Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vangelia Gushterova Vanga - sva prorocanstva  (Pročitano 38950 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
@gottago

Al ti baljezgas! Jel to samo kad si raspolozen ili tako uvek?
Treba da promenis nick u: Dezurno baljezgalo! Blah blah blah....
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Vec si bio opomenut.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 5
@gottago

Al ti baljezgas! Jel to samo kad si raspolozen ili tako uvek?
Treba da promenis nick u: Dezurno baljezgalo! Blah blah blah....

Sledeci post uvredljive sadrzine i ides na hladjenje. Naravno, svako javno (a ne preko PP) nadovezivanje ili negodovanje odluke moderatora, takodje povlaci ban.

Kao sto rece kolega pre mene, bio si upozoren, a ovo moje ti je poslednje upozorenje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
A sto se tice deki1 podrzavam sve sto si rekao to je jako tesko odgovoriti a ne sumnjati kako se srusila zgrada koja nije bila pogodjena, i zasto pirox ne odgvori na jedno pitanje koje mu postavlja vec 2 puta koliko sam ja zapazio kako se srusila i covek je rekao poverovacu u sve ako mu dokaze a problem je sto ne moze da dokaze i sam pirox sumnja u to ali jbg sta ces previse medija je uticalo na njega ili mu je rezon kratak.
Ja nemam potrebe da odgovaram onima koji ne shvaćaju i neće da shvaćaju dve osnovne stvari.Da bi ti tražio dokaze od mene,prvo bi ti i tebi slični morali da dokažete da se zgrada srušila od toga za čega vi tvrdite.Ako neznate i nemate dokaza,znači da neznate i nećete imati dokaza ni da su moje tvrdnje neistinite,i samim time ne možete moju tvrdnju okarakterisati kao neistinu.
Drugo,tebe ne interesuju ni dokazi,niti činjenice,niti istina.Tebe jedino interesuje samo tvoje mišljenje bez dokaza i činjenica,i da kroz takvo mišljenje omaložavaš druge.Da te i najmanje interesuje istina recimo direktno od očevidaca koji su bili prisutni u tom trenutku,lepo bi uzeo Skipe preko kojeg bi mogao pozvati bilo koga u Njujorku pa bi ti mogli reći tačno šta su videli,a drugog aviona kako udara u zgradu je video pola Njujorka,a ima i amaterski snimak slučajnih prolaznika koji su u tom trenutki snimali za vreme tog događaja.Ali pošto tebe ne interesuju činjenice,suvišno je i nema smisla diskutovati o tome.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Isto tako ima snimaka ljudi koji su u trenutku nesreće bili na licu mesta i čiji se iskazi baš i ne slažu sa zvaničnom verzijom. U vezi svega toga nešto smrdi ali se nemože dokazati. Isto tako se nemože reći šta je bilo sa zgradom koja se srušila od požara. Isto tako moramo biti oprezni sa stvarima koje se iznose u pomenutim dokumentarcima jer su puni netačnih informacija koje se lako mogu proveriti. Nemože se samo na osnovu njih donositi slika o svetu. Ima tu negde tema o ovim stvarima pa je bolje tamo da nastavimo o ovim stvarima. Negde u proročanstvu se pominje da svemirski brod donosi strašnu bolest na zemlji. To mi je zanimljivo pošto je dokazano da bakterije mogu da prežive putovanje svemirom. Pa se pitam može li organizam koji se razvio ko zna gde u svemiru da postane pretnja za organizme na zemlji. Ako je takva opasnost realna trebamo biti veoma oprezni sa najavljenim misijama na Marsu. Ako je tamo opstao bakteriski život, a nije da nema uslova za to, zar nije moguće da letelica koja se vrati sa crvene planete sa sobom donese i neželjene goste?
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
@Pirox
Slicno gottagu, ti mnogo toga napises ali sve to kad se procita ja jednostavno ne razumem sta si hteo da mi kazes. Kazes da ja moram da dokazem zbog cega se zgrada u koju nije udario avion srusila? Pa evo, ja mogu da ti kazem zvanicnu verziju koju je komisija za istrazivanje sta bi 9 11 dala pre neka, cini mi se, dva nepuna meseca. Do tada je pitanje WTC7 zgrade bilo nerazjasnjeno. Kazu: Desila se termalna eksplozija. Nesto sto se nikad u istoriji sveta nikada pre nije desilo (a imam neki osecaj da se nece ponoviti). Sad, mozda je tebi to dovoljno, ali kako onda objasniti da vatrogasac na snimku kaze: Momci, gledajte u onu zgradu, posto ce uskoro pasti!???? Zasto su panduri terali sve da se udalje od zgrade ko god bi joj prisao. Zasto su povukli vatrogasce iz nje, iako su posle mnogi rekli da je pozar na ta 2 ili 3 sprata bio smesno lak da se ugasi. Znaci x ljudi je znalo da ce se desiti maltene cudo?!  A posto ti volis nauku, evo ovako, kako komentarises da su mnogi inzenjeri i naucnici rekli da je zgrada implodirala?
Drugo, jel su svi tekstovi koje si ti okacio uklesani u kamenu? To su sve informacije koje si ti licno proverio? Kazes ja omalovazavam druge ucesnike foruma i isterujem ''moju'' istinu? Heeellooooooooo??? Smile Pa upravo to ti radis! Kada si okacio textove o London i Madrid bombingu ja sam vratio post da to nisu uradili teroristi, vec kao i 9 11 tajne sluzbe zapadnih zemalja uz potpunu saglasnost njihovih vlada. A posle sam postavio pitanje u kakvom svetu mi to zivimo kada se to desava u 21. veku u zemljama ''besprekorne demokratije'' sto su i nas sto silom sto milom naterali da prihvatimo. Kazem ne veruj u sve sto mainstream mediji napisu, seti se Merkala i Racka, kampova za silovanje i sl. Zasto ja ne smem da napljujem RTS kad mi oni na godisnjicu 9 11 puste prilog ''zvanicne verzije'' kako je to najveci teroristicki napad koji su izveli muslimanski fundamentalisti (ko da CNN gledam), a cak je HRT pustio dokumentarac u kome se baca sumnja na tu zvanicnu verziju? A ti mi vracas post tipa: Alo prijatelju jel ti ne umes da citas? Dovedi komsiju da ti procita ako ti ne umes... Ej, kako sam ja smeo da ne svarim sve to sto si mi ti servirao? Tu sam i napao tvoj pravopis, jer napravio si 5 gramatickih gresaka u 2 recenice a ja, kao, ne umem da citam. Treba komsija da mi procita!? Znaci ti nisi ostavio moj post na miru da neko na forumu moze da procita o ''drugoj strani medalje''. Nego si odmah napao mene kako sam nepismen ili glup pa ne mogu da skapiram sta tamo pise! I sad sam ja closeminded? Mislim da ti imas mnogo vise problema sa percepcijom realnosti nego ja. A ocigledno te drugi ucesnici foruma mnogo bolje i mnogo duze poznaju nego ja tako da cu da se slozim sa ovim tvojim ''suvišno je i nema smisla diskutovati o tome.''! Da, bar sa tobom nema...

