Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uvodi se 11. obavezna vakcina  (Pročitano 4404 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Citat
a vjerovanjem u chemtrailse si se posro na svakog aeroinjzinjera, pilota, masinca, ljubitelja aviona i tako dalje
Koliko znam, piloti su bacili atomsku bombu na Hirosimu i Nagasaki, bombardovali i pobili toliko ljudi, skroz otvoreno, u ime "pravde", oni su mislili da rade sasvim ok stvari, a sad zamisli sta se desava "iza zavese".
Zasto su kemtrejlovi "laz"? Moze li neko da mi kaze?


Oko atomske bombe nema nista nejasno niti skriveno.  Smile

Nema tajne kako funkcionise. To je bio vojni napad brutalan i njima neophodan u tom momentu.

Nije lijepo ali nije nikakva laz.

Jasno je sve i nema skrivanja. Bilo je skrivanja tokom razvoja bombe zbog ratnih okolnosti.

Posle rata se znalo sta se desilo i nema mazanja ociju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Citat
Zasto su kemtrejlovi "laz"? Moze li neko da mi kaze?

Opet chemtrailsi?    Oooo,jbt...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
"Rat je mir.
Sloboda je ropstvo.
Neznanje je moć."

 

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Oko atomske bombe nema nista nejasno niti skriveno.  Smile

Nema tajne kako funkcionise. To je bio vojni napad brutalan i njima neophodan u tom momentu.

Nije lijepo ali nije nikakva laz.

Jasno je sve i nema skrivanja. Bilo je skrivanja tokom razvoja bombe zbog ratnih okolnosti.

Posle rata se znalo sta se desilo i nema mazanja ociju.

Mislio sam na to da ako pilot pred ocima svih ubije 100 hiljada ljudi u delicu sekunde i nikom nista, zamisli kakve tajne krije situacija "iza scene".

Znas za ono kada je fizicar Openhajmer, predlozio tadasnjem predsedniku SAD-a da Japancima skrenu paznju na prostor od 100km od obale Japana, gde bi amerikanci aktivirali bombu, cisto da im pokazu sa kakvim oruzijem raspolazu, sto bi Japance sasvim sigurno prisililo na predaju, kako ne bi toliko ljudi nastradalo. Predsednik ga je izjurio iz kabineta nagavacke!

Opet chemtrailsi?    Oooo,jbt...  Smile
"Nije zavera grupica ljudi nagnutih nad globusom, nego je to, zapravo, programiranje filozofskih i kulturnih obrazaca drustva." H.G. Vels (odlomak iz knjige  "Open Conspiracy")

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Oko atomske bombe nema nista nejasno niti skriveno.  Smile

Nema tajne kako funkcionise. To je bio vojni napad brutalan i njima neophodan u tom momentu.

Nije lijepo ali nije nikakva laz.

Jasno je sve i nema skrivanja. Bilo je skrivanja tokom razvoja bombe zbog ratnih okolnosti.

Posle rata se znalo sta se desilo i nema mazanja ociju.

Mislio sam na to da ako pilot pred ocima svih ubije 100 hiljada ljudi u delicu sekunde i nikom nista, zamisli kakve tajne krije situacija "iza scene".

Znas za ono kada je fizicar Openhajmer, predlozio tadasnjem predsedniku SAD-a da Japancima skrenu paznju na prostor od 100km od obale Japana, gde bi amerikanci aktivirali bombu, cisto da im pokazu sa kakvim oruzijem raspolazu, sto bi Japance sasvim sigurno prisililo na predaju, kako ne bi toliko ljudi nastradalo. Predsednik ga je izjurio iz kabineta nagavacke!

Pa oni su vojnici a ne civilni piloti.

Kao sto bi rekao da ako covjek sa mitraljezom spreman da pobije 20 ljudi ispred sebe, kako onda vjerovati parnoj masini ili sta god bilo analogno mitraljezu mirnodopski.

--
Sto sam rekao neutralno za pilote i ostale.

Recimo da je 20% svega pa i nauke u svrsi vlade.

A sta rade ostali 80% lade muda i gledaju malverzacije? Tesko.

Pa neko na forumu ima caleta pilota, aeroinzinjera, imunologa.. pitaj njih za objasnjenje umjesto nasumicnih internet izvora.

Oces da kazes da svaki mlazni avion od Amerike do Indije, Filipina Kine ima instaliran neki "chemtrails kit".

I poznajes li dovoljno kako mlazni motor radi da bi rekao sta je razlika izmedju normalnog i chemtrailsovanog.

Isto vazi i za imunologiju..

Ajd da si strucnjak za mlazne avione pa kazes ljudi, jet moze na funkcionise i bez dugog traga. Taj dugi trag je posledica tih i tih hemikalija..

A o prirodi hemikalija nek vam vise kaze hemicar.

Nego ti sve znas i mlaznjake, nezeljena dejstva vakcina, posrnulu ekonomiju.. a po mom misljenju vadis stvari iz konteksta u kojima nisi strucan da bi ih usaglasio sa svojom filozofijom da su vlade zle i korumpirane.

(jesu vlade zle i korumipirane ali na druge, mnogo ociglednije nacine)
« Poslednja izmena: 08. Nov 2013, 19:07:51 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Eo danas stiglo u sanduce poziv za vakcinaciju mladjeg klinca... Smile
Oces da ga spricujes?
Koju vakcinaciju ti "nude" to jest "prisiljavaju"?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Nema oces moras...zakonom regulisano...a neam pojma koja je vakcina u pitanju znam da je nisu imali dugo.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Nema oces moras...zakonom regulisano...a neam pojma koja je vakcina u pitanju znam da je nisu imali dugo.
Ne bi bilo problema da je to samo vakcina, ali oni trpaju kojekakve slacine unutra
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Ma kod nas je stvarno pitanje sta se ubrizgava...ali dzaba kada si nemocan.
Oba klinca su mi bolovala boginje, iako se vakcinise protiv njih...ja ja 80% je delotvornost + za jedan podtip nema vakcine.
Ovaj stariji je navukao veliki kasalj, a vakcina protiv toga je ono kao 90% sigurna...a i zbog retkosti bolesti jedino torlak moze da potvrdi isto. Pa mi je klinac najebao dva meseca, jer ni adekvatnih lekova nema...
Ja sam baksuz izgleda pa ono  Smile Smile Smile
Nisam protiv vakcinacije jedino me smara to moranje...mora samo da se umre bre i nista vise  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Ma kod nas je stvarno pitanje sta se ubrizgava...ali dzaba kada si nemocan.
Oba klinca su mi bolovala boginje, iako se vakcinise protiv njih...ja ja 80% je delotvornost + za jedan podtip nema vakcine.
Ovaj stariji je navukao veliki kasalj, a vakcina protiv toga je ono kao 90% sigurna...a i zbog retkosti bolesti jedino torlak moze da potvrdi isto. Pa mi je klinac najebao dva meseca, jer ni adekvatnih lekova nema...
Ja sam baksuz izgleda pa ono  Smile Smile Smile
Nisam protiv vakcinacije jedino me smara to moranje...mora samo da se umre bre i nista vise  Smile
Slazem se brate Smiley

Mene nervira sto nam daju vakcine protiv gripa, a postoji oko 10000 razlicitih grupa, i tako najebes uvek, jos plus merkur, valja za mozak, demencia roka
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.