Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:03:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uskoro nove drzavice  (Pročitano 12828 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
@yetyou
Ja ti kazem da si iz drugog miljea.Pa bar jedno dest puta je MIrchic udeljivao komplimente Chanku, kao fol jeste da su na suprotnim stranama ali da je pravi borac za ideju itd itd.
Pa ne prolaze oni tako lose iz drugog razloga, vec sto na terenu im se zatalasali odbori i hvataju krivine. A vala nece kod Voje. Idu tamo gde ima funkcionerstva.A Chanak ti je sada veci tata mata od Pajtica.
Radikale, na nivou Srbije, nikada vise neces videti.
Jedno je partija u medijima a drugo na terenu bato.Rad na terenu i borba za glasove, je profesionalna stvar. Ne moze bilo ko da bude partijski aktivista.Mora da donese rezultate.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Univerzum se krije u svakom od nas

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 425
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson 
Sama činjenica,da se čankovi ligaši,ldp-ovci,pajtićevci i ostali antisrbi slobodno šetaju Srbijom,zajedno sa madjarskim ultra-nacionalistima i ne samo to-imaju vlast i odlučuju o svemu,je dovoljna pametnom čoveku da shvati da od Srbije nema vajde.....i nemojte me optuživati za defetizam-defetista je čovek koji sa oružjem u ruci,u rovu punom vojske,utiče na pad morala svoje braće u borbi.....a ja u ovoj i ovakvoj Srbiji vidim samo ovce uterane u tor i spremne za šišanje i klanje,koje mirno bleje ,potpuno
nesvesne užasne sudbine koja ih čeka.
IP sačuvana
social share
Lupaćemo glavom u zid-sve dok zid ne popusti.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
Sama činjenica,da se čankovi ligaši,ldp-ovci,pajtićevci i ostali antisrbi slobodno šetaju Srbijom,zajedno sa madjarskim ultra-nacionalistima i ne samo to-imaju vlast i odlučuju o svemu,je dovoljna pametnom čoveku da shvati da od Srbije nema vajde.....i nemojte me optuživati za defetizam-defetista je čovek koji sa oružjem u ruci,u rovu punom vojske,utiče na pad morala svoje braće u borbi.....a ja u ovoj i ovakvoj Srbiji vidim samo ovce uterane u tor i spremne za šišanje i klanje,koje mirno bleje ,potpuno
nesvesne užasne sudbine koja ih čeka.

Bolja od Beogradkse pljacke, permanentnog finansiranja socijalnog mira, a gore od onoga sto zasluzuju.
Sto se tice tvoje iskonske mrznje prema svemu sto nije 'srpsko', to je vec bolest koja razara vec 20 godina celu drzavu i dovedeno je do potpunog nestanka nacije.Pojeli ste kilo mesa i sto tona g*na, sada u tor.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Sama činjenica,da se čankovi ligaši,ldp-ovci,pajtićevci i ostali antisrbi slobodno šetaju Srbijom,zajedno sa madjarskim ultra-nacionalistima i ne samo to-imaju vlast i odlučuju o svemu,je dovoljna pametnom čoveku da shvati da od Srbije nema vajde.....i nemojte me optuživati za defetizam-defetista je čovek koji sa oružjem u ruci,u rovu punom vojske,utiče na pad morala svoje braće u borbi.....a ja u ovoj i ovakvoj Srbiji vidim samo ovce uterane u tor i spremne za šišanje i klanje,koje mirno bleje ,potpuno
nesvesne užasne sudbine koja ih čeka.

Bolja od Beogradkse pljacke, permanentnog finansiranja socijalnog mira, a gore od onoga sto zasluzuju.
Sto se tice tvoje iskonske mrznje prema svemu sto nije 'srpsko', to je vec bolest koja razara vec 20 godina celu drzavu i dovedeno je do potpunog nestanka nacije.Pojeli ste kilo mesa i sto tona g*na, sada u tor.

Не бих баш са толиким "оптимизмом" гледао на ствари да сам на твоме мјесту.
Тор је за стоку,а срби се у овом случају понашају као стока па умјесто да растуре го*на из свога
дворишта сједе и чекају неког носатог француза да му "описмењује" живот иако тај француз ни нема
нацију какву му је отац оставио и то је Том Цат одлично парафризирао у своме посту.

Мислим да је аргумент силе доста пута био против срба у цјелини па никада није успио да србе
спусти на дно дна какво сада влада у нпр. Де Головој Француској.