@Makros Crni
Mislim da sam gledao Hokingovu izjavu kako bi susret sa vanzemaljcem bio poprilicno opasan po nas, upravo zato sto bi nas mogao zaraziti bakterijom koja je potencijalno smrtonosna po nas. I preporucio je dobru staru bezaniju ako slucajno naletimo na nekog...Doduse, u War of the worlds smo ih bas tako sredili. Tamo gde Tom Kukuruz kine - tu trava vise ne raste!

IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
@1deki

Ocigledno te zanima ta stvar. Evo nabacicu ti jednu knjigu, negde sam je vec bio stavljao, ali je ne mogu naci. U knjizi se krece i vezuju ti dogadjaji o kome govoris, za prvi i drugi svetski rat, pa nadalje. Mozda ces naci odgovore za puno pitanja koje postavljas.

Jedno je sigurno, zaprepastices se procitanim.


Knjiga:
"Cudnije od fantazije", autor Albert D. Pastore


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Albert_D._Pastore_... (2441.41 KB)
*
Albert_D._Pastore_... (2441.41 KB)
*
Albert_D._Pastore_... (2308.01 KB)
« Poslednja izmena: 11. Okt 2008, 15:29:16 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Da to je to...

Hvala ti!
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja koliko znam snimljeni su mnogi filmovi o većini stvari koje baba Vanga prorekla, pa ako nađem nešto postaviću  Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2008, 21:29:24 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
11 post-a nevezanih striktno za Vangu, je obrisano.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.614 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.