Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uspomene Slobine pevacice - on ju je ljubio, ona tiho plakala  (Pročitano 1956 puta)
26. Jun 2014, 14:04:00
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Apple iPhone SE 2020
Sloba i Mira plakali uz "Odlazi ljubav", a pevali "Ako umram il' zaginam"! (VIDEO)


- Sloba i Mira su voleli moju pesmu "Odlazi ljubav" i uvek su plakali kad sam im je pevala. Ne znam što, ali je to tako, plakali su oni, a i ja s njima, kao da su oni imali neki predosećaj šta će im se dogoditi - kaže Zorica Brunclik


Foto: Profimedia/PolarosSloba i Mira plakali uz
Estradna umetnica Zorica Brunclik u emisiji “Goli život” koja se emituje na TV Happy otvoreno je govorila o svom životu, braku, karijeri, torturi koju je proživljavala posle 5. oktobra 2000. godine, ali i o poznanstvu sa Slobodanom Miloševićem i druženju s Mirom Marković!

 
Brunclik je odgovarala na sva pitanja, pa tako i na ona koja se tiču druženja s bivšim predsednikom SRJ i njegovom suprugom, objašnjavajući uz koje su pesme plakali zajedno i kako su živeli kad im je srušena rezidencija.


Foto: Promo PinkTVFoto: Promo PinkTV
- Mira Marković i ja smo se upoznale kad sam zatražila prijem kod nje, gde sam otišla da joj se požalim da sam zabranjena i da mi je uskraćeno osnovno ljudsko prvo na rad, na šta mi je ona rekla: “Što se nisi politički angažovala? Možda nisi samo ti u tom problemu”. Ja sam joj odgovorila da to nije moguće jer njena tadašnja partija SKPJ zabranjuje religiju, a da sam ja vernik i verujem u Boga. Na šta je ona meni kazala da ona sada osniva novu političku partiju – JUL, gde svi imaju pravo na religiju i gde je moto “na startu smo svi jednaki” i ja sam se učlanila u tu partiju s brojem 38.


Foto: ProfimediaFoto: Profimedia
Ona prepričava i šta je zatekla kada je otišla u rezidenciju Miloševića nakon što je ona 1999. bombardovana.

- Sve je bilo porušeno – toalet za poslugu i čuvare pretvoren je u njihov, a na insistiranje Miloševića postavljen je samo tuš, kako bi mogli da se okupaju. Na moje pitanje njima da li će oni ovde u ovoj razrušenoj kući da ostanu, pokojni Sloba mi je rekao: “Mi ćemo ovde ostati dok se ne popravi i poslednja kuća u Srbiji” – priseća se Zorica Brunclik.


Na pitanje Milomira Marića šta joj je Slobodan Milošević tražio da mu peva u trenucima druženja, ona odgovara:

- On je imao svoje omiljene pesme, koje je voleo i mnogo dobro ih je pevao, a najčešće je pevao sa Miroljubom “Sagradiću šajku” i “Ako umram il` zaginam”. Posle tih “nastupa” našalio se da ovde svi imaju zmiju u džepu, jer mu niko nije dao ni dinara bakšiša.


Zorica kaže da su Slobodan Milošević i Mira Marković uvek plakali i naručivali njenu pesmu “Odlazi ljubav”:

- Sloba i Mira su voleli moju pesmu “Odlazi ljubav” i uvek su plakali kad sam im je pevala. Ne znam što, ali je to tako, plakali su oni, a i ja s njima, kao da su oni imali neki predosećaj šta će im se dogoditi.


Zorica Brunclik je ispričala i jedan zanimljivi detalj s večere u Karađorđevu na kojoj su bili porodično:

- Na toj večeri su nam poslužili prokislo vino. U svim zemljama gde bi predsednik tako nešto dobio, ja mislim da bi svi dobili otkaz. Međutim, Sloba je prvi probao to vino i rekao: “Ne! Stanite! Pogrešili su! Doneli su nam vinsko sirće koje ćemo mi ostaviti za salatu, dajte nam drugu flašu“. Na taj način on je sve izbalansirao.

Celu emisiju pogledajte ovde:





Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 856
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Idoti! Svo troje na kub!!!
IP sačuvana
social share
Si vis pacem, para bellum...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
E bas me ganula, fini neki ljudi... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 856
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Pustim suzu i kazem- ko ih jebe...  Smile
IP sačuvana
social share
Si vis pacem, para bellum...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Pustim suzu i kazem- ko ih jebe...  Smile

Ja pustim vodu i kažem ko ih jebe.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
SonyEricsson xperia m2
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Slobek .... Nostradamus ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Citat
torturi koju je proživljavala posle 5. oktobra 2000. godine,

 Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.