Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 16:37:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ustav Republike Hrvatske (2016)  (Pročitano 7231 puta)
16. Apr 2016, 23:51:07
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Nebojša Glogovac u ulozi transvestita u filmu “Ustav Republike Hrvatske...

U novom filmu “Ustav republike Hrvatske” glumac Nebojša Glogovac glumiće transvestita.



Film prati priču o četvoro ljudi koji žive u istoj zgradi i zaziru jedni od drugih zbog toga što se razlikuju po imovinskom statusa, seksualnim navikama, nacionalnosti i veri. Zapravo, nemaju ništa zajedničko osim što moraju da komuniciraju zbog stanovanja na istom mestu.



Glogovcu je u ovom filmu pripala uloga starijeg hrvatskog penzionisanog profesora Vjeke Kralja koji se deklariše kao homoseksualac i transvestit.

“Takva uloga je biser koji se dobija jednom u karijeri. Smatram je velikom privilegijom. Kad se Rajko Grlić odlučio na kraju za mene, bio sam vrlo srećan, ali i svestan ogromne odgovornosti i izazova preda mnom. Tri meseca intenzivno smo razgovarali o tome kako stvoriti taj kompleksan lik, promišljali smo baš svaku rečenicu. Scenario je fantastičan, a deo koji se odnosi na bivšeg partnera mog lika je divno napisan da se graniči s poezijom”



Glumac je izjavio da je ovoga puta želeo da drugačije od svojih kolega iznese ulogu homoseksualca.

"Svakako sam u ovoj ulozi želeo da izbegnem bilo kakav stereotip igranja homoseksualca, kao nekog feminiziranog tipa povišenog glasa koji mlatara rukama dok priča”, ispričao je za hrvatski "Telegram".

Izvor b92

http://www.imdb.com/title/tt5545674/?ref_=nm_flmg_wr_1

  Ovo moram da gledam zbog Nebojše, Rajka i A.Tomića.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
[quote author=zoranjurkovic5@gmail.com link=topic=646032.msg12093461#msg12093461
"Svakako sam u ovoj ulozi želeo da izbegnem bilo kakav stereotip igranja homoseksualca, kao nekog feminiziranog tipa povišenog glasa koji mlatara rukama dok priča”, ispričao je za hrvatski "Telegram".
Citat
a kako bi ga drugacije i odigrao
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.75
mob
Motorola 
  
Citat
"Svakako sam u ovoj ulozi želeo da izbegnem bilo kakav stereotip igranja homoseksualca, kao nekog feminiziranog tipa povišenog glasa koji mlatara rukama dok priča”, ispričao je za hrvatski "Telegram".


  Izbeći "stereotip" noseći najlonke i brus ?  Smile

 Moguće je...možda :

    

     ( https://www.youtube.com/watch?v=AiHRrdBMIpA )
« Poslednja izmena: 17. Apr 2016, 21:03:10 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.5.17
mob
I-mate 30 Pro
pa...sad je sve manje vise jasno... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
  A.Tomić i Grlić imaju uspešnu i dugu saradnju i tu greške nema. O tome kakav je N.Glogovac ne treba pisati, dovoljno je samo napisati da je trenutno naš najbolji glumac. Još nešto, mislim da hrvati samo A.Zafranovića mrze više od A.Tomića.

  U svakom slučaju biće ovo zanimljivo filmsko iskustvo. Dovoljno je pogledati poslednji Grlićev film. Preporučio sam ga svojevremeno.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0


 


 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Ustav Republike Hrvatske - najiščekivaniji hrvatski film godine na jesen stiže u kina diljem regije


Ljubavna je priča o mržnji inspirirana stvarnom zemljom



Film doajena hrvatskog filma, Rajka Grlića, 'Ustav Republike Hrvatske', najiščekivaniji hrvatski film godine stiže u kina diljem regije u listopadu. 'Ustav Republike Hrvatske' u produkciji Interfilma i distribuciji Blitza, ljubavna je priča o mržnji, inspirirana stvarnom zemljom, priča koja razotkriva sve naše netrpeljivosti, predrasude i mržnju prema različitostima. To je priča o hrabrosti da danas budeš ono što jesi i pokušaju da se unatoč svemu voli. U glavnoj ulozi pojavljuje se proslavljeni srpski glumac Nebojša Glogovac u najkompleksnijoj filmskoj ulozi u karijeri. Nebojša u filmu glumi umirovljenog profesora, koji je pritom deklarirani homoseksualac i transvestit, dok uz njega još igraju Ksenija Marinković, Dejan Aćimović i Božidar Smiljanić, a scenarij potpisuje Ante Tomić zajedno s Rajkom Grlićem.

Rajko Grlić koji je publiku oduševio uspješnicama kao što su 'Samo jednom se ljubi', 'Karaula', 'Neka ostane među nama' ovoga puta donosi vrlo intimnu, ljubavnu priča o četvoro ljudi koji žive u istoj stambenoj zgradi u centru Zagreba. Priča je to o ljudima koji su međusobno vrlo različiti, od društvenog statusa do seksualne orijentacije, od političkog svjetonazora do religija kojima pripadaju ili ne pripadaju. Film kojeg morate pogledati ove jeseni zasigurno će osvojiti srca brojnih gledatelja.

Ovaj se film pita da li se netko uronjen u predrasude i mržnju može pretvoriti u normalno ljudsko biće i da li takav netko može ići i korak dalje i pokazati da je ispod ledene maske satkan od ljubavi. Svaki čovjek koji voli svoju zemlju bi morao znati Ustav. Ljudi kojima je državnost važnija od svega na svijetu obožavaju institucije i strastveno govore o državnosti s mnogo erotskog naboja. Očigledno eros čuči u raznim stvarima, pa čak i u tekstu Ustava Republike Hrvatske.



https://www.youtube.com/watch?v=WTlgnsV0sec

ajko Grlić o filmu kaže: „U našoj priči, osim prostora, glavne likove spajaju i njihovi, često suprotstavljeni, 'demoni prošlosti'. Demoni koji ih tjeraju da žive više u prošlosti, no u sadašnjosti. Svjestan sam da pričati o tome nije ni jednostavno ni lako. Isto tako znam da se u takvoj priči ponekad mora biti direktan, čak i grub. Uz sve to moja nakana je vrlo jednostavna, želim se baviti živim ljudima, ne mrtvim idejama. Zato od ove priče i njenih junaka ne namjeravam raditi 'tragediju'. Dapače, nakana mi je da o svim tim 'teškim stvarima' pričam s malim, jedva primjetnim smiješkom na licu, s toplinom s kojom se može voljeti i najnegativniji junak.“
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Маја Гојковић јбт.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
OS
Linux
Browser
Chrome 51.0.2704.81
Na Čarugu su zaboravili. Nema ga na spisku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 16:37:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.