Из шале с времена на вријеме напишем исламска Република Француска али то ће у скоро вријеме
бити и званично само што ви поједини немате представу какво је понашање код те групације у
ситуацији гдје су мањина и у ситуацији гдје су већина.Када постану већина Милошевића ће многи
у европи помињати као видовњака којега је упркос црвенилу требало саслушати до краја јер су
његове информације очигледно долазиле из поузданих извора.

Та твоја завршна фраза ће бити примјењена у западној европи прије него у Србији али пошто сте
се најели сто тона меса и кило го*ана као сити ћете ићи на клање можда чак и за твога живота
имајући у виду године које си казао да имаш.

Ја против тебе немам ништа лично јер те не сматрам својим непријатељем али ти ћеш доживјети да
сазнаш шта значи ријеч смртни непријатељ без обзира што ти немаш тај поглед на свијет.
« Poslednja izmena: 15. Mar 2010, 09:43:03 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
Jel ti uospte cenis ucene ljude? Kad je covek rekao najjacu istinu, a to vazi za sve nacije i sva uredjenja: ako ne uradis kad mozes, neces moci da uradis kad hoces.
To je toliko prosto.Sta mi vredi koj qrac vas ratnika 30 hiljada, kad mi odose pola miliona?
Sa izginulima ne mozemo vise ni da pricamo da li su zadovoljni.

Evo ti jedan primer. Rumuni kad god su u nasim zajednickim pohodima osvajali neku teritoriju, odmah su ili proterali sve ili su morali da budu Rumuni.To traje i dan danas. Turchin rodjen u Rumuniji, ne sme da kaze da je Turchin.
Jebace mu majku svaki Rumun. Odmah mu kaze: pravac Turska.
Kad su dobili Dobrodzu ( a mi Kosovo) 1912-e, proterali su sve Bugare.
Samo oni koji su uzeli rumunska prezimena i deklarisali se kao Rumuni, su mogli da ostanu.

Evo njih tri puta i vecih i vise nego nas. Uradili su to kad je bio momenat.
Dzaba ti pricam, kad razumes, a neces da razumes.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Jel ti uospte cenis ucene ljude? Kad je covek rekao najjacu istinu, a to vazi za sve nacije i sva uredjenja: ako ne uradis kad mozes, neces moci da uradis kad hoces.
To je toliko prosto.Sta mi vredi koj qrac vas ratnika 30 hiljada, kad mi odose pola miliona?
Sa izginulima ne mozemo vise ni da pricamo da li su zadovoljni.

Evo ti jedan primer. Rumuni kad god su u nasim zajednickim pohodima osvajali neku teritoriju, odmah su ili proterali sve ili su morali da budu Rumuni.To traje i dan danas. Turchin rodjen u Rumuniji, ne sme da kaze da je Turchin.
Jebace mu majku svaki Rumun. Odmah mu kaze: pravac Turska.
Kad su dobili Dobrodzu ( a mi Kosovo) 1912-e, proterali su sve Bugare.
Samo oni koji su uzeli rumunska prezimena i deklarisali se kao Rumuni, su mogli da ostanu.

Evo njih tri puta i vecih i vise nego nas. Uradili su to kad je bio momenat.
Dzaba ti pricam, kad razumes, a neces da razumes.

Е јесу већи румуни за неповјеровати.За њих је СФРЈ била појам живота (комунистичка СФРЈ појам Smile) за чрвену су давали госпоју на сат времена,а и сада је дају за 10 евра,успут важе за
циганију број 1 у европи,италијани их очима не могу гледати ради бандитизма који су доњели са
уласком у ЕУ.Поштено нису економски уопште изнад Србије нпр. већ су ради уступања територије
НАТО пакту,односно предиспозиција да буду УСА кураве постали чланови ЕУ што је више него
очигледно.
Биће прва земља коју ће ЕУ избацити из својих редова док се мало дистанцирају од НАТО пакта
што се већ ради преко Данске уколико то не буде Грчка или ће швабе морати на конто владе у
Атини инкасирати један екстра добар буџет пошто је у питању комплет систем у Грчкој.Види
ову:"туђа рука свраб не чеше".Знам и ја коју умну. Smile

Цијена у којој ће срби плаћати прохтјеве ионако богатих олигарха кроз приступницу НАТО пакту или
трговинским споразумима гдје Србије неће бити ни у ромингу неће надомјестити европски фондови
у ствари дугорочне позајмице што ћеш вратити на дуже стазе.
То је оно што ти кажеш хљеб без мотике поново на дјелу.

