Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:55:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Varanja i pomoci za igre...  (Pročitano 456316 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 86
Zastava Лебане
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 5800 XM , E7
Ljudi kako mogu da skinem hack za igru Combat Arms EU ? fala unapred  Smile Smile Smile

Samo za tebe: klikni ovde! Smile

hvala brate upravu si !!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
windows 7 ultimate
AMD DUALCORE athlon II X2 250 3,0 GHz
ATI readon 6570 1GB DDR3 128 bit
HDD 500GB
sapphire 690v
Napajanje : JNC ATX 450W
RAM : 3 GB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 136
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Pack čiteva (za CS 1.6) sadrži sledeće:

Private CS 1.6 Hacks:

Enhanced Aim CS 1.6
ImmunityDUO
bi0la private edition
C.C.A Hook Private version
Deviant Cheats Private by DBS

+ Mnoštvo PUBLIC cheateva (OGC Hook, Timm3h ...)

Meni se posebno svidja EnhancedAim jer stvarno radi posao

p.s. Pre početka DOWNLOAD-a UGASITE antivirusni program i pokrenite Setup, a odmah NAKON INSTALACIJE PRE POKRETANJA BILO KOG ČITA UKLJUČITE ISTI.
Neki od čiteva u ovom pack-u ima virus koji će Vaš antivirus ukloniti odmah nakon uključivanja... (mislim da je u pitanju ovaj OGC)
Ostali čitevi nemaju virus, provereno...

DOWNLOAD:

http://www.sendspace.com/file/55eo51

SREĆNO
« Poslednja izmena: 22. Jan 2013, 13:27:48 od David357 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Pa evo nzm dali neko igra Minecraft (minecraft. net) pa ako neko ima free premium acc da mi da , ili nekako da se hakuje nesto. . . Hvala unapred Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Jel igra neko Criminal Case na facebook-u? Ja sam počeo prije par dana, i već sam se zarazio, ali mi se energy bar veoma brzo prazni, jer skida po 20. Da li neko zna jel postoje neki čitovi za ovu igricu, kao što je prije bio cheat engine koji u ovom slučaju ne radi. Na youtube sam našao mnogo linkova i tutoriala sa linkovima za cheat app, ali koji god link da otvorim trazi mi prvo da popunim survey i tu uvijek stanem, ili ako skinem zipovani fajl, traži mi šifru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
pozdrav svima...igram ovu igricu madagscar 2 sa klincem i zapelo je na jednom nivou...ako neko zna kako se inpresionira glorija...skacem i skacem u vodu sa raznim vratolomijama i nista....vec je pocelo da me nervira a i klinac kuka non stop predji pa predji....hvala u napred.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Motorola 
Sale,evo šta kažu "izvori koji žele da ostanu anonimni" :

"It's hard because the controls were converted very poorly from gamepad to keyboard.
Basicly, the score from the monkey judges is irelevant. All you need to do is to perform a 360 flip in the air. Try pushing forward and the right, until the hyppo makes the full circle, and you should make it.
If the flip is not enough press one more random key, after the flip is done and that should do it.

You must jump as high as possible to have enough time to pull it off."

(Guglov prevod :  " То је тешко, јер су контроле су конвертовани веома слабо од Гамепад до тастатуре.
Уређеним границама, скор од мајмуна судија није битно. Све што треба да урадите је да изврши 360 салто у ваздуху. Покушајте гура напред и десно, док хиппо чини пун круг, и требало би да га направи.
Ако флип није довољно притиснути још један случајни тастер, након Флип је урађено и да то уради.
Морате скок на високом нивоу као могуће имати довољно времена да га скину.")
---------------------------------------------------
"Does any body know to impress gloria in madagascar 2 when your motoo moto?"
"Yes, it s tricky! But here it is all you have to do: first, try to obtain on platform jump a very high jump. For that, always be with one eye at jump metter at right screen. When you see about 100%, jump! You have to do 3 jumps. If corectlly done, your jump are about 80 feet. Good! Now, for a few twists, rotate your left analog stick, or maybe the right one, until your Motto is in water. Also, twist your PS3 controller(as in Heavenly sword game), for several belly-flops! "

(Guglov prrevod : "Да, с лукав! Али, овде је све што треба да урадите: прво, да покуша да добије на платформи скачу веома висок скок. За то увек буде са једним оком на скок Меттер на десној екрану. Када видите око 100%, скочи! Ви треба да урадите 3 скокове. Ако цорецтлли уради, ваш скок су око 80 метара. Добро! Сада, за неколико преокрета, окрените леви аналогни штап, или можда онај прави, све док мото је у води. Такође, савијате ПС3 контролер (као у игри Хеавенли Сворд), за неколико стомак-флопова!" )

@@@@@@@@@@@@@

Srećno - nadam se da će ovo pripomoći da legenda o Nepobedivom Taji ostane netaknuta !!!



Nadam se da

   
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
Cheat Engine:
1. Moze li se ikako provaliti da se vara na flash igrici preko facebook-a pomocu ovog programa? Smile
2. Ako se moze provaliti, kako uraditi da se ne provali?
« Poslednja izmena: 20. Mar 2013, 11:10:28 od zemunac666 »
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Izgled zna da vara,a u ovom slucaju ne vara!:)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6600
Jel igra neko Criminal Case na facebook-u? Ja sam počeo prije par dana, i već sam se zarazio, ali mi se energy bar veoma brzo prazni, jer skida po 20. Da li neko zna jel postoje neki čitovi za ovu igricu, kao što je prije bio cheat engine koji u ovom slučaju ne radi. Na youtube sam našao mnogo linkova i tutoriala sa linkovima za cheat app, ali koji god link da otvorim trazi mi prvo da popunim survey i tu uvijek stanem, ili ako skinem zipovani fajl, traži mi šifru.
Igram ja i sad sam naisao na neki Record Breaker nije losa stvar, ali opet tek je pocela sa radom ima tek neke pocetne mape, nas covek ga radi, pa mu treba dovoljno motivacije da nastavi...Ako hoces izvoli pogledaj...Meni je super jedva cekam da nastavi... Smile

http://criminalcase.zveen.com/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 65
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung S6 Edge
Moze neko da mi nadje Euro Truck Simulator 2 ..Multyplayer..Download pls.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Ericsson jeste
ljudi igram serious sama prvi deo i stigo sam do sewers,kanalizacija ona,pobio sam sve i davim se sad tu,nmg da se pomerim,ima da se stane na ono sanduče šta već,i ono te odnese gore,ali gore je opet neka voda  Smiley 1 kao dvostruka voda  Smile pomagajte
« Poslednja izmena: 15. Maj 2013, 19:46:57 od abenaz »
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:55:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.