Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vangelia Gushterova Vanga - sva prorocanstva  (Pročitano 39130 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
1deki
Prijatelju gde ti živiš? Smile Jeli na Marsu?Zar nisi još naučio da čitaš,pa da pročitaš malo vesti.Ili zamoli tvog komšiju da ti pročita ove vesti.

Nakon uspješnih akcija muslimanskih terorista u Madridu i Londonu Bruxelles je još odlučnije krenuo u obračun s terorizmom, što je i rezultiralo nedavnom uspostavom zajedničkog nadziranja interneta. S obzirom da je EU svjesna kako su terorističke ćelije, ali i samostalni pojedinci, brojni i aktivni u Europi, te da se internetom služe uistinu sveobuhvatno, veći nadzor islamističkih internet stranica nametnuo se Bruxellesu kao nužno rješenje.


Izvor:Poslovni.hr

Brigada Abu Hafs al-Masri bliska Al -Kaidi,koja je svojevremeno preuzela odgovornost za terorističke napade u Madridu i Londonu, na jednom islamskom sajtu na internetu,uputila je nove pretnje Italiji. 'Ponavljamo poruku Rimu i Berluskoniju: sve dok vaši vojnici budu u Iraku od nas možete očekivati samo krv. Napašćemo prestonice Evrope među kojima i Rim', navodi se u tekstu.

'Pretnje terorista su svakodnevne i zato preventivne mere ne mogu imati vremensku ograničenost.Nivo bezbednosti je podignut na najviši mogući nivo kao i u svim drugim zemljama Evropske Unije,saopštio je juče ministar unutrašnjih poslova Đuzepe Pizanu.


Izvor:rts.co.yu

A ono što ti neznaš i nerazumeš jesu tvoje da citiram tvoje reči "tesko njesra".Očigledno ti neznaš ni šta se dešava u tvom komšiluku,a ne u svetu.Pa eto ti tekst koji sam postavio a tu je i google pa prouči ono o čemu ovde diskutujemo.

Smile   to su borci za slobodu.
Onda je borba boraca da Kosovo i Bosna bude čista muslimanska zemlja po tebi je opravdana.A sutra kada milioni muslimana bude se izborio da Evropa bude muslimanski kontinent je opravdano.Ko ne pređe u Islam je nevernik i sluga đavola po njima i biće ubijen.Takvu borbu za slobodu ti podržavaš,jelda?

Sta napravise mediji od coveka...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, Pirox nije usamljen...
Eto.. ako kojim slucajem studiras pravo, pre ili kasnije ti padne u ruke Hamilton i njegova teorija o sukobu civilizacija, tj. da ce se svi buduci ratovi voditi iz tog razloga...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
ARTIST: Zager and Evans
TITLE: In the Year 2525


In the year 2525
If man is still alive.
If woman can survive, they may find.


In the year 3535
Ain't gonna need to tell the truth, tell no lies.
Everything you think, do and say, is in the pill you took today.


In the year 4545
Ain't gonna need your teeth, won't need your eyes.
You won't find a thing to chew.
Nobody's gonna look at you.


In the year 5555
Your arms hanging limp at your sides.
Your legs got nothing to do.
Some machine doing that for you.


In the year 6565
Ain't gonna need no husband, won't need no wife.
You'll pick your son, pick your daughter too.
From the bottom of a long glass tube. Whoa-oh


In the year 7510
If God's a-comin, he oughta make it by then.
Maybe he'll look around himself and say.
Guess it's time for the judgment day.


In the year 8510
God is gonna shake his mighty head.
He'll either say.I'm pleased where man has been.
Or tear it down and start again. Whoa-oh


In the year 9595
I'm kinda wonderin if man is gonna be alive.
He's taken everything this old Earth can give.
And he ain't put back nothing.Whoa-oh



Now it's been ten thousand years
Man has cried a billion tears.
For what he never knew,
now man's reign is through.


But through eternal night.
The twinkling of starlight.
So very far away.
Maybe it's only yesterday.


In the year 2525
If man is still alive.
If woman can survive, they may find.


In the year 3535 {fade}
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Sta napravise mediji od coveka...
Znači kada predsednik neke države ili vođa neke grupe ili organizacije uživo objavljuje svoju nameru preko mas medija,tebi to nije istina.Zar po tebi bolje biti ne informisan i glup??? A šta misliš šta ne informisanost može napraviti od čoveka?
« Poslednja izmena: 09. Okt 2008, 23:27:29 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
1deki
Prijatelju gde ti živiš? Smile Jeli na Marsu?Zar nisi još naučio da čitaš,pa da pročitaš malo vesti.Ili zamoli tvog komšiju da ti pročita ove vesti.

A ono što ti neznaš i nerazumeš jesu tvoje da citiram tvoje reči "tesko njesra".Očigledno ti neznaš ni šta se dešava u tvom komšiluku,a ne u svetu.Pa eto ti tekst koji sam postavio a tu je i google pa prouči ono o čemu ovde diskutujemo.