Не знам ни један тренутак у историји да су срби и румуни имали исти број становника па да се
пореди тај податак као нешта шта су они успјели,а срби нису.
Њих има како ти рече 22 милиона,а срба 10 само на простору државе која се распала за разлику од
Румуније или за тебе ријечи паметних људи не вриједе ништа и то за све народе важи,а не конкретно
за србе "најсигурније ћеш остати сиромашан ако се понашаш као да имаш паре". Smile

Улазак у ЕУ није напред него назад у животу једне нације и опет долазимо на систем вриједности
у поимању квалитетног од неквалитетног за све људе понаособ.Економија ДА увлачење у диктирајуће
токове НЕ у случају да једно не иде без другог НЕ,у случају да је ЕУ=НАТО опет НЕ,у случају да је
ЕУ=признање Косова НЕ.
Србија има проблем непостојања јаке политике и то је проблем када нико од европејаца неће да
каже алооооо стоко вратите 240.000 срба у Хрватску,вратите 300.000 на Косово,платите нам
што сте порушили па тек онда можете дијелити памет дотле сте варалице,лажови,манипулатори,
пљачкаши,а то није узор већ примјер који се дјетету показује какав не треба бити.
АСрби хоће поштовање и сарадњу као равноправан али Србију нема ко да представља јер је она
једна од ријетких европских држава (БиХ и не сматрам државом нити је)која нема власт која
заступа интересе већине становништва већ интересе популације која не чини већину и интересе
земаља које су само прије 11 година бомбардовали исту.

IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6

Rumuni kad god su u nasim zajednickim pohodima osvajali neku teritoriju, odmah su ili proterali sve ili su morali da budu Rumuni.

E, moj škorpi, ja sam te već upozorio da ćeš postati "ustaša" ako nastaviš da pišeš nepromišljene rečenice.

Pa valjda znaš da Srbi nikada nisu osvajali, taman posla, po našoj zvaničnoj nacionalnoj dogmi mi smo vazda nešto ili nekoga "oslobađali"  Smile





Улазак у ЕУ није напред него назад у животу једне нације .....

E, ovde si 100% u pravu. Evo, ubiše se evropski narodi da pobegnu iz EU, čujem da se u Rumuniji sprema partizanski pokret otpora protiv EU, u Bugarskoj se spremaju komitske čete za dizanje ustanka protiv EU dahija itd.

Ti kad mu ga daš po gluposti, to ni pas s' maslom ne bi progutao.  Stvarno se pitam, koliko retardiran treba čovek da bude, pa da puši ovo tvoje pisanije.





PS.  Ova tema ode debelo u off, tako je to kad se iskompleksirani i nacionalno neiživljeni Bosanac, nakači na temu koja se tiče isključivo Srbije i njenog unutrašnjeg uređenja.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6

Rumuni kad god su u nasim zajednickim pohodima osvajali neku teritoriju, odmah su ili proterali sve ili su morali da budu Rumuni.

E, moj škorpi, ja sam te već upozorio da ćeš postati "ustaša" ako nastaviš da pišeš nepromišljene rečenice.

Pa valjda znaš da Srbi nikada nisu osvajali, taman posla, po našoj zvaničnoj nacionalnoj dogmi mi smo vazda nešto ili nekoga "oslobađali"  Smile





Улазак у ЕУ није напред него назад у животу једне нације .....

E, ovde si 100% u pravu. Evo, ubiše se evropski narodi da pobegnu iz EU, čujem da se u Rumuniji sprema partizanski pokret otpora protiv EU, u Bugarskoj se spremaju komitske čete za dizanje ustanka protiv EU dahija itd.

Ti kad mu ga daš po gluposti, to ni pas s' maslom ne bi progutao.  Stvarno se pitam, koliko retardiran treba čovek da bude, pa da puši ovo tvoje pisanije.





PS.  Ova tema ode debelo u off, tako je to kad se iskompleksirani i nacionalno neiživljeni Bosanac, nakači na temu koja se tiče isključivo Srbije i njenog unutrašnjeg uređenja.

Зато сам и поставио "врлине" у румуна да пушачи не могу схватити.А још ако је пушач твога
калибра још боље Smile додуше иживљен на нивоу ректума што ти је олакшавајућа.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6

Rumuni kad god su u nasim zajednickim pohodima osvajali neku teritoriju, odmah su ili proterali sve ili su morali da budu Rumuni.

