razmisljaju, pa se sete Wink Iako ima dobre sanse da guglaju Smile

Oni koji mene najvise brinu, tj, 99% da guglaju, su oni koji na pitanje sa 4 odgovora ne zaokruze nista u predvidjenom vremenu (pogotovo ako je pitanje gde ima malo vise teksta)! E to kad vidim, odmah naglasim da nije lepo guglati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Oni koji mene najvise brinu, tj, 99% da guglaju, su oni koji na pitanje sa 4 odgovora ne zaokruze nista u predvidjenom vremenu (pogotovo ako je pitanje gde ima malo vise teksta)! E to kad vidim, odmah naglasim da nije lepo guglati Smile
Пфф.. Колико ми се то пута десило кад је игра досадна, не могу да се скоцентришем на игру па одем на форум, фб или тако негде..  Smile
Осуђиван сам и да гуглам и да кроистим помоћи..  За чит ми нико ништа није рекао.. Ваљда треба више знања..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Ja bih te odmah optuzio da guglas Smile

Ali i mene ponekad optuzuju, jer kad ne znam pitanje, ili pogotovo ako se dvoumim, razmisljam koliko god imam vremena, nekad se i setim, a nekad lupim pa pogodim i odmah guglam Smile

Al zato na broj, prvo udarim cifru a onda razmisljam sta sam stavio : Smile

I tu, posto na jednu cifru odgovaram izmedju 0.9 i 1.5 ako pogodim tacno (a retko mi se desava) gotovo, citujem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Ма..само се опустиш и играш своју игру..

Нек пукну душмани..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Replay Crew

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
mob
LG 
brzi internet brze guglanje Smile , nikad to nisam probavao niti  cu probavati , al 80$ cq gugla a najvise to oni sto se kao prave pametni :d
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia N95
Aj ne preterujte, zanemarljiv broj ljudi gugla ili koristi neki vid pomoci u vidu skripti ili tako nesto ...Najlakse je za sve koji znaju malo vise ili se malo vise potrude reci da guglaju i varaju.... Nervira me to generalizovanje  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


your soul will bleed for eternity

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 317
Zastava Stockholm
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
mob
Nokia x6
Aj ne preterujte, zanemarljiv broj ljudi gugla ili koristi neki vid pomoci u vidu skripti ili tako nesto ...Najlakse je za sve koji znaju malo vise ili se malo vise potrude reci da guglaju i varaju.... Nervira me to generalizovanje  Smile
meni je iskreno zanimljivo kad me prozivaju, posebno je zanimljivo za hack Smile
IP sačuvana
social share
you were born an original, don't die a copy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:22:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.