O ti pismeni velikasu! Koji cita i veruje koliko vidim u sve sto hrvatski i srpski mediji objave...
Kao prvo: pise se ne znas, ne razumes i ne pise se ne informisanost nego neinformisanost!
Drugo: Gde ja zivim?! Gde bre ti zivis!? Svake godine izadje jedno 50 dokumentaraca i milion knjiga o tome kako je 9 11 inside job, ali ne i dalje ima indoktrinisanih mozgova (tu i ti spadas) koji gutaju sve sto im mainstream mediji ponude. Ti mi na ovaj forum, sa kojim sam uglavnom zadovoljan, okacis izdrkane tekstove, domacih izdrkanih novinara koji se kunu u CNN, BBC, SKYa kao simbol profesionalnog izvestavanja i ja to treba da uzmem zdravo za gotovo. Jos se secam prica kako je pristinski stadion mesto za masovna ubistva Siptara ili kako su Srbi oformili kampove za masovna silovanja ne bi li impregnirali svoju srpsku spermu u utrobe Siptarki. Heellooooooo??????????? Smile
Zar zaista mislis da su 9 11 izveli neki likovi koji se sad kriju po pecinama? 2 meseca pre 9 11a americki novinar nadje Ladena u p.... lepoj materini, a ovaj mu lepo otkrije svoje namere kako ce da izvede teroristicki napad i jos zgodno doda: ''Ali pazite, necemo praviti razliku izmedju civila i vojnika...'' Ej, sve tajne sluzbe sveta , sa budzetima od nekoliko milijardi jura i vise (americkim), traze lika, a onda ga nadje neki izdrkani novinar koga Laden primi u svoju gajbu, upozna sa kapetanima a onda mu izlozi svoj plan na izvolte. To je kao da ja hocu da ubijem nekog i njegove najblize a to mu sve na vreme dojavim, jel, valjda je to pametno. Kad tako dobro koristis google, potrazi veze izmedju Bushovih i Ladenovih, mislim da ces se iznenaditi sta ces pronaci... Evo samo mi objasni kako je pala WTC7 (zgrada od 50 spratova) u koju nije ni udario avion? Jel zbog pozara na dva sprata iako nikad, u istoriji sveta, nije pala zgrada sa celicnom armaturom od posledica pozara! Cim mi to objasnis ja cu odma da svarim ove textove nasih vrlih medija. Kad si ostavio ovaj text o kontroli interneta, rekoh: ''Dobro, lik je sarkastican i ironican, ali kapira on sta se desava. Kad ne lezi vraze...''.
Evo ti jedan podatak koji neces naci u mainstream medijima (iz Zeitgeist II je, a ti bi pod hitno trebao da odgledas prvi deo): ''budzet SADa za borbu protiv terorizma u 2007 g. iznosi 161.8 milijardi dolara, a godisnje 68 Amera nastrada od posledica terorizma. S druge strane budzet SADa za borbu protiv bolesti srca iznosi 2.9 milijardi dolara, a godisnje 450.000 Amera umre od srcanih oboljenja.'' Razmisli malo o ovome...
Kao trece: Sta si toliko ostrascen protiv Muslimana? Oni su zrtve (tj. postace) NWOa kao i Srbi. Tvorci NWOa ih koriste dok im trebaju a posle toga ide ona stara: ''Danas jesi, sutra nisi!''. Muslimani su im mnogo veci problem nego Srbi, s obzirom na njihov natalitet. Mislis da je elitiste bas briga kojoj naciji pripadas ili kom bogu se molis. Ima da gorimo u nuklearnom udaru ko svi ostali ili jos gore umreces od gladi ili bolesti.
Pod cetiri: Ja ne verujem (odvojeno, naravno) da si poslao skoro 1200 poruka na forumu. Ua moderatori! Ua bre... Smile
« Poslednja izmena: 10. Okt 2008, 01:31:18 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Citat
Pod cetiri: Ja ne verujem (odvojeno, naravno) da si poslao skoro 1200 poruka na forumu. Ua moderatori! Ua bre...
Nego koliko po tvom ?? Jel' to mislis da neko sedi u kutiji servera i kuca ko koliko poruka ima ??


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Pod cetiri: Ja ne verujem (odvojeno, naravno) da si poslao skoro 1200 poruka na forumu. Ua moderatori! Ua bre...
Nego koliko po tvom ?? Jel' to mislis da neko sedi u kutiji servera i kuca ko koliko poruka ima ??




Pa unosi versku i nacionalnu netrpeljivost! Banuj ga, bre...
Dokle to vise Muslimani su krivi za sve, plasite se obrezanih itd. Da, a onda je mrmot umotao cokoladu u foliju... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
O ti pismeni velikasu! Koji cita i veruje koliko vidim u sve sto hrvatski i srpski mediji objave...
Ja nisam niti Srbin niti Hrvat,a šta ti imaš protiv Srba i Hrvata i njihovih medija,a po tvojim tekstovima vidim da imaš? I onda ti govoriš o verskom i nacionalnom netrpljivosti.
Kada bi ti ja postavio vesti na jeziku koje znam,ti bi na to gledao kao tele na šarena vrata,nepismeni velikašu.A ono što je uživo objavljeno u svetskim medijima,to se prenosi i u Srpskim i u Hrvatsim medijima,samo što tvoj um nikako to da zaključi.Mišljenje medija koje neke države objavljuju je drugo,a javne činjenice su jedno i isto je u celom svetu,a to ti nemožeš razlikovati koliko se vidi.Najbolje idi čuvati ovce na pašnjaku,nemoj ovde na forumu da procenjuješ nečiji pismenost i nacionalizam.Poštujem što si Musliman,ali ne poštujem neka dela što čine pod vašom verom,a ti to ne možeš osuđivati ni kod koga,niti im silom menjati ubeđenje.
Ako hoćeš nešto pametno da pišeš, piši u vezi teme, a ne o procenjivanju nečije pismenosti i nacionalizmu.
« Poslednja izmena: 10. Okt 2008, 09:55:45 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Citat
Pa unosi versku i nacionalnu netrpeljivost! Banuj ga, bre..
Aaaaa, na to si mislio. Za Pirox-a to ne bih mogao reci.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ti si bas neki frustrirani mladic    Smile    Smile 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.