E, moj škorpi, ja sam te već upozorio da ćeš postati "ustaša" ako nastaviš da pišeš nepromišljene rečenice.

Pa valjda znaš da Srbi nikada nisu osvajali, taman posla, po našoj zvaničnoj nacionalnoj dogmi mi smo vazda nešto ili nekoga "oslobađali"  Smile





Улазак у ЕУ није напред него назад у животу једне нације .....

E, ovde si 100% u pravu. Evo, ubiše se evropski narodi da pobegnu iz EU, čujem da se u Rumuniji sprema partizanski pokret otpora protiv EU, u Bugarskoj se spremaju komitske čete za dizanje ustanka protiv EU dahija itd.

Ti kad mu ga daš po gluposti, to ni pas s' maslom ne bi progutao.  Stvarno se pitam, koliko retardiran treba čovek da bude, pa da puši ovo tvoje pisanije.





PS.  Ova tema ode debelo u off, tako je to kad se iskompleksirani i nacionalno neiživljeni Bosanac, nakači na temu koja se tiče isključivo Srbije i njenog unutrašnjeg uređenja.

Зато сам и поставио "врлине" у румуна да пушачи не могу схватити.А још ако је пушач твога
калибра још боље Smile додуше иживљен на нивоу ректума што ти је олакшавајућа.


Kako god, samo se ti ukloni sa ove teme, ovde nema ništa što je vezano za tvoju domovinu Bosnu, ovo je tema o Srbiji.

Imaš bre nacionalistički podforum, pa idi tamo piskaraj o Vatikanskoj zaveri i ostale gluposti, ne moraš da zaseravaš vrlo važnu temu, od životne važnosti za nas građane Srbije koji plaćamo porez u budžet ove zemlje i koja tebe ne dotiče ni direktno (po džepu) ni indirektno.

Ajde, Boske, iskuliraj ovu temu, ti plaćaš porez u BiH, i brini svoju brigu tj. ko troši tvoje pare i zašto.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6

Rumuni kad god su u nasim zajednickim pohodima osvajali neku teritoriju, odmah su ili proterali sve ili su morali da budu Rumuni.

E, moj škorpi, ja sam te već upozorio da ćeš postati "ustaša" ako nastaviš da pišeš nepromišljene rečenice.

Pa valjda znaš da Srbi nikada nisu osvajali, taman posla, po našoj zvaničnoj nacionalnoj dogmi mi smo vazda nešto ili nekoga "oslobađali"  Smile





Улазак у ЕУ није напред него назад у животу једне нације .....

E, ovde si 100% u pravu. Evo, ubiše se evropski narodi da pobegnu iz EU, čujem da se u Rumuniji sprema partizanski pokret otpora protiv EU, u Bugarskoj se spremaju komitske čete za dizanje ustanka protiv EU dahija itd.

Ti kad mu ga daš po gluposti, to ni pas s' maslom ne bi progutao.  Stvarno se pitam, koliko retardiran treba čovek da bude, pa da puši ovo tvoje pisanije.





PS.  Ova tema ode debelo u off, tako je to kad se iskompleksirani i nacionalno neiživljeni Bosanac, nakači na temu koja se tiče isključivo Srbije i njenog unutrašnjeg uređenja.

Зато сам и поставио "врлине" у румуна да пушачи не могу схватити.А још ако је пушач твога
калибра још боље Smile додуше иживљен на нивоу ректума што ти је олакшавајућа.


Kako god, samo se ti ukloni sa ove teme, ovde nema ništa što je vezano za tvoju domovinu Bosnu, ovo je tema o Srbiji.

Imaš bre nacionalistički podforum, pa idi tamo piskaraj o Vatikanskoj zaveri i ostale gluposti, ne moraš da zaseravaš vrlo važnu temu, od životne važnosti za nas građane Srbije koji plaćamo porez u budžet ove zemlje i koja tebe ne dotiče ni direktno (po džepu) ni indirektno.

Ajde, Boske, iskuliraj ovu temu, ti plaćaš porez u BiH, i brini svoju brigu tj. ko troši tvoje pare i zašto.

Ти би се изгледа ударао? Smile
Е већ сам се укакио од помисли како ме неки ујкара уклања. Smile
Не плаћам ја порез БиХ или ти немаш појма како се плаћа порез у БиХ али добро ти ионако мало
причаш реално већ углавном оно шта су те истренирали у егзилу за одбачене керове. Smile

IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:03:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.