Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Usmrtio ljubavnika jer mu nije platio oralni seks  (Pročitano 8047 puta)
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
Bolest....
Bas mi je drago zbog obojice...
Prosli su onako kako i zasluzuju... Smile

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
a meni zao sto nije dosao i onaj treci pa da bude pravi pederski masakar
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Nokia 6630
A ja mislio da se oni manijaci sto salju poruke na tv zajebavaju... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Muskarci.. Smile

Ima vas vise nego sto mislite.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima i ko prati i zapisuje te tel.broje ,
prislushkuje pozive , identifikuje ....

i onda samo ce jednog lepog jutra da
im neko zakuca na vrata  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@anea
I vise nego sto ti mislis, nema dovoljno pucacha za tolike pa su nervozni!!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
PREOKRET!

DNK analizom sa mesta zločina nisu pronađeni tragovi Dalibora Furtule (28), osumnjičenog da je ubio svog ljubavnika Miroslava Arsenovića (40)


BEOGRAD - Posle svedočenja predstavnika Instituta za sudsku medicinu, juče je došlo do preokreta na suđenju Daliboru Furtuli (28), osumnjičenom da je ubio svog ljubavnika Miroslava Arsenovića (40)! Doktor Oliver Stojković istakao je u Okružnom sudu da na osnovu analize 12 bioloških tragova, koji su uzeti sa mesta zločina, nisu pronađeni tragovi okrivljenog! Podsetimo, Furtula je priznao da se 7. avgusta 2005., posle seksualnog odnosa posvađao sa Arsenovićem i da ga je do smrti udarao kristalnom pikslom po glavi. Rezultatima DNK, ovaj iskaz sada je doveden u sumnju!
- Institut je veštačio dlake, semenu tečnost, krv i druge referentne uzorke uzete sa tela pokojnog. Međutim, od svih tih uzoraka nijedan ne pripada Furtuli. Pronađeni su tragovi oštećenog i još četiri druga lica! Njihov identitet nismo mogli da utvrdimo, jer se ti tragovi ne podudaraju ni sa jednim od preko hiljadu DNK profila koje poseduje naša laboratorija - rekao je Stojković.
Furtula je na početku suđenja do detalja opisao vezu sa Arsenovićem, inače građevinskim inženjerom koji je bio zaposlen u Ministarstvu inostranih poslova, i priznao ubistvo. Njegova majka Slobodanka rekla je da joj se Dalibor u više navrata požalio da je morao da prizna ubistvo, jer mu je branilac po službenoj dužnosti tako savetovao! Ona je pomenula i da je odmah posle hapšenja njen sin bio pretučen. Nove detalje potvrdio je juče i okrivljeni.
- Kada sam ga prvi put posetila u zatvoru Dalibor je bio u groznom stanju. Imao je otečenu vilicu, a kasnije sam primetila da mu nedostaju zubi. Rekao mi je tada da je morao da prizna ubistvo, jer su ga u policiji maltretirali i ucenjivali devojkom. Posle mi se požalio da mu advokat šalje preteća pisma u kojima traži da ostane pri toj priči i da nauči napamet šta da kaže pred sudom. Pred početak suđenja sećam se da je Dalibor rekao: "Ne može mi, majko, nijedna reč u glavu!" - izjavila je Slobodanka Furtula. Ona je dodala da se njen sin nije svađao, da ga svi znaju kao mirnog momka, i da je ubeđena da nije sposoban da ubije nekoga.
Dalibor je posle hapšenja rekao da mu je te noći "pao mrak na oči", pošto mu je Arsenović posle seksualnog odnosa u njegovom stanu na Novom Beogradu opsovao mrtvog oca. Takođe da je pristao na homoseksualnu vezu sa pokojnim iz finansijskih razloga.
- Posle seksa pitao sam ga za novac, a on mi je tada ironično rekao da sam glupi Bosanac i da neće da mi plati. Kada mi je pomenuo pokojnog oca, koji je poginuo na ratištu, odjednom je soba počela da mi se okreće. Potpuno sam se izgubio. Dohvatio sam kristalnu pikslu i počeo da ga udaram u potiljak - ispričao je Furtula.
Na zahtev zastupnika Tužilaštva, sud je prihvatio da se radi potpunijeg utvrđivanja činjeničnog stanja do oktobra uradi i dopunska analiza određenih bioloških tragova koji nisu do sada veštačeni. Pre svih, dlačica iz kade i sa čaršava u kojem je pronađeno umotano Arsenovićevo telo.
T. IVANČEVIĆ

