Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:44:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uzas: restartuje se s najavom  (Pročitano 9903 puta)
12. Jul 2008, 14:29:15
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 1800
Kad igram neku igru, izbaci me iz igre da bi mi reko:
system is shutting down, save all work and log out... (i odbrojava 60 sekundi)
ovo mi se desavalo i ranije ali kad ugasim neki svchost proces u task manager-u.
kaze ortak da je virus ali ja imam nod32 sa najnovijim update-om i adaware 2008. skenirao sam komp (nasao je par trojanaca) i opet mi se desava gore pomenuto  Smile Smile Smile
do cega je to??   imam intel 1.0 ghz ; ASUS TUSL2-C maticna ; 384 MB SDRAM; GF 4600 Ti ....
Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Citat
kaze ortak da je virus ali ja imam nod32
Koji je inače poznat kao jako dobar antivirus, jel?  Smile
Instaliraj Kaspersky.

Prilikom pojavljivanja doticnih problema kao preliminarno resenje preporucujemo vam da skenirate vas racunar sa azuriranim Anti-Virus i Anti-Spyware programima. Posetite ovu temu za vise informacija, kao i ovu temu za spisak i test najboljih Anti-Virus programa.
Ukoliko se Vas problem i dalje pojavljuje, preporucujemo Vam da skenirate Vas racunar sa HiJackThis software-om koji je besplatan i mozete ga download-ovati na ovoj adresi, nakon cega zakacite ovde Vas tekstualni HiJackThis log.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 1800
Hvala puno  Smile
ovo je inace text koji izbaci posle restartovanja

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled1.JPG
(99.17 KB, 1024x836)
« Poslednja izmena: 12. Jul 2008, 15:57:23 od qcko »
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1.5
@qcko, ucini mi dve usluge: Posalji mi log ili screenshot onga sto nadje KIS i reci mi koju verziju NOda koristis i dal je krekovan? Ko zna odakle on skida definicije... Drugo koji SP imas ako je u pitanju SP1 podhitno instaliraj SP2 jer ti ni sa ovim super mega giga sexy anti-virusom nema spasa...

Trebalo bi ovo da resi problem ali prvo proskeniraj sa KIS..Da vidimo sta ce da nadje;;;;

http://www3.telus.net/dandemar/sasser.htm

Kod:
Koji je inače poznat kao jako dobar antivirus, jel?  Smile
Instaliraj Kaspersky.

Jedno pitanje: Cemu onda oni [ne]zavisni AV testovi koje ste radili..Cisto da se vidi da ste se trudili il da coveka uputite da ih pogleda i sam odluci sta njemu odgovara...Objektivnost na prvom mestu..Ponovo sam sad citao one testove[jes da su zastareli] i primetio i tamo Crowzov savet tipa instalirajte nod probajte deinstalirajte...To je subjektrivnost..Toga ne sme biti u ozbiljnim testovima...Kao sto je vas,valjda...
« Poslednja izmena: 12. Jul 2008, 17:08:07 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple k750i
@qcko, ucini mi dve usluge: Posalji mi log ili screenshot onga sto nadje KIS i reci mi koju verziju NOda koristis i dal je krekovan? Ko zna odakle on skida definicije...
A odakle moze da ih skida?Ja sam koristio krekovani Nod i onaj trial i sve su definicije iste,razlika je bila u tome sto je kod krekovanog update uglavnom znao da kasni





« Poslednja izmena: 12. Jul 2008, 17:27:57 od milelc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
@enaB Na njegovoj masini kada bi se instalirao Kaspersky ja mislim da bi toliko usporio da bi ga odmah kroz prozor izbacio..  Smile
A da je NOD32 los antivirus zelim da se to dokaze a ne ovo tipa"Zar mislis da je dobar,bla,bla"...Ja sam zadovoljan,i koristim ga vec vise od godinu dana!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
i ja sam koristio NOD32,po meni nije bas tako dobar kao kaspersky ali
je sasvim OK antivirus, i neslazem se sto ga toliko odbacujete ,
..a i ovo sto kaze goran ..stoji  Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2008, 17:47:21 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Jedno pitanje: Cemu onda oni [ne]zavisni AV testovi koje ste radili..Cisto da se vidi da ste se trudili il da coveka uputite da ih pogleda i sam odluci sta njemu odgovara...Objektivnost na prvom mestu..Ponovo sam sad citao one testove[jes da su zastareli] i primetio i tamo Crowzov savet tipa instalirajte nod probajte deinstalirajte...To je subjektrivnost..Toga ne sme biti u ozbiljnim testovima...Kao sto je vas,valjda...

Ovo ↓↓↓
Citat
Prilikom pojavljivanja doticnih problema kao preliminarno resenje preporucujemo vam da skenirate vas racunar sa azuriranim Anti-Virus i Anti-Spyware programima. Posetite ovu temu za vise informacija, kao i ovu temu za spisak i test najboljih Anti-Virus programa.
Ukoliko se Vas problem i dalje pojavljuje, preporucujemo Vam da skenirate Vas racunar sa HiJackThis software-om koji je besplatan i mozete ga download-ovati na ovoj adresi, nakon cega zakacite ovde Vas tekstualni HiJackThis log.
je default odgovor koji nisam menjao, nego sam pre njega preporučio AV.


A da je NOD32 los antivirus zelim da se to dokaze a ne ovo tipa"Zar mislis da je dobar,bla,bla"...Ja sam zadovoljan,i koristim ga vec vise od godinu dana!!!
Dokazano je ne nekoliko nego mnogo puta, baš na ovom forumu, samo čitaj teme. NOD ubedljivo vodi po pitanju broja tema u kojima se (srećni) koristici istoga žale na probleme sa virusima. Eno jedne takve nekoliko tema ispod ove  Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2008, 17:52:24 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Pa to su sve teme ovoga tipa."Nasao je nekoliko trojanaca ali mi se opet nesto dogadja!" ...
Tu se preporucuje scan iz safe moda,bar koliko ja znam!!!A ne promena antivirusa!!!
Nebitno...Necemo da idemo u off!!! p.s.Bilo je i tema gde je Kaspersky se gubio,ali da ne trazim sada!!

Ne postoji sjajan antivirus !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
OK ljudi nemojte molim vas da se ovo pretvori u jednu od rasprava...  Smile

@enaB hvala na odgovoru i na tome sto nisi koristio default smajli [ SmileSmile

Pozdrav Smile

Sto se ticce teme izpod ove vec sam tamo izlozio o cemu se radi i zasto je omanuo..Znaci jos jednom ponavljam nisam NOD fanatic koristim Avast ali ipak verujem nekim nezavisnim testovima i svom relativno kratkom i pozitivnom iskustvu kojje sam imao sa Nodom....And now back to topic  Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:44:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.174 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.