Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:23:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uticaj oca na cerkin zivot  (Pročitano 9120 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
U tom slučaju, curice, nemaš zbog čega da brineš. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ja pevam,da m prodje vreme...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2600
Tako znaci...?
Vi mislite da,sada kad ste upuceni u detalje,ovo vise nije neki problem? Pa dobro Smile onda cu se i ja malo opustiti,i da ti sebi oduska...Nek se lopta smiri,pa cu videti...Uostalom,nikud ja ne idem,niti mi se zuri Smile Ko sto mi neko od vas rece-mladi smo i on i ja,ima vremena za krupne korake u zivotu...
Samo sam htela da budem sigurna da nisam jedina koja misli da je sopstven izbor "zivotnog druga",pa makar to ne bilo po volji nasih oceva,ispravna stvar i da u tome nema niceg loseg.
A verujem da nisam jedina sa takvim problemom Smile Ako vas ima jos sa ovakvim,ili slicnim problemom,pisite! Recite mi kako se vi borite sa njim,mozda izvucem jos neki dobar savet???
pozZ Smile
IP sačuvana
social share
jel bas mora?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
pre 14 dana sam izgubila oca koji mi je bio sve .Imao je infarkt i za tren me je napustio .Majka me je napustila imala sam samo njega.Braca vode svoje zivote drugacije su to primili.ja sam udata imam svoj zivot ali ipak  osecam se da nema vise nikog  ko mi je pruzao bezrezervnu podrsku.Sada kada nemam na koga da se oslonim i kome da se pohvalim a i pozalim osecam se napusteno.Moj otac je imao veliki uticaj  na mene ali ipak oduvek sam sama preuzimala stvari u svoje ruke nisam bila maza  ali bila sam njegov zivot.Toliko od mene.Mislim da je tema super  ali i moj bol je velika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bas mi je zao sasano  Smile
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Stvar je u tome što ta devojka svoju porodicu nema, ona svoju porodicu tek treba da stvori dal sa upravo tim momkom ili nekim drugim.

Ima,kako nema? Dok ne zasnuje svoju novu porodicu,sada su joj porodica roditelji,braca,sestre...
 
@village girl
Sto se tice stava tvog tate,smatram da nije u pravu!!!
Ljudi se ne cene po diplomama,niti to ista ynaci.
Onaj ko je dipl. yanci da je imao sansu,prepoynao je kao sebi odogvarajucu i iskoristio je,to nema veze sa ostalim osobinama...
Ima masa ljudi koji su Dr ,Mr ,Prof.,ali su kompletne budale(sto bi Seselj rekao),cak ih ima i polupismenih. Da,da,imaju zavrsen fakultet,ali nemaju osnovnu skolu (uslovno receno).
Ako je to taj razlog sto se tata buni,onda mozes biti mirna i slusati svoje srce,a ne tatu  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ja pevam,da m prodje vreme...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2600
Vidim da vas ima puno devojaka kojima je otac veliki uzor i podrska u zivotu. Meni licno je puno puta pomogao kad sam bila u najvecim dilemama,i uvek bi se njegov savet pokazao vrednim. Zato mi je sada stalo da me podrzi,jer je za mene ovo vrlo vazna odluka i njegovo razumevanje bi mi puno znacilo. Zao mi je devojke koja je izgubila oca,mogu samo da pretpostavim koliko joj je tesko Smile
Ali,ko sto Balasevic kaze:"...biras jednom u zivotu,sad bogatu,il sirotu,to ne bira pamet nego srce!"
Ja sam svog momka izabrala srcem,i do sada se nisam pokajala...a nadam se da necu nikad! Sve sto zelim je da i tata vidi sve te dobre osobine koje sam ja u njemu videla,i da ga prihvati od srca,a ne samo meni za ljubav!
PozZ svima Smile
IP sačuvana
social share
jel bas mora?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Otac je otac, ali majka je majka...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 496
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Nokia 
Uzmi stvar u svoje ruke a tata ce shvatiti da si ti sada svoj covek i da sama donosis svoje odluke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Z 240
Majka je majka, sve je to ok...jedinica sam i živim sama sa njom. Pre 4 godine mi je otac preminuo posle tri godine teške i mučne bolesti i bilo je jako teško gledati ga kako se muči i lagano nestaje.
On mi je bio autoritet, svaka njegova reč (ma koliko mi u tom trenutku zvučala pogrešno i protiv mojih stavova), imala je svoju težinu...bio je veliki čovek i šaljivdžija, i sve osobine sam nasledila od njega, i na to sam ponosna.
Kada me je napustio, čini mi se da sam izgubila deo sebe. Teško sam to podnela, agresijom i raznim sr...njima sam izbacivala sav taj bes i očaj iz sebe.
Evo, tek posle 4 godine sam se pomirila da ga nema i polako učim da živim sa tim.
Radujte se što imate roditelje, ma kako vam ponekad išli na živce, jer će vam jednog dana i to nedostajati.
Bless!
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ja pevam,da m prodje vreme...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2600
Ljudi...sve vas volim! Smile
Hvala vam svima koji mi pisete. Znate kako se kaze:"Covek se uci dok je ziv"...i..."Pametnije su dve glave od jedne". A tek koliko su sve nase glave pametnije od moje?! Smile
pozZ Smile
IP sačuvana
social share
jel bas mora?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:23:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.