Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:56:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ustanak  (Pročitano 6001 puta)
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
  :[111]: Мада је добро рећи и алфавит,ал' нећу се мешам...  :[134]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@eizo
vidi se da si pun mrznje. ja sa osobama kao ti,koji bi poslali svoje dijete u rat danas sutra, nemam sta da raspravljam. ja tebi opet kazem, da si ti vidio rat i bio u njemu nebi nikada pravio "peticije" za nekakav blesavi ustanak. svako ko je bio u ratu i prozivio stosta nikada nebi pomislijo da opet ide u rat. to je dokazana cinjenica...ja nikada nebi drzo nekoga na nisanu opet ili da gledam leseve djece, staraca, mladica, zena..nikad , nikad. nebi nikad pozelio mome najgorem neprijatelju da dozivi to sto sam ja dozivio. iskreno...ali eto  i ja i ti znamo da se brada pusta vise godina, pa ja tebe pitam..odakle se sve te "bradonje" stvorise odjednom?

Гамбино 
Ja se ovde najbolje osjecam, i najbolje sam vrijeme u zivotu proveo u sarajevu..iskreno..ali to ti nerazumijes jeli si otrovan nekom mrznjom. ali ej, kosam ja da sudim druge ljude?! 
 
to sto sam ja protiv RS neznaci da sam ja protiv srpstva, uostalom staje srpstvo? koja je njemu definicija? ako je lice srpstva ono sto sam ja vidio mojim ocima onda je to cista glupost. ako se treba ici u rat za srpstvo i ginuti svakih 50 godina onda jebo tu ideologiju, ako je to uopste ideologija. boze, danas gradjani svake drzave imaju prava koja ih zasticavaju, imaju pravo da praktiziraju sve i jednu religiju..nevidim razloga zasto ici u rat...svako ima ista prava.
eto vidis, ja nemrzim uopste sve srbe zato sto je neki bacijo granatu na mog oca. nisam tip koji generalizuje..moj otac je poginuo u ratu, kao vojnik. moja poenta je samo da je rat besmislen..
nasmijo si me sa tim kako bi se moja djeca trebala da poturce. ne, to se nece nikada desit. ja nastojim da moju djecu ucim da vole sve ljude, sve religije da postuju, da uvijek traze alternativu protiv naselja. jedino tako mozemo izbjeci besmislene ratove u buducnosti..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5

 
to sto sam ja protiv RS
U svakoj normalnoj zemlji protivljenje postojanju jednog priznatog dela necije zemlje bi se okarakterisalo kao podrivanje suvereniteta. Ti upravo to radis! Bosna i Hercegovina je medjunarodno priznata zemlja sastavljena iz dva ravnopravna entiteta i to je ustavna definicija. Ako se ukine jedan entitet gubi se smisao postojanja BIH kao drzave! Ne vidim kako moze BIH preziveti ukoliko se jedan od njenih konstitutivnih elemenata ugasi?
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Гамбино 
sta je srpstvo?

ZvezdasBG
Ako se ukine jedan entitet, sto znaci da nestaje dejtonskog sporazuma, onda bosna dobija nazad svoj ustav koji je bio prije rata..

ali hej, nije ovo tema o sta ce biti sa bosnom ili bilo kojom drzavom. ali  evo, samo hocu da kazem da mi je drago vidjeti da se svi narodi opametli i da malo ko bi opet potego za puskom
« Poslednja izmena: 06. Jul 2006, 12:45:49 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Neka ti kaze zvezdas sta je srpstvo, vec ti je lepo odgovorio zasto R.S. mora da opstane.
Sumnjam da ce pogresiti, decko je patriota i srpski nacionalista.
fo' real
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5

ZvezdasBG
Ako se ukine jedan entitet, sto znaci da nestaje dejtonskog sporazuma, onda bosna dobija nazad svoj ustav koji je bio prije rata..

Lose ti je poredjenje. BIH je kao drzava potpuno priznata tek u Dejtonu. Dakle Dejton je okvir koji se jednostavno mora postovati jer iza njega stoje sve svetske sile i prihvatila su ga sva tri konstitutivna naroda u BIH. E sad sto ste se vi popishmanili to je vec vas problem. Ne mozes pricati o nekakvom ustavu BIH pre rata jer tada BIH nije bila nezavisna drzava i ustav Socijalisticke republike BIH je bio u skladu sa federalnim ustavom tadasnje zajednicke nam SFRJ. Tu ne postoje paralele.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

ZvezdasBG
Ako se ukine jedan entitet, sto znaci da nestaje dejtonskog sporazuma, onda bosna dobija nazad svoj ustav koji je bio prije rata..

Lose ti je poredjenje. BIH je kao drzava potpuno priznata tek u Dejtonu. Dakle Dejton je okvir koji se jednostavno mora postovati jer iza njega stoje sve svetske sile i prihvatila su ga sva tri konstitutivna naroda u BIH. E sad sto ste se vi popishmanili to je vec vas problem. Ne mozes pricati o nekakvom ustavu BIH pre rata jer tada BIH nije bila nezavisna drzava i ustav Socijalisticke republike BIH je bio u skladu sa federalnim ustavom tadasnje zajednicke nam SFRJ. Tu ne postoje paralele.


what??? o cemu ti pricas. bosna i hercegovina je priznata i clanica je UN. ima svoj ustav iz 91. godine. republika srpska i podjela BIH je nastala dejtonom..sto znaci..opet ti govorim, kada nestane dejtona nestaje i RS...kontas? ajde de vise neko mi neko objasni pojam "srpstvo" za koji se ovaj ustanak pravi,,vidim da ovaj ramvino nema blage veze.
« Poslednja izmena: 07. Jul 2006, 12:18:23 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 575
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Гамбино 
sta je srpstvo?


"Za mene je Srpstvo nešto najviše što sam mogao da dobijem rođenjem. Srpstvo se nosi u sebi i ne bih ga dao ni za šta"

Dr. Radovan Kradžić, 3. februara 1997 na Palama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:56:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.