Upoznali se preko oglasa

Furtula je u svom iskazu istakao da se sa Arsenovićem upoznao preko oglasa na TV Košava - "Muškarac oralno zadovoljava muškarca, uz novčanu naknadu".
- Novac mi je trebao jer sam hteo da ispunim obećanje devojci da ćemo da idemo zajedno na letovanje. Okrenuo sam taj telefon. Javio se Miroslav i odmah me pitao koliko sam težak, visok i koliki mi je. Prvi put sam pristao na oralni seks za 100 evra. Dolazio sam kod njega još dva puta, ali mi te usluge nije platio - objasnio je Furtula.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 668
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma sve to treba po kratkom postupku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Strava i uzas kako se neko ne samo nasilnicki izivljava nad ljdskim bicem nego i LAZNIM izjavama i manipulaciji. Pare se posteno zaradjuju a ne na ovakav nacin. Ako je pokojni trazio takvu vezu to nije razlog da izgubi zivot!! Zivot je dragocen i ko ga ne ceni i ne ceni  ni svoj zivot. Sir za pare a ljubav za ljubav poznata je stvar. Ja licno sumnjam da je ista od izjave ubice tacno. Nasilje nad ocem nje razlog da on ubija dalje neduzan narod. Ako je imao devojku sta je trazio sa pokojnim...zato ni neverujem da je ista izjavljeno sa strane ubice istina. Ko krade taj laze ko laze taj krade ubija i tako dalje.Oduzeo je mladi zivot coveka za kojima mnogi pate. Postenje i svetlost pokojnog svedoci samo po sebi on je mrtav da iznese pravu istinu. Uostalom svi smo gresnici u nekom smislu ali zivoti se tako ne oduzimaju. Zbog ovakvih kao sto je ubica propada svet! Molicu se Bogu za sve pa i za zlobnika jer mu treba pomoc da nebi otisao u pakao. A jadnom pacenickom dusom pokojnog palicu svecu i neka mu je vecna slava. Poznato je da su najbolji ljudi prve zrtve nasilja. Molim se bogu da se ubica vise ne izivljava LAZIMA zar nije vec dovoljno zlocina ucinio??!! Nepostoji taj razlog da covek sme oduzeti zivot drugom coveku nego sam Bog to moze. Slava tebi pokojni mladicu i zastita ostalima Boze daj .
ma, meni nije jasan ovaj lik...
eto... dopusticu liku da mi par puta popusi, mozda ga i kresnem, dobicu pare da idem sa devojkom na letovanje, ali ja sam i dalje hetero..
pa, ako je hteo da zaradi pare, mogao je da ode i kopa kanale... iste pare bi zaradio...
neki ljudi su jednostavno kurve u dusi... radili bi to i bez para i sa parama... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
EVO STA STA SVETO PISMO GOVORI O NASILJU I ZLOBI:

Knjiga proroka Isaije, glava 60

18. Nece se vise cuti nasilje u tvojoj zemlji ni pustosenje i potiranje na medjama tvojim; nego ces zvati zidove svoje spasenjem i vrata svoja hvalom.
19. Nece ti vise biti sunce videlo danju, niti ce ti sjajni mesec svetliti; nego ce ti Gospod biti videlo vecno i Bog tvoj bice ti slava.

Sveto Jevandjelje po Mateju, glava 11

12. A od vremena Jovana Krstitelja do sad carstvo nebesko na silu se uzima, i siledzije dobijaju ga.
Luka 3:14.~ Pitahu ga pak i vojnici govoreci: A mi sta cemo ciniti? I rece im: Nikome da ne cinite sile niti koga da opadate, i budite zadovoljni svojom platom.

Psalmi 18:48~ Koji me izbavlja od neprijatelja, podize me nad one koji ustaju na me i od coveka zestokog izbavlja me!
Psalmi 119:78.~ Nek se postide oholi; jer me bez krivice oborise. Ja razmisljam o zapovestima Tvojim.

A EVO STANAS BIBLIJA UCI KAD BOG OPRASTA NAMA GRESNICIMA I PRIHVATI NAS U NJEGOVO CARSTVO:

Sveto Pismo- Novi Zavet- (Otkrivenje svetoga Jovana bogoslova, glava 21:4)

I Bog ce otrti svaku suzu od ociju njihovih, i smrti nece biti vise, ni placa, ni vike, ni bolesti nece biti vise; jer prvo prodje.

(Korincanima poslanica prva sv. apostola Pavla, glava 15:54)

A kad se ovo ... smrtno obuce u besmrtnost, onda ce se zbiti ona rec sto je napisana: Pobeda prozdre smrt.


Ko je dobar?
~Римљанима, глава 3:10~
" Као што стоји написано: Ни једног нема праведног;"

Odakle greh dolazi?
~Римљанима, глава 5:12~
" Зато, као што кроз једног човека дође на свет грех, и кроз грех смрт, и тако смрт уђе у све људе, јер сви сагрешише."

Ko se zrtvovao za nas?
~Римљанима, глава 5:8~
"Али Бог показује своју љубав к нама што Христос још кад бејасмо грешници умре за нас."

Po Bogzijoj reci, prihvati Njegovo obecanje za tvoje spasenje
~Римљанима, глава 10:13~
"Јер који год призове име Господње спашће се."

BEZ OBZIRA O KOJEM SE SLUCAJU OVDE RADI OCIGLEDNO JE DA CE POKOJNI OTICI BOGU NASEM A UBICA A ON ZNA KO JE ON I DA JE TO ZLO NANEO MORA SE MOLITI BOGU ZA OPRASTAJ ZBOG NASILJA I GREHA KOJI MU SAMO BOG MOZE OPROSTITI!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Never give up!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3630
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 6600
jao ovo neki moj komsija boze kakvim sam ja ljudima okruzen Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.